Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Jeszcze raz o DCT
Wysłane przez: senjor (---.adsl.inetia.pl)
Data: 19 gru 2014 - 16:10:50

Z przeproszeniem Wszystkich Państwa, chciałbym zajawić raz jeszcze, zapewne już przewałkowany , temat DCT. Mnie generalnie nie rozchodzi się o problem steryd-nie steryd ani nawet żadną skuteczność tej mikstury, chodzi o smród jaka owa substancja roztacza niezależnie od tego czym i czy w ogóle jest rozcieńczana.
Łuszczyca mnie dopadła stosunkowo niedawno i zaczęła się od głowy, tam też zacząłem stosować tego "śmierdziela" i wszystko przebiegało zgodnie z "instrukcjami" opisywanymi na tym forum w latach minionych, bo prześledziłem uważnie większość komentarzy dotyczących tematu.
Smarowanie uskuteczniała pędzlem moja małżonka wyszukując cierpliwie chore miejsca i pochylając się miłosiernie nad moją głową. Małżonka od jakiegoś czasu bieduje z powodu nadciśnienia tętniczego ... nie jest to, jak powiada, jakaś tragedia, ale zmusza do regularnej kontroli ciśnienia i pobierania odpowiedniego specyfiku w razie gdyby owo było konieczne.
W letnie i jesienne dni pogodne z tym smrodem radziliśmy sobie wychodząc na taras, ale nadeszła zima i trzeba było zamknąć okna ... procedura smarowania odbywa się w kuchni przy włączonym wyciągu nadkuchennym.
No, i zdarzyło się kilkakrotnie, że małżonkowe ciśnienie wzrastało, a nawet skakało od razu po ceremonii smarowania. Ja swojego nie mierzyłem, bo nigdy nie było takiej potrzeby, ale ostatnio, tydzień może dwa wstecz, po niespodziewanym skoku ciśnienia u małżonki, zmierzyłem i swoje o okazało się, że mam wyższe od niej. Zacząłem to regularnie kontrolować i stwierdziłem, że ten specyfik zarówno w postaci cieczy jak i pary nie jest obojętny dla ciśnienia krwi, przynajmniej mojego i mojej małżonki.
Czy ktoś z Państwa mógłby to potwierdzić własną obserwacją lub własnym doświadczeniem?
Bo jeśli nie, to może oznaczać istnienie wielu "specyfików" pod nazwą DCT tym bardziej, że tego nie da się kupić w trybie tzw. oficjalnym, a to otwiera szerokie pola dla zwykłych oszustów.

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.