Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
diprophos (betametazon) zastrzyki
Wysłane przez: Patti (---.play-internet.pl)
Data: 10 maj 2014 - 19:08:11

witam,
wiele sie tu pisało o sterydach, ale niestety nie mam zbytnio czasu grzebać po starych wątkach w poszukiwaniu informacji.
Choruję od dziecka. Raz mniejsze , raz większe wysiewy, ale ogólnie nie było tragicznie. Rok temu urodziłam dziecko i po kilku miesiącach nastąpił duży wysiew, cała byłam w plamach. Niedawno byłam u lekarza, który z powodu choroby nadgarstków - zespół cieśni, zaaplikował mi zastrzyk sterydowy - Diprophos chyba 1 ml. To była tylko jedna ampułka wstrzyknięta w miesięń przy nadgarstku. Nadgarstek po tygodniu przestał bolec, ale tez zauwazyłam ZNACZNĄ poprawę w wyglądzie łuszczycy. Wiele zmian zniknęło, a to co zostało , to są takie blade palmy tylko.
Cieszę się niesamowicie, od razu wskoczyłam w krótki rękaw, wiecie jaka radocha...
Tylko teraz pytanie - wiem że terapia sterydami nie jest polecana. Ale wszyscy piszą o masciach. Czy ktoś stosował zastrzyki. LIczę się z tym, że ł. wroci. Czy brac wtedy drugi zastrzyk, czy dac sobie spokój z takim leczneiem?? Ciekawa jestem na jak długo starczy taka jedna dawka...

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.