Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
EXOREX LOTION I CREAM - JAK GO STOSOWAĆ ???
Wysłane przez: gucci mane (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 15 gru 2008 - 11:38:57

PO TYM JAK POCZYTAŁEM OPINIE NA TEMAT TYCH ŚRODKÓW POSTANOWIŁEM ZAKUPIĆ ALE NIESTETY NIE WIEM JAK SIĘ TO STOSUJE. MOŻE KTOŚ COŚ PORADZI W TEJ KWESTII. Z GÓRY DZIĘKÓWKA!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: EXOREX LOTION I CREAM - JAK GO STOSOWAĆ ???
Wysłane przez: wojtek (---.nsa.gov.pl)
Data: 15 gru 2008 - 12:49:14

JEsli chodzi o stosowanie tych preperatow, to tu zadnych specjalnych sposobow stosowania nie ma. Lotion ladnie wysycha na skorze, dzieki czemu nie pozostawia tlustej skory. Nie wiem jak krem.
ale proponuje na zmiane, na noc jedno, na dzien drugie, a jaka kolejnosc to nie ma znaczenia. Wazne, zeby nie wystawiac skory na slonce, nie chodzic na solarium.
preparaty maja zapach jak inne dziegcie, ale nie tak intensywne, prawie niewyczuwalne.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: EXOREX LOTION I CREAM - JAK GO STOSOWAĆ ???
Wysłane przez: r. (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 15 gru 2008 - 17:29:14

Witaj,stosowałem, ale niestety...żadnych pozytywnych efektów po 2 miesiącach. Lotion niesamowicie wysusza skórę. Po nałożeniu Lotion-u (wchłonie się w przeciągu kilku minut) zastosuj krem. Powodzenia!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: EXOREX LOTION I CREAM - JAK GO STOSOWAĆ ???
Wysłane przez: Adam (---.olsztyn.mm.pl)
Data: 15 gru 2008 - 23:54:53

ja wlasnie zamówiłem se płyn moge go stosowac na cale ciło ? ile razy dziennie ? pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: EXOREX LOTION I CREAM - JAK GO STOSOWAĆ ???
Wysłane przez: gucci mane (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 16 gru 2008 - 07:13:51

moja łuszczyca jest w wersji "light", że tak powiem - tylko łokcie.na nieświadomce stosowałem sterydy: dermovate, cutivate. po tych maściach jest tydzień spokoju i powrót. odstawiłem je. wczoraj pierwszy raz posmarowałem lotionem exorex na cały dzień, na noc krem i powiem Wam, że jest rewelacja. po jednym dniu widzę zmianę, że jak to schodzić będzie w tym tempie to w tydzień się tego pozbęde!!! będe pisał...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: EXOREX LOTION I CREAM - JAK GO STOSOWAĆ ???
Wysłane przez: monisia (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 16 gru 2008 - 08:11:55

A dla mnie kupowanie eksoreksów to wyrzucony jest pieniuch. Wcale a wcale mi nie pomagało. Dopiero lampy i maść dziegciowa robiona w białorusi mi pomogla. Zobaczymy na jak długo.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: EXOREX LOTION I CREAM - JAK GO STOSOWAĆ ???
Wysłane przez: gucci mane (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 22 gru 2008 - 16:10:06

gdzieś przeczytałem że, że stosując exorex nie korzystamy z solarium ale czy podczas całego leczenia? jeśli rano np posmaruję się, po południu wezmę prysznic to już mogę skorzystać z solki czy dalej nie ???

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: EXOREX LOTION I CREAM - JAK GO STOSOWAĆ ???
Wysłane przez: tom (---.promax.media.pl)
Data: 26 gru 2008 - 13:27:58

gucci mane hmm jak lotion to bym poczekal i na nastepny dzien smarowal , a kremem mozesz chyba , dlatego tak zebys nie mial przebarwian ale nie jestem pewny, jednemu moga sie pojawic innemu nie , po solarce moglbys posmarowac

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: EXOREX LOTION I CREAM - JAK GO STOSOWAĆ ???
Wysłane przez: nati (---.szczecin.mm.pl)
Data: 11 sie 2009 - 12:29:49

Witam mam na imie Natalia i mam łuszczyce od 13 lat.kiedys mialam cale cialo obsypane.teraz tylko łokcie kolana i małe plamki na ciele..rok temu dzieki ziołom leczniczym,solarium i słońcu a także maseczce miodowo twarogowej moja łuszczyca po prostu zniknęła,nawet sama nie wiem kiedy.jednak po pół roku pojawila sie spowrotem.dlatego ze u mnie pojawia sie bardziej w okresie jesienno zimowym.ale moja koleżanaka która tez małuszczyce ale w małym stadium polecila mi masc Diprosalic(bez sterydów)smarowałam sie nia 12 dni dwa razy dziennie i juz po kilku dniach pozostały mi same białe nieopalone plamki.a dzis wlasnie otrzymalam exorex ale narazie nie musze go używac..polecam ta maśc dyby byl nia ktos zainteresowany oczywiscie jest na recepte..pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: EXOREX LOTION I CREAM - JAK GO STOSOWAĆ ???
Wysłane przez: Marcin (217.98.242.---)
Data: 23 lut 2014 - 19:40:54

Witam wszystkich.jakiś czas temu zakupiłem lek Exorex lotion i szczerze powiedziawszy mi nie pomógł.ja ogniwa mam na lokciach i kolanach.moge powiedzieć ze nawet lekko sie powiększyło.pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.