Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
piercing
Wysłane przez: agacinka (87.207.254.---)
Data: 19 kwi 2006 - 14:29:33

jak myslicie czy kolczyki moga miec wplyw na leczenie rozumiem ze nowo przeklute miejsca podrazniaja skore ale czy gdybym wyjelaz uszow juz kolczyki ktore mam od kilku lat(a mam ich sporo + pepek) to czy dzieki temu latwiej bylobymi leczyc ł??

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: piercing
Wysłane przez: Wiolusia (---.dsl.ip.tiscali.nl)
Data: 19 kwi 2006 - 14:58:27

czy ja wiem??????????? jezeli wokol tych miejsc gdzie masz kolczyki nie masz luszczycy to nie ma to chyba wplywu;

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: piercing
Wysłane przez: biedroneczka (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 19 kwi 2006 - 16:36:33

ja mam luszczyce naokolo uszu i pojawil sie ona jak chcialam zrobic sobie trzecia dziurke tylko ze ta trzecia dziurke robilam jak mnie wysypywalo w pepku tez mam kolczyk ale tam mi sie nic nie dzieje

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: piercing
Wysłane przez: Daria (---.jgora.dialog.net.pl)
Data: 19 kwi 2006 - 23:55:27

Ja zrobiłam któregoś dnia sobie kolczyka w języku i gdy poszlam do lekarza o zobaczyl moj jezyk powiedzial ze moze byc to przyczyna moich wysiewów...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: piercing
Wysłane przez: Wiolusia (---.dsl.ip.tiscali.nl)
Data: 20 kwi 2006 - 09:22:07

no wlasnie ja mam zamiar sobie zrobic kolczyk w jezyku w czerwcu i teraz sie zastanawiam, mysle tez o tatuazu; nie chce przez luszczyce rezygnowac z czegos na co mam ochote, ale jesli mam pozniej wygladac jak jedna wielka skorupa, to sama juz nie wiem; boje sie, ale chce ten tatuaz... hmm...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: piercing
Wysłane przez: Ulka (---.dynamic.chello.pl)
Data: 27 sty 2014 - 16:27:24

Hej!
Ostatnio z koleżanką postanowiłyśmy sobie przebić uszy. Ona chce tunel + kolczyk na chrząstce, a ja nie będę tak szaleć - planuję po prostu drugą dziurkę w uchu.
We wtorek byłam u lekarza i mówił mi że to zły pomysł i żebym tego nie robiła (tak samo jak tatuaży, no i mam nie palić, nie pić i takie tam)
Jak myślicie czy to pogorszy mój stan? W gruncie rzeczy to na nogach i brzuchu już opanowałam łuszczycę (smaruję naprzemiennie cygnoliną i kwasem salicylowym) została tylko na głowie.
Chcę mieć tego kolczyka, ale nie wiem czy to zaostrzy Ł.
A jak zaostrzy to czy to będzie mieć wpływ do końca tylko czy że jak zaleczę to minie ostrzejszy objaw?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: piercing
Wysłane przez: Ayu. (---.play-internet.pl)
Data: 05 lip 2014 - 13:53:58

hmmm... ja np. mam 11 tatuaży i kolczyk w nosie, wardze, uszach (+ tunele) mialam w i pod językiem kolczyki... i żadne z przebić ani żaden tatuaż nie pogorszył mojego stanu... ale trzeba brać pod uwagę jedną rzecz... to wszystko jest jak rosyjska ruletka... ponad to i przebijanie ciała i tatuaże potrafią uzależnić, a każde następne posunięcie jest małym zamachem na sibie i działa na zasadzie 'albo się uda albo się nie uda'. niestety w przypadku łuszczycy nigdy nic nie wiadomo. ja np przed pierwszym tatuażem zrobiłam mały test jak mój organizm może zareagować na wbicie tuszu. po prostu poprosiłam tatuażystę żeby zrobił mi małą kropę w niewidoczym miescu. stosowałam się do zaleceń normalnych dla każdego tatuażu. tj smaruj bepanthenem, nie kąp się tylko bierz prysznic, nie wystawiaj tatuażu na słońcde itp. poczekałam miesiąc - upewniwszy się że mój stan się nie pogorszył poszłam zrobić tatuaż. jeśli już ktoś się zdecyduje na tatuaż ostrzegam w trakcie gojenia możecie się trochę wystraszyc bo nawet jeśli dbacie o tatuaż i jego gojenie przebiega prawidłowo to naskórek może schodzić z tatuażu aż 4 razy. ale tym raczej nie musicie sie martwic. co innego jeśli na tatuażu pojawią się 'ciapki'. wtedy po prostu radzę ptrzystąpić do leczenia zmian w typowy dla Was sposób (tzn tymi samymi maściami czy specyfikami którymi zawsze). to nie powinno wpływac na zachowanie tatuażu.jedyną rzeczą na ktorą trzeba zwrócić uwagę w tej mieszance (z uwagi na dziarę) to to żeby pilnować żeby tatuaż był dobrze natłuszczony. inaczej po prostu zrobią się blizny. osobiście polecam bepanthen (maść dla niemowlaków). ew. można również stosować alanthan. no. to chyba tyle. jeśli ktoś miałby jakieś pytania to może pisać na gg 10714455. jeśli będę umiała pomóc to chętnie to zroboię, (owe wskazówki mogą dotyczyć również AZS - ponieważ były sprawdzane na moim tatuażycie który właśnie choruje na atopowe zapalenie skóry)

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.