Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Zagraniczne słońce + słone morze + błota = sukces!
Wysłane przez: Agata (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 lip 2005 - 18:31:10

Witam serdecznie.3 dni temu wróciłam z Chorwacji.Spędziłam tam 3 tygodnie.Przed wyjazdem miałam niewielkie zmiany na łydkach i łokciach.W chwili obecnej nie mam nic. Moja skóra jest opalona i gładka.Po zmianach chorobowych nie ma śladu!Juz po 2 dniu na słońcu zmiany były spłaszczone. Zatem zachęcam wszystkich do wyjazdu za granicę w celu pozbycia się tego cholerstwa.Na pewno pomoże.Osobiście byłam w mieście Pag na wyspie Pag.Są tam także lecznicze błota,które są naturalnym tworem morza.Pomagają one w leczeniu różnych chorób,w tym łuszczycy.Mają podobne właściwości do błota z MM.Ludzie przyjeżdżają tam z całego świata i smarują się tym błotem od stóp do głów.Może śmiesznie to wygląda,ale na pewno skutkuje.Po nasmarowaniu się błotem należy wystawić się na słońce,którego tam zreszta nie brakuje i po zaschnięciu zmyć.Piszę o tym,ponieważ chcę wam pomóc.Wiem,że taki wyjazd jest kosztowny,ale naprawdę warto w to zainwestować.Podam link do strony miasta Pag. Jest ona po angielsku,ale lepszy rydz niż nic hehe. Jeżeli chcecie poczytać o błotach,nalezy nacisnąć w menu "nature", a następnie "curative mud".Miłego czytania i oglądania.Mi ten wyjazd naprawdę pomógł,więc kochane łuszczyki zbierajcie pieniążki,pakujcie walizki i heja do Chorwacji po zdrowie! Pozdrawiam i powodzenia.


Tu podaję link do stronki:

http://www.pag-tourism.hr/eng/index.htm

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zagraniczne słońce + słone morze + błota = sukces!
Wysłane przez: markus (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24 lip 2005 - 03:17:26

tez bylem w chorwacji w zeszlym roku, wrocilem czysty , ale.... to cholerstwo za 1 misiac wrocilo do mnie, tak juz mam ze nie ma u mnie okresow reemisji, coz, ale chorwacja naprawde pomaga smiling smiley ( ten brak stresu podczas slodkiego lenistwa smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zagraniczne słońce + słone morze + błota = sukces!
Wysłane przez: Radek (---.lisek.pl)
Data: 24 lip 2005 - 22:10:18

Moja córka jest również chora na łuszczycę.W sierpniu wybieramy
sie do Chorwacji. Prosiłbym cię o adres kwatery, nr telefonu, jak
korzystałas z tych błot. Z góry Ci serdecznie dziekuję.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zagraniczne słońce + słone morze + błota = sukces!
Wysłane przez: Agata (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25 lip 2005 - 00:42:51

Korzystałam z oferty biura Retman (dojazd). Biuro to współpracuje na Pagu z Biurem Podróży Perla.Właścicielką Perli jest Polka,pani Beata, co było dużym ułatwieniem (kwatery).Podam Ci stronę oraz e-mail tego biura:

1) Travel Agency Perla:

www.perla-pag.hr
[email protected]

2) Retman:

www.retman.pl

Podam Ci także nr gg do pracownicy Biura Retman.Dzięki temu będziesz mógł zadać pare pytań i załatwić wszystko przez internet.Ja tak zrobiłam.Oczywiście możesz skorzystać z innych biur.Podałam Ci namiary na te biura,z których ja korzystałam ale wybór nalezy do ciebie smiling smiley Pozdrawiam i życzę córce szybkiego powrotu do zdrowia.

P.S Ile ma Twoja córka lat i jak ma na imię?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zagraniczne słońce + słone morze + błota = sukces!
Wysłane przez: Agata (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25 lip 2005 - 00:45:13

Tak się rozpisałam,że zapomniałam podać Ci nr gg do tej kobiety z Retmana hihi.Oto numer: 2152341

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zagraniczne słońce + słone morze + błota = sukces!
Wysłane przez: Radek (---.lisek.pl)
Data: 26 lip 2005 - 20:42:00

Dziekuję Ci bardzo za informację. Moja córka ma 15 lat na imię ma Basia. Pozdrowienia.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zagraniczne słońce + słone morze + błota = sukces!
Wysłane przez: JOKA (---.dsl.chcgil.ameritech.net)
Data: 29 lip 2005 - 14:29:02

Ciesz sie ze masz taka odmiane luszczycy ktora reaguje na slonce.
Ale to nie sposob na luszczycowe zapalenie stawow.Ja mam luszczyce przewlekla.
Slonce ,wysuszenie wrecz pogarsza stan skory.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zagraniczne słońce + słone morze + błota = sukces!
Wysłane przez: Agata (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 03 sie 2005 - 13:42:20

Ja mam 16 lat grinning smiley Daj mi nr gg do twojej córki to sobie pogawędzimy na gg grinning smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zagraniczne słońce + słone morze + błota = sukces!
Wysłane przez: DORIS (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 03 sie 2005 - 14:17:38

Hej wszystkim! Też jestem za tym ze wyjazd wpłynie korzystnie na stan skóry. Ja równiesz spędzam juz 4 rok z rzędu wakacje w chorwacji. Choruje od 15 lat i pobty tam bardzo mi pomaga jedyna wada jest to ze mam krótki urlop i w chorwacji jestem najdłuzej 10 dni a to zamało zeby sie pozbyć wszystkiego złego stwierdzam ze słona woda + słońce są rewelacja dla naszej skóry. Zakochałam sie w tym kraju chętnie bym tam została. Nigdy nie korzystałam z usług biura wszystko załatwiam sama na miejscu ze znalezieniem noclegu nie ma problemu trzeba jedynie zaplanować cel pobytu i to wszystko.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zagraniczne słońce + słone morze + błota = sukces!
Wysłane przez: Kucajka (---.unreg.tvk.wroc.pl)
Data: 12 sie 2005 - 13:41:11

A ja właśnie wczoraj wrocilam z wakacji nad morze... polskim morze.. i niestety przez 10 dni miałam 1 słoneczny.... i łuszczyca jak była tak jest ;( a szkoda bo zawsze mi schodziła po wakacjach.... eh... ale i tak polecam morze i słonce winking smiley pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zagraniczne słońce + słone morze + błota = sukces!
Wysłane przez: iza (---.jmdi.pl)
Data: 18 sie 2005 - 23:29:39

rok temu byłam 2 msc nad morzem we włoszech i nic nie pomogło.Tego lata odnawia sie punktowo w różnych miejscachsad smileyNormalnie oszaleje przez tą łuszczycęsad smiley(((((((((

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zagraniczne słońce + słone morze + błota = sukces!
Wysłane przez: Emilka (195.117.151.---)
Data: 26 sie 2005 - 22:06:43

Może ktoś z Was był w Izraelu i chciałby się podzielić szerszymi informacjami na temat wyjazdu. Będę bardzo wdzięczna.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zagraniczne słońce + słone morze + błota = sukces!
Wysłane przez: JOKA (---.dsl.emhril.ameritech.net)
Data: 27 sie 2005 - 16:35:30

iza napisał(a):

> rok temu byłam 2 msc nad morzem we włoszech i nic nie
> pomogło.Tego lata odnawia sie punktowo w różnych
> miejscachsad smileyNormalnie oszaleje przez tą łuszczycęsad smiley(((((((((=============

Morze i slonce nie wszystkim pomaga.
Mnie na 20 lat chorowania pomoglo tylko 1 raz i to n akrotko.
Mam lusczyce stawowa ,przewlegla i nie ma praktycznie remisji ,tylko ciagle pogarszanie.
Naskuteczniejsze sa dla mnie zastrzyki ENBREL, ale cholernie drogie i nie zawsze mam forse zeby je kupic.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zagraniczne słońce + słone morze + błota = sukces!
Wysłane przez: Kermit (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 06 lip 2014 - 09:07:45

Jadę 18 Lipca , mi słońce zawsze pomaga , mam nadzieję że wrócę czysty !

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zagraniczne słońce + słone morze + błota = sukces!
Wysłane przez: Kermit (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 lip 2014 - 22:45:00

Kermit Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Jadę 18 Lipca , mi słońce zawsze pomaga , mam
> nadzieję że wrócę czysty !


Mało jest info w którym miejscu jest to błotko !

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zagraniczne słońce + słone morze + błota = sukces!
Wysłane przez: Kermit (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08 lip 2014 - 22:57:34

Jadę do Sibenika dokładnie do Solarisa super miejscówka , od niego około 2km jest ZABLAĆE http://www.cro.pl/nie-tylko-dla-zoltodziobow-t21612-165.html#p346175 nie byłem tam ale obiecuje że zdam relację

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.