Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: 123-->
Bieżąca strona: 1 z 3
Szukam kobiety z łuszczycą
Wysłane przez: Zbyszek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 04 wrz 2012 - 21:33:10

Witam
Jestem łuszczykiem i szukam kobiety która ma podobny problem w sprawach sercowych, właśnie przez tę chorobę. Nie mam co prawda jej wiele bo jedynie na skórze głowy, parę maleńkich plamek na ciele i na paznokciach. Mam 30 lat, jestm z okolic częstochowy.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szukam kobiety z łuszczycą
Wysłane przez: aneta (---.tgo-5.provector.pl)
Data: 05 wrz 2012 - 02:42:17

hej Zbyszeksmiling smiley mam 27 lat i podobny problemsmiling smileypozdrawiamsmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szukam kobiety z łuszczycą
Wysłane przez: zbigniew4 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 05 wrz 2012 - 15:08:25

a z okolic jakiego miasta jesteś? winking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szukam kobiety z łuszczycą
Wysłane przez: aneta (---.tgo-5.provector.pl)
Data: 05 wrz 2012 - 22:30:38

Gprzów Wlkp.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szukam kobiety z łuszczycą
Wysłane przez: robert (---.tktelekom.pl)
Data: 07 pa� 2012 - 10:40:42

Witam jestem Robert mam41lat szukam kobiety z łószczycą .podaje nr.605668496 pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szukam kobiety z łuszczycą
Wysłane przez: MARIUSZ14 (212.160.213.---)
Data: 08 pa� 2012 - 23:40:50

JESLI SIE KOGOS POKOCHA ODLEGLOSC NIEMA ZNACZENIA

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szukam kobiety z łuszczycą
Wysłane przez: marta (91.234.12.---)
Data: 09 pa� 2012 - 12:03:07

ale najpierw trzeba kogos pokochac, widze ze szukacie milosci na sile.
nie powiedziane ze jak sie spotkacie to spodobacie sie sobie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szukam kobiety z łuszczycą
Wysłane przez: MARIUSZ14 (195.117.128.---)
Data: 09 pa� 2012 - 18:20:00

ROZNIE W ZYCIU BYWA, CZASAMI MILOSCIA ZYCIA JEST SASIADKA Z NAPRZECIWKA A CZASAMI OSOBA Z DALEKA I CZY TO ZBIEZNOSC ZDARZEN CZY ZWYKLE SPOTKANIE MYSLE ZE MOZE SIE PRZERODZIC W MILOSC NA CALE ZYCIE, ALE JAK DO NIEJ DOJDZIE CHYBA ZNACZENIA NIEMA,WAZNE ABY BYLA PRAWDZIWA I SZCZERA I DO KONCA WSPOLNYCH DNI.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szukam kobiety z łuszczycą
Wysłane przez: alan (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 12 pa� 2012 - 13:47:59

A moze ktos pokusi sie i wreszcie zalozy osobny portal randkowy dla samotnych nie z wyboru,dla osob doswiadczonych jakas przypadloscia nie koniecznie luszczyca.
Sa takie portale dla osob niepelnosprawnych wiec czemu nie moze byc dla osob doswiadczonych przez chorobe lub jakies inne przezycia.Sadze,ze w takim kregu osob byloby niektorym latwiej sie otworzyc i nawiazac znajomosci.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szukam kobiety z łuszczycą
Wysłane przez: HENIUS (---.dynamic.chello.pl)
Data: 19 pa� 2012 - 10:47:04

Alan popieram Twój pomysł,jak najbardziej jestem za,myślę,że wiele osób mogło by się poznać za pomocą takiego portalu.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szukam kobiety z łuszczycą
Wysłane przez: zbigniew4 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 19 pa� 2012 - 19:47:04

to ja zaczynam ostro naukę języka PHP smiling smiley A że jestem też łuszczykiem to pomysł Alana jest jak najbardziej dobry jednak portal taki byłby dla wszystkich osób mających różne probelmy zdrowotne. Z drugiej strony tylko na czymś takim możemy się otworzyć a w realu to jest trudne smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szukam kobiety z łuszczycą
Wysłane przez: week (82.192.79.---)
Data: 20 pa� 2012 - 01:40:37

Nie wiem jak jest sens tworzenia specjalnego portalu, gdy można "ogłaszać" się np tutaj lub innych portalach związanych z łuszczycą. Szkopuł w tym, że wiele osób dużo gada, a mało robi, tzn narzeka na samotność, a jak przychodzi co do czego, to cisza. Specjalny portal pomoże? Wątpię. Dziewczyny z biedronkowo.pl organizują nawet spotkania, takie wyjazdy integracyjne. Z tego co można wywnioskować, frekwencja marna. Kilkanaście osób na krzyż.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szukam kobiety z łuszczycą
Wysłane przez: alan (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 20 pa� 2012 - 09:14:30

Week,tu nie chodzi o to żeby zamknać się wyłącznie w grupie ludzi z łuszczycą.My myślimy o stworzeniu takiego serwisu randkowego dla szerszej grupy,nie tylko z łuszczycą.Mogą to być ludzie z innymi chorobami lub defektami czy też doświadczeniami życiowymi.Może faktycznie niektórzy i tak bedą mieli problem w takich relacjach,ale jestem przekonany,że wielu osobom by to pomogło.Istnieje taki portal ipon.pl dla niepełnosprawnych dzięki niemu wielu ludzi pokrzywdzonych o wiele bardziej przez los niż my znalazło swoją miłość lub przyjaciela.Uważam,że warto się nad tym zastanowić,naprawde.Nawet gdyby miało się komuś zapłacić za stworzenie i prowadzenie tego portalu,jestem mocno zaaa...
No chyba,że wcześniej zbigniew4 nauczy się PHP i On będzie twórcą :-)

Opcje: OdpowiedzCytuj
szukam kobiety która ma ten sam problem
Wysłane przez: robert (---.tktelekom.pl)
Data: 20 pa� 2012 - 14:49:05

Witam szukam kobiety która ma ten sam problem

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szukam kobiety z łuszczycą
Wysłane przez: fifi (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 20 pa� 2012 - 22:06:21

Cos slabo ci ida te poszukiwania robert ,a skad ty jestes?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szukam kobiety z łuszczycą
Wysłane przez: zbigniew4 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 20 pa� 2012 - 22:42:29

Alan wspominał o portalu dla niepełnosprawnych ipon.pl. Akurat mam takiego znajomego niepełnosprawnego kolegę. On też korzystał z jakiś portali szukając drugiej połówki ale nie wiem czy to był ten ipon. Niemniej jednak kobiety nie znalazł ale znalazł pracę i jest zadowolony.

Opcje: OdpowiedzCytuj
jestem z łódzkiego
Wysłane przez: robert (---.danex.net.pl)
Data: 25 sty 2013 - 12:23:43

witam jestem robert mam 42lata woj.łódzkie . Szukam kobiety która ma łószczycę pozdrawiam nr.605668496 dziękuje pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szukam kobiety z łuszczycą
Wysłane przez: hjkksciops co (---.xdsl.centertel.pl)
Data: 27 sty 2013 - 12:36:37

ŁUSZCZYCĘ, KURWA ŁUUUUUUUUUUUUUUUUUSZCZYCĘ , PRZEZ U OTWARTE!!!! ILE LAT MUSISZ JESZCZE MIEC TO KURESTWO ŻEBY POZNAC PISOWNIĘ

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szukam kobiety z łuszczycą
Wysłane przez: wojtas (---.stansat.pl)
Data: 27 sty 2013 - 19:31:23

@hjkksciops co

Lubię to!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szukam kobiety z łuszczycą
Wysłane przez: on (---.glfd.adsl.virginmedia.com)
Data: 31 sty 2013 - 13:16:31

witam ,jakieś kobiety w uk?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: 123-->
Bieżąca strona: 1 z 3



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.