Re: kto co stosuje?
Wysłane przez: Belle (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 lut 2006 - 20:51:39

Ja stosuję "olewactwo" xD mam to gdzieś i wogóle o tym zapominam xD Juz nie używam żadnych maści od dermatologa, bo niewiele pomagały, pozatym przepisał mi jakieś świństwo i gdy je odstawiłam zaczęło mi wszystko znikać. Teraz jak już gdzuieś pisałam znalazłąm żel aloesowy i musze przyznać, że jest świetny, chociaz jego specjalnością wcale nie jest ł, nawet na ulotce nic o tym ne pisze, ale o dziwo poznikało mi większość tego, co miałam smiling smiley

Re: kto co stosuje?
Wysłane przez: gosiasz (---.plusgsm.pl)
Data: 02 mar 2006 - 19:13:08

Co do ,,kurzych gówienek"!
Widziałam skórę po kuracji i ładnie to wygląda bez przebarwień. Ale sama nie wiem jak się zabrać do tego. Najgorsze, że nie mam kur a głupio tak do kogoś pójść i prosić oświeże kurze g..... ?!
hehehe
Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia!

Re: kto co stosuje?
Wysłane przez: kaskia (---.adsl.alicedsl.de)
Data: 05 mar 2006 - 19:02:14

Musze wam powiedziec ze przeczytalam wszystkie wypowiedzi i moge wam polecic PSORISAN rewelacja ale bardzo smierdzi i brudzi jest 5% 10% 20% swietny zycze powodzenia

Re: kto co stosuje?
Wysłane przez: Agusia (---.msk.pl)
Data: 05 mar 2006 - 23:43:34

Daivonex (ciało)
elocom płyn (główka jak już tam sie pojawi)
kąpiele w soli z Morza Martwego
Podobno leki ziołowe z Vilcacory sa bardzo dobe, wiem od siostry, bo jej całkowicie łuszczyca po nich zniknęła, mam zamiar je stosować, więc napiszę potem jak na mnie działają, ale myślę i mam nadzieję, że podobnie jak na sister

Re: kto co stosuje?
Wysłane przez: Marzena (---.spray.net.pl)
Data: 06 mar 2006 - 10:57:16

mam pytanie,pani dermatolog przepisała mi krem DAIVONEX na twarz 2razy dziennie ,ale w ulotce przeczytałam ze nie powinno sie tego stosowac na twarz,wiec sama juz nie wiem ?mozna czy nie?

Re: kto co stosuje?
Wysłane przez: Agusia (---.msk.pl)
Data: 06 mar 2006 - 12:46:51

Hmmmm ja stosuję Daivonex, maść, ale nie na twarz, Qrde zorientuje się, bo akurat dzisiaj mam wizyte u dermatlog wiec jak wrócę to napiszę co mi powiedziala

Re: kto co stosuje?
Wysłane przez: selene (---.sieradz.cvx.ppp.tpnet.pl)
Data: 06 mar 2006 - 18:33:13

Poza wymienionymi pewnie przez większość naszymi "ukochanymi" sterydami wynalazłam ostatnio w ofercie Avonu preparat do przesuszonej i łuszącej się skóry głowy. W promocji kosztował ok.13zł. (100 ml) Bardzo ładnie schodzi po nim łuska i tak cholernie nie swędzi (zawiera menthol, więc chłodzi).

Re: kto co stosuje?
Wysłane przez: Marzena (---.spray.net.pl)
Data: 06 mar 2006 - 19:36:29

przepraszam Agusiu ,ze dopiero teraz odpisuje ,dzieki ze postanowiłas zapytac dermatologa,no ciekawa jestem co sie dowiedziałas.pozdrawiam

Re: kto co stosuje?
Wysłane przez: Ela (---.aster.pl)
Data: 14 kwi 2006 - 00:23:53

Aga, Tereska - prosze powiedzcie jesli wiecie jak to jest z tym 'nowym' denorexem - czy to jest ten sam sklad? (nie mam obu ulotek i nie moge por?wnac) Bo rzeczywi?cie i kolor i zapach sie zasadniczo zmieni?y (trudniej teraz uwierzyc ze jest na bazie dziegciu),a co do skutecznosci trudno mi orzeka? bo obecnie mam stan glowy fatalny ( i w takich momentach nigdy sam szampon nie skutkowal choc stary Denorex bardzo pomagal)
Dajcie prosze znac jesli wiecie jakie sa roznice miedzy starym i nowym Denorexem (w aptece twierdzono ze to to samo....) i jesli sa zasadnicze to czy wiecie gdzie mozna jeszcze z?owi? ten stary?
dzieki wielkie
Pozdrowionka
Ela


Re: kto co stosuje?
Wysłane przez: ania (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 14 kwi 2006 - 07:48:08

Anata
zamist stosować drogi XERIAL, zastosuj SQUAMAX,Jest wydajniejszy i o niebo tańszy.Działa wg mnie lepiej niz Xerial

Re: kto co stosuje?
Wysłane przez: teresa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 14 kwi 2006 - 10:06:20

Ela ,co do Denorexu to za wiele ci nie pomogę,bo nie mam łuszczycy na głowie ale wiem że ten nowy szampon zmienił się troche i nie działa jak ten stary.Aga może więcej ci na ten temat napisać bo ona go stosowała ale chyba też jej nic nie pomógł,bo gdzieś już o tym pisała.Może spróbuj innego szamponu z dziegciem np. Pix ,podobno tani i dobry,ktoś na forum go polecał.

Re: kto co stosuje?
Wysłane przez: kasia (---.aster.pl)
Data: 15 kwi 2006 - 01:26:05

AGUSIA, NAPISZ PROSZĘ TROCHĘ WIĘCEJ NA TEMAT VILCACORY. BO I JA MAM ZAMIAR SIĘ ZA TO WZIĄŚĆ, ALE NIE WIEM CZY WARTO-TO JEDNAK SPORO KOSZTUJE. PO JAKIM CZASIE TWOJEJ SIOSTRZE POMOGŁO?

Re: kto co stosuje?
Wysłane przez: kamila (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 15 kwi 2006 - 14:15:31

czy ktos stosował preparaty 4life to są tabletki które działają na uklad immunologiczny co przy ł jest ważne i sposub dzialanaia jest dość skomplikowany ale to preparaty naturalne może ktos slyszal?

Re: kto co stosuje?
Wysłane przez: Grzegorz (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 15 kwi 2006 - 16:24:07

hajka może mi ktos polecic jakies stronki z djetami bo tez mam ł i jest zlekka lipa zawsze po zimie jka sie czowiek zasiedzi to sie tak jakos paskudnie rozlazi ia apropos leków dermovate mas nie mozna stosowac chyba dłużej niz 2 tygonie bo proadzi do zaniku tkanki nasurka ale to pewnie juz wiecie a teraz uzywam masci PSORISAN 20% i msze powiedzeic ze tak z niej kopie ze czuje sie jak bym sie kompał w smole a ale powiem wam jedną bardzo wazną zecz jesli ktos che sie pozbyc szybko na długi okres łuszczycy polecam Wegry i miejscowośc #HAJDUSZABOSZLO# NIE PAMIETAM JAK SIE TO PISZE ALE JAKOS TAK w tej miejscowosci sa odkryte zloz atermalne BOROWINOWE i zajebi. pomaglaja na to draństwo polecam wsztakim jak by ktos chcal cos napisac to [email protected] pozdrawiam

Re: kto co stosuje?
Wysłane przez: madzia (---.mmj.pl)
Data: 17 kwi 2006 - 12:57:16

miałam małe zmiany na skórze, które zwalczyłam maścią diprosalic. moim największym problemem są zmiany na paznokciach nóg(grzybica to nie jest napewno, bo miałam przeprowadzone w tym kierunku badania). Moje paznokcie się zniekształciły, zrogowaciały, a płytka paznokciowa pogrubiona i krucha unosi sie ku górze. latem, aż wstyd MI wychodzić na dwór w odkrytych butach. jak ktoś miał podobny problem z paznokciami i go skutecznie zwalczył, a paznokcia stały się normalne to proszę napiszcie do mnie CO MAM ROBIĆ. PROSZĘ NAPISZCIE.

Re: kto co stosuje?
Wysłane przez: sylwia (---.torun.mm.pl)
Data: 01 maj 2006 - 18:05:13

kurde ile ludzi walczy z tym cholerstwem, mnie problem dotyczy w mniejszym stopniu puki co (zmiany w okolicy karku na owlosionej skorze glowy - 1 miejsce) tyle ze po dermovate, elocomie i cutivate po zaleczeniu po jakims czasie spokoju wyplenilo mi 3 razy wieksze w tym samym miejscu. co to za cholerstwo i skad u diabla sie bierze slszalam o wersjach: nerwice, bakterie z ukladu pokarmowego, choroby watroby alebo jako autoagresja organizmu na toksyny...moja zmiana jest zwiekszona i cholernie swedzi i nawet jak nie chce to sie gdzies w nocy zadrapie...pytanie " to cholerstwo mozna samemu przeniesc"? tzn jezeli mam to na glowie to moge sobie na cialo rozprzestrzenic??????
na cale szczescie nie jest zarazliwe
powodzenia w walce z pania Ł. ja wlasnie czekam na wizyte u dermatologa jakis drugi miesiac.....no coment. slyszeliscie cos o ziolach? nie inwazyjne i podobno skuteczne ale trzeba dlugo i duzo pic....
wytrwajcie smiling smiley

Re: kto co stosuje?
Wysłane przez: Przemek (80.55.74.---)
Data: 08 maj 2006 - 18:44:43

Cześć ja zaczełem stosować zioła bo wiem że masci nic niedają że to na chwile zaczełem pić alveo aloes i srebro i omega3 dieta ryby zero alkoholu! dobiero zaczynam kuracje i zobaczymy co bendzie po 3 mie.. tylko że to kosztuje ale drudno sie mówi i te leczenie jest długe ale warto sprubować bo ile może smarować sie sterydami co i tak zaraz to wruci spowrotem twój układ odpor.... musi sam z tym se poradzić ale trzeba mu w tym pomuc pozdro

Re: kto co stosuje?
Wysłane przez: anka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 09 maj 2006 - 15:48:48

ja w szpitalu bulam w Lodzi w akademii medycznej super sprawa wezma posmaruja na lampy wysla i wszystko znika pieknie i ladnie ze sie czystym wychodzi Pozdarwiam

Re: kto co stosuje?
Wysłane przez: Zosia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 cze 2006 - 16:55:46

Jak leczyć rumień wielopostaciowy na nogach

Re: kto co stosuje?
Wysłane przez: jowita (---.net.ng.pl)
Data: 27 lip 2006 - 23:31:56

To jest co prawda forum o luszczycy a nie o rumieniu wielopostaciowym i pewnie dlatego nikt nie odpisal ale ja szukam od dluzszego czasu jakich kolwiek informacji dotyczacych leczenia tej choroby i baaardzo tego malo.Wiec pisze ze mnie pani dermatolog przepisala heviran i zyrtec doustnie i masc bedicort ale nic z tego nie pomaga a jak wyjde na slonce to juz calkiem porazka-na drugi dzien zaczynaja wychodzic plamy.mam na brzuchu,rekach ,nogach ,plecach-prawie wszedzie opröcz twarzy.Bylabym wdzieczna gdyby napisali do mnie ludzie ktörzy cierpia na ta chorabe a biora leki ktöre im pomogly,möj mail [email protected]