Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2
Ceny z kosmosu
Wysłane przez: Greg (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 19 lut 2012 - 13:24:18

No ludzie,dostałem wczoraj receptę na 2 opakowania curatodermu,2 buteleczki daivonexu.

Curatoderm opakowanie 20g cenasz za szt to uwaga 98zł!

Daivonex buteleczka 30ml cena za opakowanie 78zł.

Po wypisanie recepty byłem u prywatnego lekarza koszt 30zł

Razem z dojazdem wydałem 400 zł,ja pie****e czyż życie chorych na "Ł" nie jest piękne?.

Żeby te leki zaleczyły luszczyce na jakies pól roku to bym przebolał,ale one pozwolą mi w miarę normalnie funkcjonować przez miesiąc,potem znowu to samo.

Brak słow...i kasy.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ceny z kosmosu
Wysłane przez: wojtek (195.117.224.---)
Data: 20 lut 2012 - 14:38:11

Radze ci pochodzic po aptekach, ceny moga sie wahac i to w znacznym stopniu. Ja za curatoderm placilem 88 zl, ale w innej aptece juz 70 zl. Apteki maja rozne marże.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ceny z kosmosu
Wysłane przez: ROI (---.ssp.dialog.net.pl)
Data: 20 lut 2012 - 16:20:27

Zgadzam sie z poprzednikiem ceny są różne w zależności od apteki więc trzeba szukać, a leki bez recepty najlepiej kupować przez internet, różnego rodzaju dermokosmetyki mogą być w aptekach nawet do 50% droższe! np. kupowałem zestaw dr michaels w jednej aptece we wrocławiu, efekty były zadowalające więc chciałem kontynuować kurację i w necie kupiłem cały zestaw (wraz z wysyłką) prawie o połowę taniej!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ceny z kosmosu
Wysłane przez: j (91.231.120.---)
Data: 20 lut 2012 - 17:13:02

Głowy pod topór nie dam, ale wydaje mi się, że teraz(od2012) leki w aptekach mają mieć taką samą cenę niezależnie czy kupowane w Wąchocku, czy w Warszawie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ceny z kosmosu
Wysłane przez: jk (---.play-internet.pl)
Data: 21 lut 2012 - 14:38:44

ROI Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Zgadzam sie z poprzednikiem ceny są różne w
> zależności od apteki więc trzeba szukać, a
> leki bez recepty najlepiej kupować przez
> internet, różnego rodzaju dermokosmetyki mogą
> być w aptekach nawet do 50% droższe! np.
> kupowałem zestaw dr michaels w jednej aptece we
> wrocławiu, efekty były zadowalające więc
> chciałem kontynuować kurację i w necie kupiłem
> cały zestaw (wraz z wysyłką) prawie o połowę
> taniej!


Przez internet się o wiele bardziej opłaca! tyczy się to większości leków dostępnych bez recepty.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ceny z kosmosu
Wysłane przez: heheh (---.dolsatbelchatow.pl)
Data: 21 lut 2012 - 22:58:36

Jebał pies te kurwy współczuje pozdrowionka i trzymaj się.pij oliwe z oliwek i smaruj się nią lepiej ci wyjdzie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ceny z kosmosu
Wysłane przez: aaa.... (---.play-internet.pl)
Data: 22 lut 2012 - 07:55:45

Owszem, ceny maja byc stałe i równe, ale dla leków refundowanych.Te, które są wymienione w tym poscie są niestety pełnopłatne i stad taka cena.Czasami warto pochodzic i poszukac, bo rzeczywiście moga byc znaczne różnice.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ceny z kosmosu
Wysłane przez: andrzej (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 22 lut 2012 - 09:32:06

witajcie ja miałem kiedyś taką sytuację że miałem płacić 200 zł za 100 gr maści robionej tylko znajoma pani w aptece pyta czy wiem ile za nią zapłace,i okazało się że jeżeli jeden składnik maści jest płatny 100% to cała maść też kosztuje 100% ceny bez zniżek . Pani dermatolog była bardzo obużona że miałe jej czelność zwrócić uwage na to co wypisuje.więc poszłem do rejonu pani wypisała dwie recepty a pani w aptece wymieszała razem i wyszło na to że zapłaciłem 10% tej kwoty. trzeba niestety tego pilnować , mój poprzednik ma rację ,, tylko" leki refundowane mają taką samą cene. miłego dnia.

Opcje: OdpowiedzCytuj
curatoderm odsprzedam
Wysłane przez: Milena M (---.30.89.23.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 17 pa� 2012 - 16:54:17

Gdyby ktoś chciał odkupić curatoderm (użyty jakies 10 razy na małą powierzchnię) - chętnie dsprzedam. Szkoda, żeby się zmarnował. Jest świeży, kupiony we wześniu 2012. Kontakt do mnie gg 346470 lub [email protected] Pozdrawiam MM

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ceny z kosmosu
Wysłane przez: moniś (62.87.152.---)
Data: 20 pa� 2012 - 12:38:32

W sumie to często ceny wyznaczają jakość leków (nie zawsze!). Sama się o tym przekonałam, że czasami lepiej zapłącić te 200 zł, kupić jakiś porządny lek i później na pół roku mieć spokój z objawami, niż leczyć się jakimiś ziółkami na które łącznie wyda się dwa razy więcej tylko z odstępach czasu a efektów żadnych!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ceny z kosmosu
Wysłane przez: OP (---.ssp.dialog.net.pl)
Data: 22 pa� 2012 - 16:02:25

moniś Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> W sumie to często ceny wyznaczają jakość
> leków (nie zawsze!). Sama się o tym
> przekonałam, że czasami lepiej zapłącić te
> 200 zł, kupić jakiś porządny lek i później
> na pół roku mieć spokój z objawami, niż
> leczyć się jakimiś ziółkami na które
> łącznie wyda się dwa razy więcej tylko z
> odstępach czasu a efektów żadnych!


A co to za maść, że na pół roku ci objawy zaleczyła? Daj namiary to może też skorzystam smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ceny z kosmosu
Wysłane przez: moniś (---.play-internet.pl)
Data: 29 pa� 2012 - 14:01:21

OP Napisał(a):
-------------------------------------------------------

> A co to za maść, że na pół roku ci objawy
> zaleczyła? Daj namiary to może też skorzystam
> smiling smiley

sprawdź sobie na: http://drmichaels.com.pl

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ceny z kosmosu
Wysłane przez: xBx (---.dynamic.chello.pl)
Data: 29 pa� 2012 - 19:48:38

... albo zamiast czytać reklamy poszukaj tu na forum wątków "dr michaels" i poczytaj opinie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ceny z kosmosu
Wysłane przez: j (---.gtnet.net.pl)
Data: 30 pa� 2012 - 13:46:20

Większość opinii tu wystawianych jest przez >fachowców< pracujących w branży reklamowej. Znajdzie się też, tu parę osób piszących od lat posługującym się tym samym nickiem i tym można zaufać. Szukają naiwnych. Taki ich zawód.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ceny z kosmosu
Wysłane przez: OP (---.ssp.dialog.net.pl)
Data: 05 lis 2012 - 12:14:42

j Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Większość opinii tu wystawianych jest przez
> >fachowców< pracujących w branży reklamowej.


rzeczywiscie widzialem na tym forum duzo opinii na temat roznych lekow, preparatow czy uzdrowisk, ktore wydaja sie pisane przez takich fachowcow ale latwo je rozpoznac bo przemawia przez nie zbytni optymizm i falsz.
zanim sie zdecudujecie na zakup czegokolwiek warto poszukac takze opinii na innych bardziej wiarygodnych forach dla luszczykow, gdzie wymagana jest rejestracja i jest dobry moderator.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ceny z kosmosu
Wysłane przez: renata (2.24.63.---)
Data: 10 lis 2012 - 22:39:10

Witam mam do sprzedania maść Dovonex(Daivonex) w tubce 120 gram - 120zł.Data ważności 08/2013.Kontakt - [email protected]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ceny z kosmosu
Wysłane przez: Sławek (---.satfilm.net.pl)
Data: 11 lis 2012 - 16:14:20

OP, to jakie strony masz na myśli mówiąc o bardziej wiarygodnych dla łuszczyków? Dlaczego uważasz, że ta strona jest mniej wiarygodna? Bo się reklamują sprzedawcy leków? A na innych stronach według Ciebie nie ma reklam? Ja akurat uważam, że ta strona jest jedną z lepszych. Oczywiście są tu naciągacze i trzeba ich odróżnić od uczciwie podchodzących do rzeczy ludzi, ale tak jest na każdej stronie. Tu jest przynajmniej czysto, przejrzyście i nie jest ta strona opanowana przez reklamodawców

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ceny z kosmosu
Wysłane przez: j (---.gtnet.net.pl)
Data: 12 lis 2012 - 07:58:02

Jest. Z prostego względu, bo nie ma tu moderacji i dlatego marketing kwitnie, ba szaleje. Wystarczy uważnie czytać. Albo sięgnąć wstecz i zobaczyć jakie cudowne dermokosmetyki serwowano, bo ponoć pomagały w walce z łuszczycą. Nazywano je bezprawnie lekami i kierowano do źródeł, czyli do stron handlowych.
Czego można spodziewać się po wpisie jednorazowym nic nie nie mówiącego np Bolka, który twierdzi, że odkrył cudowny środek na łuszczycę??? Jedna wielka ściema. Dlaczego akurat przykładowy Bolek z radosną nowiną ogłasza się tutaj, natomiast usuwany jest ze stron poważnych forów łuszczycowych, gdzie moderator dba o to by, nie spamował swoimi ofertami sprzedaży Quasi leków. Są tematy pisane przez łuszczyków, ale gros śmierdzi z daleka kryptoreklamą. To jest smutna rzeczywistość tego forum. Dlatego jako łuszczyk z doświadczeniem powiedzmy lat-wchodzę tu czasami, by przestrzec młodsze towarzystwo biedronek i biedronków przed naciągaczami, którzy z naszej choroby żyją zawodowo i to nieźle.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ceny z kosmosu
Wysłane przez: Sławek (---.satfilm.net.pl)
Data: 12 lis 2012 - 19:26:39

Ja mam ćwierć wieku doświadczenia z łuszczycą i nie łatwo wmówić mi cudowne działanie jakiegokolwiek leku. Ciemy nie jestem i tak samo za ciemych nie uważam nikogo z tych, którzy odwiedzają tę stronę. Myślę, że każdy potrafi odróżnić ściemę i wciskanie kitu od wpisów prawdziwych łuszczyków. Tutaj, tak samo jak i na innych forach pełno jest reklam, co wcale nie znaczy że nie ma tu pożytecznych informacji. Są, więc proszę nie mówić, że ta strona jest niewiarygodna, bo nie sądzę żeby wiarygodniejsza była ta, która bierze kasę z reklam.
Dobra czas skończyć, bo nie na temat wątku się rozpisuję. Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ceny z kosmosu, daivonex oraz daivobet
Wysłane przez: mysia1lo (---.ntlworld.ie)
Data: 12 lis 2012 - 20:00:40

Witam, w zwiazku z powyzszymi wypowiedziami w celu unikniecia krytyki napisze, iz nie mydle nikomu oczow wypowiadajac sie na temat skutecznosci lekow ktore posiadam, poniewaz sie nie wypowiadam na ten temat, to najlepiej wiedza osoby ktore juz mialy z nimi kontakt, nie na kazdego wszystko dziala tak samo, są ludzie ktorym bardzo pomaga to co posiadam w bardzo dobrej cenie, ale sa rowniez tacy u ktorych nie widac wiekszych rezultatow, kwestia indywidualna, najlepiej sprawdzic na sobie, mnie osobiscie ten problem nie dotyczy ale mam chorego brata, opinie na temat skutecznosci pozostawiam chorym, ja jedynie moge zapewnic ze masci sa oryginalne z dwu letnią datą waznosci, Daivonex masc 30gram-30zl nie zawiera sterydu, daivobet 30gram-50zl, 120gram-120zl masc ze sterydem, daivobet gel 60gram -50zl do skory glowy, kontakt [email protected] Wiele ludzi juz sie przekonalo o mojej wiarygodnosci dlatego tez jesli ktos to czyta z tych ktorzy korzystali prosze uprzejmnie potwierdzic ponizej, poniewaz mamy wieksze sklonnosci do krytyki niz zachwalania dlatego jesli jest cos ok to malo kto o tym wspomni ale jesli bylo by cos nie tak juz jest wiecej chetnych zeby o tym napisac, pozdrawiam serdecznie wszystkich forumowiczow

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.