Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--123456-->
Bieżąca strona: 2 z 6
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 21 kwi 2005 - 21:53:42

A te lampy czasem nie sa juz dostepne od dluzszego czasu?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: Agata (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 kwi 2005 - 22:28:27

od ok 3 lat

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: Agata (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 kwi 2005 - 22:51:28

ale czepialski Barthez jestes!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 21 kwi 2005 - 22:55:42

Lubie precyzyjne wypowiedzi...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 21 kwi 2005 - 23:01:09

A wracajac do wysypu po solarium to malo jeszcze wiesz...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: Agata (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 22 kwi 2005 - 13:08:03

Moze jasniej ,bo nie rozumiem Barthez?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 22 kwi 2005 - 13:34:19

Bo mam kilkanascie lat luszczyce i jakos po solarium mnie nie wysypuje. Poza tym sa srodki np balsamy,ktore sluza do nawilzania skory. To z tego co piszesz nie mozna by przebywac na sloncu... W moim przypadku slonce czy to naturalne czy z solarium dziala bardzo dobrze. No i do tego slona woda.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: Agata (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 22 kwi 2005 - 14:35:26

mam watpliwosci. naswietlania naturalne-sloneczne a solarium to jednak roznica.w solarium masz skumulowane w krotkim czasie szkodliwe promieniowanie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 22 kwi 2005 - 15:07:07

Owszem,ale wszystko jest dla ludzi i trzeba umiec korzystac z umiarem. Poza tym sa swietne kosmtyki do opalania w solarium,ktore chronia skore np z firmy Australian Gold

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: Stefek Burczymucha :D (---.skynet.net.pl)
Data: 22 kwi 2005 - 16:59:18

Jak byłem w szpitalu to lekarka na dowidzenia powiedziała mi że solarium to w sumie nie jest to samo co naświetlania ale również w jakimś stopniu działa. Powiedziała że jak nie uda mi się załatwić naświetlań to mogę chodzić na solarium.
Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 22 kwi 2005 - 18:09:37

Dokladnie Stefek. Lepiej jest chodzic na takie na swietlania,ale jak sam zauwazyles nie wszedzie mozna je spotkac...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: Agata (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 22 kwi 2005 - 18:50:34

przykro mi ,ale obstaje przy swoim lampy maja wyeliminowane szkodliwe pasmo promieniowania. solarium opala a lecznicze lampy nie. pomimo tego z lamp tez nie mozna korzystac bez umiaru.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: Stefek Burczymucha :D (---.skynet.net.pl)
Data: 22 kwi 2005 - 18:55:51

Niestety nie masz racji po 4 zabiegach lampami PUVA bylem zarumieniony. Moze nie jak murzyn, ale slady opaleniny bylo znac.
Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 22 kwi 2005 - 18:57:06

Jestes w bledzie Agata. Bo lampy lecznicze rowniez opalaja. W szpitalach nosza nazwe helarium. Po dwoch miesiacach lezenia w szpitalu i korzystaniu z tych lamp wygladalem jak mulat...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: Agata (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 22 kwi 2005 - 21:06:58

mowimy oczyms innym.nie wiem z jakich lamp korzystasz Barthez. ja biore naswietlani lecznicz. nie ma opalenizny ale zmiany schodza. puva to co innego ,wiec nie dogadamy sie . sa to tzw.kompaktowe systemy do naswietlan. tre lampy nie opalaja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 22 kwi 2005 - 21:59:57

To,ze sie nie mozemy dogadac wynika z tego,ze nie podajesz nazwy lampy ,ktora sie naswietlasz. Ja podalem,ze w szpitalach (przynajniej w Szczecinie) maja lampy na ktore mowi sie helarium (przynajmniej jak ja sie leczylem to byly)
Z tego co ty mowisz moge wywnioskowac,ze moze chodzic Ci o lampe,ktora byla juz tu przedstawiana przez pewna przedstawicielke...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: Agata (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 kwi 2005 - 09:11:22

jest to tafla z promiennikami,producent-Cosmedico(Niemcy) tyle wiem.mam ulotki ,bo rodzice zastanawiali sie nad kupnem w pewnym momencie nawet.cena wysoka-9 tys. sa tez mniejsze modele ale roznica w cenie niewielka.mozliwe ,ze ktos je tu reklamowal. I co z tego?znam tylko takie lampy lecznicze. z inny ch nie korzystalam.lekarz mowil ze sa oczko wyzej niz puva, od ktorych sie teraz odchodzi ze wzgledu na skutki uboczne .


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: Agata (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 kwi 2005 - 09:20:11

www.cosmedico.com.pl- z takich lamp korzystam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: jedrek (---.tnt5.hbg2.deu.da.uu.net)
Data: 23 kwi 2005 - 14:22:28

A ja często korzystam z lampy nocnej, szczególnie jak czytam wywody religijne Cezara i Beleczki.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: Ola (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 kwi 2005 - 21:49:53

jeśli chodzi o solarium to mój dermatolog też mi zalecał chodzenie 3 razy w tygodniu po 3-5 minut, bo ma to zbawienny wpływ na skórę, używam olejków nawilżających przed solarium i jest rewelacyjnie. Wcale nie widac, że mam łuszczycę.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--123456-->
Bieżąca strona: 2 z 6



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.