Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Zna ktoś Prsotytutke ktorej nie robi roznicy stan skory klienta?: linki, i nr tel do ogloszen mile widzianegrinning smileygrinning smileygrinning smiley
Wysłane przez: Ogier (---.dynamic.mm.pl)
Data: 20 gru 2014 - 09:41:29

grinning smileygrinning smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zna ktoś Prsotytutke ktorej nie robi roznicy stan skory klienta?: linki, i nr tel do ogloszen mile widzianegrinning smileygrinning smileygrinning smiley
Wysłane przez: meme (---.adsl.inetia.pl)
Data: 20 gru 2014 - 16:19:21

ja to samo, tylko do męskiej prostytutki

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zna ktoś Prsotytutke ktorej nie robi roznicy stan skory klienta?: linki, i nr tel do ogloszen mile widzianegrinning smileygrinning smileygrinning smiley
Wysłane przez: meme (---.adsl.inetia.pl)
Data: 20 gru 2014 - 16:23:54

Do męskiej, ale dla gejów. Bo zapomniałem dodaćsmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zna ktoś Prsotytutke ktorej nie robi roznicy stan skory klienta?: linki, i nr tel do ogloszen mile widzianegrinning smileygrinning smileygrinning smiley
Wysłane przez: Sławek (---.satfilm.net.pl)
Data: 20 gru 2014 - 17:03:56

Może rafalala ci się wypnie meme hahahaha grinning smiley


A ty ogier weź sie zdecyduj kogo szukasz:

PRSO....PORST....PROS.....PSTRO..... a może szukasz TY samej TUTKI? ............hahahahagrinning smiley


hahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaa grinning smileygrinning smileygrinning smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zna ktoś Prsotytutke ktorej nie robi roznicy stan skory klienta?: linki, i nr tel do ogloszen mile widzianegrinning smileygrinning smileygrinning smiley
Wysłane przez: Helena (---.146.rev.vline.pl)
Data: 21 gru 2014 - 16:10:17

Support (wsparcie)
Jeśli zgłosi się miła pani lub pan prostytutka, otrzyma gwarancje, że na pewno nie zarazi się łuszczycą. Pomóżcie ludziom!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zna ktoś Prsotytutke ktorej nie robi roznicy stan skory klienta?: linki, i nr tel do ogloszen mile widzianegrinning smileygrinning smileygrinning smiley
Wysłane przez: fallus (---.play-internet.pl)
Data: 21 gru 2014 - 20:11:51

Hela widze samotną i zapomnianą dobrą duszę i chcesz pomóc w potrzebie. Pisząc tu rozumiem, ze nikomu nie odmówisz, że jesteś zainteresowana tenatem. A on jest konkretny. Ile masz lat,dla mnie to ważne,no bo się zdarzają bezwłoskowe i za taką małolatę mozna wyladować. Podaj numer,albo mail, dogadamy się co do terminu i preferencji, kajdaneczki, maseczka, pejczyk, plus wibratorek ekstra model na odlot,świat wiruje, przyrzekam, że będziesz w stanie lewitacji. Wszystko przed nami, świat jest piękny. Ty i ja.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zna ktoś Prsotytutke ktorej nie robi roznicy stan skory klienta?: linki, i nr tel do ogloszen mile widzianegrinning smileygrinning smileygrinning smiley
Wysłane przez: Helena (---.146.rev.vline.pl)
Data: 21 gru 2014 - 22:50:06

Witaj Fallusie
Jesteś świetnym, inteligentnym facetem - widzę po Twoim pisaniu (miałam wypieki na twarzy). Na apel zgłosi się niejedna miła pani lub pan. Jestem zakochaną mężatką, jestem zarobiona, i nie jestem z Warszawy - muszę odmówić. Tym niemniej dziękuję za propozycję. Fajnie, że do nas zaglądasz.
MARRY CHRISTMAS !!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zna ktoś Prsotytutke ktorej nie robi roznicy stan skory klienta?: linki, i nr tel do ogloszen mile widzianegrinning smileygrinning smileygrinning smiley
Wysłane przez: fallus (---.play-internet.pl)
Data: 21 gru 2014 - 23:26:00

Hey Helcia.Tu Fallus.
Nie ma sprawy, tak zrozumiałem Twoje intencje po silnym sygnale w tym topiku.
Ale jestem dyspozycyjny i z Wawy, to nie jest dla mnie żaden problem odnalezienia się w tym malusim świecie.
Jakbyś pragnęła odpocząć, zrelaksować się, sprawdzić się w innej roli, poczuć moc ciepła i delikatności, burzy umysłów i zmysłów,ciepła ciała, delikatności dotyku,łaskotania słowem i....:-) Przed Tobą otwieram swoją świątynie o Królowo, niechaj Twój ołtarz będzie mi dany.
Jestem bardzo cierpliwym i mam nadzieję, że nasze drogi się skrzyżują.Będę tego pragnął, będę tym żył.
Wesołych Świąt oraz spełnienia tych najskrytszych myśli, marzeń, doznań i pragnień.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zna ktoś Prsotytutke ktorej nie robi roznicy stan skory klienta?: linki, i nr tel do ogloszen mile widzianegrinning smileygrinning smileygrinning smiley
Wysłane przez: ojoj (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 22 gru 2014 - 10:41:36

idz se zwal....

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zna ktoś Prsotytutke ktorej nie robi roznicy stan skory klienta?: linki, i nr tel do ogloszen mile widzianegrinning smileygrinning smileygrinning smiley
Wysłane przez: Helena (---.146.rev.vline.pl)
Data: 22 gru 2014 - 19:20:18

Witam
Jesteś Fallusie mistrzem gatunku, a do tego odlotowa technika! Takiego gościa jeszcze tutaj nie było. Pozdrawiam Helena (mała muszka).
P.S. Rozejrzę się wśród koleżanek i znajomych. (Niczego przed świętami nie obiecuję).

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zna ktoś Prsotytutke ktorej nie robi roznicy stan skory klienta?: linki, i nr tel do ogloszen mile widzianegrinning smileygrinning smileygrinning smiley
Wysłane przez: lol (213.158.221.---)
Data: 22 gru 2014 - 19:37:03

Jest tu jedna co wszędzie jej pełno, koleżanka Heleny tez czary mary lubi

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zna ktoś Prsotytutke ktorej nie robi roznicy stan skory klienta?: linki, i nr tel do ogloszen mile widzianegrinning smileygrinning smileygrinning smiley
Wysłane przez: owszem (---.mbp.jaslo.pl)
Data: 23 gru 2014 - 15:02:27

Sławek, a co Ty takiego robisz, że Ci łuszczyca w tym kontekście nie przeszkadza? masz jej tyle co nic i szybko schodzi jak sie pojawi, czy masz partnera/kę, który to akceptuje? Bo tak łatwo przychodzi Ci ponabijać sie z innych?
A gdyby to napisał ktos na wózku inwalidzkim, to tez bys sobie dworował? Nie zrównuje sytuacji, ale jesli idzie o seks, to z (powazną łuszczycą) jest równie ciężko, a może nawet cięzej, bo to obrzydza; człowiek nie jest taki spółczucia godny i nie warto sie nad nim pochylać; pewnie złapał to na własne zyczenie i do tego jeszcze sciemnia, że niezakaźne.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zna ktoś Prsotytutke ktorej nie robi roznicy stan skory klienta?: linki, i nr tel do ogloszen mile widzianegrinning smileygrinning smileygrinning smiley
Wysłane przez: Sławek (---.satfilm.net.pl)
Data: 23 gru 2014 - 15:49:34

Każdej ze swoich partnerek mówiłem od początku znajomości na co choruję. Teraz mój stan jest świetny, ale nie zawsze tak bywało. Wszystkie moje partnerki rozumiały i tolerowały moją chorobę. Dodam jednak, że nie szukałemk nikogo gdy byłem w fatalnym stanie.

A nabijam się nie z próby pooznania kogoś (bo sam też tu szukałem), tylko z próby znalezienie sobie zwykłej kurwy.
" Jestem ogier i szukam prostytutki"....ha dobre. Tylko że puste jak ten co to pisał.

A co do wózka inwalidzkiego, to po co o tym wspomniałeś? Myślisz, że jakby to pisała osoba na wózku, to bym jej nie skrytykował? W niczym Ci ludzie nie są gorsi od nas i na pewno potraktowałbym go na równi z innymi. Sam z resztą tez jestem niepełnosprawny.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zna ktoś Prsotytutke ktorej nie robi roznicy stan skory klienta?: linki, i nr tel do ogloszen mile widzianegrinning smileygrinning smileygrinning smiley
Wysłane przez: owszem (---.adsl.inetia.pl)
Data: 25 gru 2014 - 14:30:17

Gdyby w Polsce była instytuacja "asystenta seksualnego", jaka przysługuje niektorym chorym np. w Holandii, to ten ktos może nie szukałby "zwykłej kurwy". Przecież jest wyrazny powód tych poszukiwań. I mnie on nie dziwi, ani nie nastraja do uprawiania głupiego moralizatorstwa, przy okazji którego obrażane są pewne osoby.
P.s. wszyscy tu jesteśmy w róznym stopniu niepelnosparwni, bo niepelnosparwność to szerokie pojęcie. A to, dlaczego sięgnąłem po sztandarowy przykład niepełnosparwności wyjasniłem, czyniąc to.

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.