Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
szpital
Wysłane przez: agata (---.dynamic.chello.pl)
Data: 16 mar 2015 - 22:16:03

Wiem, że wątki ze szpitalami już były Ale mi nie chodzi o sam pobyt Ale o tym czy lekarz przepisuje skierowanie do konkretnego szpitala czy jak? Lekarka powiedziała że jak nic się nie poprawi to położy mnie w szpitalu. Minął miesiąc i nic się nie poprawia.
Mieszkam w woj. Opolskim. Będę leżeć w Opolu czy wystarczy mały miejski szpital?
No i jak wytłumaczyć rodzicom, że tam nie robią badań. Oni uważają ze jak poloze się w szpitalu to zrobią mi sieć badań i wylecza mój "defekt". Mam już dosyć rozmów na ten temat z nimi.
I jeszcze jedno, długo się czeka na taki pobyt? I można sobie dobrać odpowiedni termin?
Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: szpital
Wysłane przez: xBx (---.dynamic.chello.pl)
Data: 17 mar 2015 - 08:51:15

Jak dostaniesz skierowanie do szpitala, to idziesz na oddział, do dyżurek pielęgniarek, one wzywają lekarza i ustalają termin. W woj. opolskiem są chyba tylko dwa oddziały dermatologiczne, w Opolu i Kędzierzynie-Koźlu. Możesz wybrać gdzie chcesz leżeć. Zapewne nie przebadają Cię "od stóp do głów". Może zrobią Ci morfologię przy przyjęciu. Jak jesteś młoda i zdrowa, czyli nie masz jakiś innych ciężkich chorób, to będą koncentrować się na łuszczycy. Maści dwa razy dziennie i lampy puva. Ustalenie terminu zależy od tego ile mają wolnych łóżek i jak bardzo jesteś wysypana.

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.