Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2
TVN STYLE-ŁUSZCZYCĄ MOZNA SIĘ ZARAZIĆ
Wysłane przez: gosia79z (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 22 sty 2011 - 16:02:48

Witam
Czy ktoś widział program "Zawody" w TVN STYLE na temat zawodu fryzjera???Mówi się w nim, ze łuszczyca jest chorobą zaraźliwą, nawet wtedy, gdy nie ma wysiewu!!!K...wa, ale porąbani!!!!Jestem wściekła, bo jak można tak utrudniać życie ludziom, których życie juz jest trudne, podając nieprawdziwe informacje na temat ich choroby.Napisałam do nich i nie zostawię tego.Będę pisać, dzwonić, aż ktoś coś z tym zrobi.Są przecież stowarzyszenia, które pewnie mogą więcej w takiej sprawie, zawiadomię,nie wiem coś będę robić.
Proszę piszcie, czy widzieliście ten program, czy coś zrobiliście z tym, co o tym myślicie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: TVN STYLE-ŁUSZCZYCĄ MOZNA SIĘ ZARAZIĆ
Wysłane przez: N (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 22 sty 2011 - 17:16:47

Nie widziałam programu a szkoda na pewno bym się zagotowała.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: TVN STYLE-ŁUSZCZYCĄ MOZNA SIĘ ZARAZIĆ
Wysłane przez: Tak byc Powinno (---.uznam.net.pl)
Data: 22 sty 2011 - 18:08:45

luszczyca mozna sie zarazic,a wszyscy ktorzy maja ta chorobe powinni byc izolowani i leczeni az do skutku jak tredowaci.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: TVN STYLE-ŁUSZCZYCĄ MOZNA SIĘ ZARAZIĆ
Wysłane przez: obsrewatot (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 22 sty 2011 - 18:56:42

Mam nadzieję, że ciebie buraku dopadnie ta choroba i całą twoją rodzinę!!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: TVN STYLE-ŁUSZCZYCĄ MOZNA SIĘ ZARAZIĆ
Wysłane przez: N (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 22 sty 2011 - 19:01:13

Ktoś chyba myli trąd i łuszczyce

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: TVN STYLE-ŁUSZCZYCĄ MOZNA SIĘ ZARAZIĆ
Wysłane przez: Q (---.dynamic.chello.pl)
Data: 22 sty 2011 - 19:12:25

Kochani -


media mają władzę - tak jak głupki, którzy rządzili i rządzą na świecie.

Ale w tych czasach ma się dostęp do tych samych narzędzi co te głupki - u władzy.

Czyli np. internet lub sądy...

Zatem możemy przeciągnąć ich po sądach - nakazać publiczne przeprosiny na łamach

dzienników i wpłacenie celem zadośćuczynienia pieniędzy, na konto fundacji

którą możnaby stworzyć pod nazwą np. " Łuszczyca bywa mylona" .


Kwota dla przykładu 50 000 na cele społeczne przyda się fundacji.


Proponuję na razie porozmawiać z prawnikami. Może ktoś jest prawnikiem ?

Ps. Skoro geje i lesbijki wraz z " Autorem: Tak byc Powinno" mają prawo się

wypowiadać, a nawet wygrywać przed sądami - aby ich nie nazywano " pedałami"

to nie pozwólmy sobie aby taki gej z tvn style nas obrażał !!!

Ps. (---.uznam.net.pl) zapamiętamy

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: TVN STYLE-ŁUSZCZYCĄ MOZNA SIĘ ZARAZIĆ
Wysłane przez: gosia79z (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 22 sty 2011 - 20:49:45

Tak, jak pisałam, ja tego nie zostawię bez echa.Zbyt wiele ta choroba mi odbiera, by pozwolić jakiemuś debilowi odebrac sobie jeszcze więcej.Q popieram Twój pomysł.Może znajdzie się jakiś prawnik chory na Ł i będzie chciał pomóc.
A w ogóle wyobrażecie sobie w dobie powszechnie dostępnej informacji, żeby media podawały takie informacje.Dla mnie to zabrzmiało tak, jakby ktoś powiedział, że marstkość wątroby jest zaraźliwa.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: TVN STYLE-ŁUSZCZYCĄ MOZNA SIĘ ZARAZIĆ
Wysłane przez: Q (---.dynamic.chello.pl)
Data: 22 sty 2011 - 21:36:08

takich jak ten " Autor: "Tak byc Powinno" (---.uznam.net.pl)" oraz pedofilów należy podciągać pod ten sam paragraf.

A postępować z nim najlepiej mocniej w rzeczy, a łagodniej w sposobie...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: TVN STYLE-ŁUSZCZYCĄ MOZNA SIĘ ZARAZIĆ
Wysłane przez: wysoka (---.play-internet.pl)
Data: 23 sty 2011 - 00:35:33

no to bosko.zlecili stworzenie programu jakiemus debilowi. niech teraz zrobia program pt. zaraźliwy rak i będzie pozamiatane.a no i oczywiście drugi program pt. ciążą możesz się zarazic nawet będąc mężczyzną. mniej więcej na tym samym poziomie co o łuszczycy. żałosne.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: TVN STYLE-ŁUSZCZYCĄ MOZNA SIĘ ZARAZIĆ
Wysłane przez: BIEDRONKA (---.dynamic.chello.pl)
Data: 23 sty 2011 - 09:49:38

CO DO AUTORA ZJEBA MAM 35 LAT ŁUSZCZYCE I DOBRZE ŻE SIĘ NIE ZNAMY ALE ŻYCZĘ CI JAK NAJLEPIEJ .ZAMKNIESZ SWÓJ PYSK JAK CIĘ NAPRAWDĘ NIESZCZĘŚCIE DOPADNIE!!!.PRZEJC SIE PO SZPITALU DEBILU!!! CO ONI MAJĄ POWIEDZIEĆ TO JEST DOPIERO NIESZCZĘŚCIE..................................................................

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: TVN STYLE-ŁUSZCZYCĄ MOZNA SIĘ ZARAZIĆ
Wysłane przez: zosia53 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 sty 2011 - 13:26:28

A ja twierdzę że - GŁUPOTA JEST ZARAŻLIWA.

Poszukajmy jakiejś wyspy typu "Monte Christo" tylko znacznie większej i wyślijmy tam twórców programu ze zwolennikami

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: TVN STYLE-ŁUSZCZYCĄ MOZNA SIĘ ZARAZIĆ
Wysłane przez: ten co go nie chca tu/ludzik/ (---.nplay.net.pl)
Data: 23 sty 2011 - 13:56:13

Ludzik probowal zebrac ekipe do TVN do E. Drzyzgi. Rozmowy w Toku. dzwonili do mnie. mial byc program szukalem chetnych znalazlem 5 moze 7 osob chetnych wiecej dostalem na gg albo poczte swoja komentarzy typu tredowaty strupie L jest zarazliwa itp.
wiecie co mam corke 11 lat ktora kocham nad zycie ktora mnie kocha smaruje jak potrzeba jestem zajebiscie wysypany ale dla niej zyje bo ja kocham od serca inni zyja z rakiem bez nog rak downa MY tez MOZEMY

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: TVN STYLE-ŁUSZCZYCĄ MOZNA SIĘ ZARAZIĆ
Wysłane przez: N (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 23 sty 2011 - 14:17:37

Nie wiem czy poszła bym do programu moim zdaniem to lekarze powinni stanowczo powiedzieć że to nie jest zakaźne aby później jakieś dupki nie głosiły wszem i wobec że oni wiedzą lepiej,jak myślicie komu ludzie dają wiarę nam czy lekarza?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: TVN STYLE-ŁUSZCZYCĄ MOZNA SIĘ ZARAZIĆ
Wysłane przez: m (---.play-internet.pl)
Data: 24 sty 2011 - 19:52:48

alez sie zagotowalam no po prostu debile no inaczej sie powiedziec nie da dobrze ze nie widzialam tego programu sa to przekonania z przeszlosci zacofanego spoleczenstwa kiedy mylono luszczyce z tradem ale wystarczy buraku ty niemyty <TAK BYC POWINNO> zebys sobie wpisal w google co to jest za choroba i na kazdej stronie jest napisane ze NIE JEST ZARAZLIWA ! chyba ze internetu i komputera tez sie boisz bo jeszcze ugryzie! jest to choroba dziedziczna objawiajaca sie zlym funkcjonowaniem skory wiec mam nadzieje ze wszystkie takie wiesniaki dostana gen luszczycy w spadku i przestana wygadywac publicznie takie brednie. ale zgadzam sie ze uswiadomienie spoleczenstwa powinni zaczac lekarze nas uzna sie za nieobiektywnych

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: TVN STYLE-ŁUSZCZYCĄ MOZNA SIĘ ZARAZIĆ
Wysłane przez: xBx (---.dynamic.chello.pl)
Data: 24 sty 2011 - 21:20:49

Widziałam przed chwilą ten odcinek programu na VODzie. Generalnie to nie ma tam słów "łuszczyca jest zarażliwa". Jedna babka mówi o braku higieny w salonach fryzjerskich, braku możliwości dezynfekcji przyrządów i pędzli po klientach np.z łuszczycą. Wiem, że nie zmienia to faktu, że przykre słowa ale prawnie nic nie zwojujecie.

A jeśli chodzi o Trolla, który obraża ludzi - nie odpisujcie mu, trzeba się zastanowić co on robił na tym forum ? Nie karmcie trolla winking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: TVN STYLE-ŁUSZCZYCĄ MOZNA SIĘ ZARAZIĆ
Wysłane przez: gosia79z (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25 sty 2011 - 15:40:15

Proszę bardzo,podpunkt o dezynfekcji zaczyna się około 8,5 minuty-chyba, a w 10 minucie i 55 sekundzie pani mówi, ze po klientach z łuszczycą trzeba zachować środki ostrożności, zaraz po niej narrator mówi, ze "gorzej jeśli nie widać, ze klient ma problemy z łuszczycą".
Tutaj można zobaczyć odcinek:

http://vod.onet.pl/zawody,zawody-fryzjerzy,2022,1,2027,odcinek.html

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: TVN STYLE-ŁUSZCZYCĄ MOZNA SIĘ ZARAZIĆ
Wysłane przez: Cobra (---.play-internet.pl)
Data: 25 sty 2011 - 15:48:06

Wiecie
prawdopodobieństwo ze łuszczycą sie zarazi ktoś od nas jast takie jak złapanie wirusa od swojego komputera hahhaha
Ludzie to mają pomysły ale jaja

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: TVN STYLE-ŁUSZCZYCĄ MOZNA SIĘ ZARAZIĆ
Wysłane przez: Q (---.dynamic.chello.pl)
Data: 25 sty 2011 - 23:20:12

Przesadzacie - z tym co mówią w tym odcinku do sądu nie ma co iść, bo nie mówią nic takiego wprostsmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: TVN STYLE-ŁUSZCZYCĄ MOZNA SIĘ ZARAZIĆ
Wysłane przez: tomii1211 (31.60.169.---)
Data: 18 mar 2011 - 09:42:41

Jeśli potrzebujesz pomocy opisz nam swój problem dostosujemy indywidualnie terapię oraz dodatkowo otrzymasz 20% rabatu oraz bezpłatną przesyłkę. Gwarantujemy 100% satysfakcji pracujemy na produktach polskiej firmy Colway.
Tylko u nas tak atrakcyjne rabaty.
Napisz na adres [email protected]
Nasze produkty pomogły tysiącom ludzi w takich schorzeniach jak:
- starzenie sie skory i jej przydatków
- choroby układu sercowo-naczyniowego
- choroby układu nerwowego
- choroby organów trawiennych
- choroby kregosłupa
- inne

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: TVN STYLE-ŁUSZCZYCĄ MOZNA SIĘ ZARAZIĆ
Wysłane przez: uznam (---.uznam.net.pl)
Data: 23 mar 2011 - 03:37:13

ty- uznam.net.pl- wstyd mi za ciebie debilu. zobacz moje ip. przepraszam Was za niego...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.