Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
MAMY SWOJA PETYCJĘ ale zapomnieliśmy już o niej?
Wysłane przez: PETYCJA (---.183.170.239.dsl.dynamic.eranet.pl)
Data: 13 mar 2011 - 18:04:43

JAK widać 18 godzin i jeden wpis chyba to za mało BY WYLECZYĆ SIĘ NIE uwazacie Państwo ze wszyscy juz zapomniacie KTO MA zrobić w imieniu miliona osób chorych? czekam na konkretne odpowiedzi ,tych wszystkich ktorym zależy byśmy mieli łatwiejsze zycie i tańsze leczenie. Smutno bardzo z tego powodu ze naprawde żarty robicie niektórzy wogóle nie wpisują się. i co dalej???

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: MAMY SWOJA PETYCJĘ ale zapomnieliśmy już o niej?
Wysłane przez: wysoka (---.play-internet.pl)
Data: 13 mar 2011 - 21:01:16

Ludzie na pewno macie kogoś kogo możecie poprosic o wpis jeżeli nie w necie to na papierową listę, która później należy wysłac do Beaty. NIKT za nas tego nie zrobi. Przestańmy jęczec jak nam ciężko a zacznijmy faktycznie działac. Czy to takie trudne wykazac odrobinę inicjatywy we własnej sprawie.Jest troche osób które spalaja się przy tej akcji a wy to macie w d.... Ruszcie swoje 4 litery i działajcie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: MAMY SWOJA PETYCJĘ ale zapomnieliśmy już o niej?
Wysłane przez: PETYCJA (---.152.144.161.dsl.dynamic.eranet.pl)
Data: 14 mar 2011 - 20:12:51

KOCHANI wciąż proszę o zbieranie podpisów ZA petycja.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: MAMY SWOJA PETYCJĘ ale zapomnieliśmy już o niej?
Wysłane przez: PETYCJA (---.183.171.17.dsl.dynamic.eranet.pl)
Data: 20 mar 2011 - 18:19:48

WITAM żal bo pozostałam zapomniana obecnie na 3 stronie od tylu.Ostatni raz to 14 marca 2011 zatem jak tradycyjnie proszę chorych i ich znajomych o WPISY pod Petycja. Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: MAMY SWOJA PETYCJĘ ale zapomnieliśmy już o niej?
Wysłane przez: zenona warmbier (---.cdma.centertel.pl)
Data: 21 mar 2011 - 19:29:44

Witam.Moja choroba i zycie z luszczyca to jedna wielka meka.Mam za soba proby samobojcze, nie nawidze siebie za moj wyglad.Dodatkowo koszty leczenia sa bardzo duze, na ktore mnie nie stac.Blagam, aby ktos uznal, nas za przewlekle chorych.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: MAMY SWOJA PETYCJĘ ale zapomnieliśmy już o niej?
Wysłane przez: PETYCJA (---.152.153.162.dsl.dynamic.eranet.pl)
Data: 21 mar 2011 - 21:59:59

do zenona warmbier. Proszę nie załamuj się to kazdy z nas przeżywa i wiem co znaczy takie zycie.Od tej pory masz rózne forum ale i www.biedronkowo.info tam uzykasz wiele cennych tematów i porad. pozdrawiam i życze więcej optymizmu a jak wiesz moze cos tymi podpisami zdobędziemy. Możesz też zbierać podpisy na listę papierową a wydrukujesz ja z internetu i jak każdy pozbierać właśnie teraz i w tym czasie mamy tą mozliwośc zatem zachęcam do wpisów i podpisów.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: MAMY SWOJA PETYCJĘ ale zapomnieliśmy już o niej?
Wysłane przez: Zenona Warmbier (---.free.aero2.net.pl)
Data: 04 lip 2014 - 06:09:02

PETYCJA Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> do zenona warmbier. Proszę nie załamuj się to
> kazdy z nas przeżywa i wiem co znaczy takie
> zycie.Od tej pory masz rózne forum ale i
> www.biedronkowo.info tam uzykasz wiele cennych
> tematów i porad. pozdrawiam i życze więcej
> optymizmu a jak wiesz moze cos tymi podpisami
> zdobędziemy. Możesz też zbierać podpisy na
> listę papierową a wydrukujesz ja z internetu i
> jak każdy pozbierać właśnie teraz i w tym
> czasie mamy tą mozliwośc zatem zachęcam do
> wpisów i podpisów.


Witam, jezeli ktos decyzyjny odczyta ta wiadomosc prosze o wycofanie mego wpisu, odnosnie naszej petycji- przesadzilam z tym wpisem (samobojstwo, za duzo ludzi przeczytalo, mam za duzo problemow z tym wpisem, a tak naprawde troche naciaglam z tym samobojstwem, pozdrawiam,[email protected]

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.