Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--123456
Bieżąca strona: 6 z 6
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: ZOYA (---.devs.futuro.pl)
Data: 21 lut 2006 - 15:36:36

Witam wszystkich
Mój staż z tą chorobą jest tak jak Pana Wapniaka wieloletni.Przez dziesięciolecia borykania z tą chorobą wypracowałem swoje medody zaleczania jej na różne okresy czasu. Pan Wapniak swietnie tutaj ją opisał
i wyszczególnił wszystkie punkty do których powinnismy się zastosować.
Tak samo dla mnie jak i dla niego zbawienne jest korzystanie z kompieli słonecznych. Napisał też abyśmy nie szaleli i na siłę nie próbowali tej choroby zwalczyć bo zbiegiem czasu inne narządy organizmu przez tą walkę są wykończone. Wiem z doświadczenia że praca nerek oraz wątroby to najważniejsze nawet powiem priorytetowe narządy , które muszą pracować super i być w jak najlepszej kondycji. Wszyscy którzy chorują na łuszczyce mają podwyższony poziom kwasu moczowego we krwi. Może ale nie musi doprowadzić on po wielu latach (od 3 do 11) do powarznej choroby jaką jest dna moczanowa. Jeśli zostanie zachwiany proces wydalania przez nerki moczanów to o powikłaniach lepiej nie mówić. Dlatego przychylam się do Pana Wapniaka że stare metody babci są to najlepsze metody leczenia , nie niszczą tak i nie szkodzą jak szybko działające specyfiki. Od toksycznienie organizmu to podstawowe cele przed rozpoczęciem jakich kolwiek działań przed przystąpieniem do obojętnie jakiej kuracji. Aby skutecznie się bronić przed tą chorobą trzeba poznać swój organizm na co reaguje a na co nie.Jaką diete wybrać , co jeść a czego nie. Dla kazdego są to indywidualne niuanse. Wszystkim zatem życzę powrotu do zdrowia i do opserwacji własnego organizmu. On sam podpowie co mu dolega i jakie wybrać najlepsze dla niego rozwiazania.
Z pozdr.ZOYA

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: Ula (213.199.254.---)
Data: 28 lut 2006 - 13:13:38

Szanowna koleżanko

Prosze o przesłanie informacji na temat leczenia tej strasznej choroby na ktorą od lat choruje mój mąż.
Za okazana pomoc z gory serdecznie dziekuje.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: jacek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 lut 2006 - 14:26:05

choruję o kilku lat na tę chorobę i niewiem jka się z tej choroby mam wyleczyć prosze o recepturę aby się moje zdrowie polepszyło jacek

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: jacek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 lut 2006 - 14:39:49

choruję o kilku lat na tę chorobę i niewiem jka się z tej choroby mam wyleczyć prosze o recepturę aby się moje zdrowie polepszyło jacek


Opcje: OdpowiedzCytuj
jak się wyleczyć z łuszczycy
Wysłane przez: jacek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 lut 2006 - 14:44:08

już wszystkiego próbowałem i niewiem co stosować mam najgorzej to jest zimą bo wtedy jest nasilenie tej chorobyi niewiem jak z nią walczyc jezeli ktoś moze mi pomóc to prosze o kontakt na adres emailowy

Opcje: OdpowiedzCytuj
jak się wyleczyć z łuszczycy
Wysłane przez: jacek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 lut 2006 - 14:44:22

już wszystkiego próbowałem i niewiem co stosować mam najgorzej to jest zimą bo wtedy jest nasilenie tej chorobyi niewiem jak z nią walczyc jezeli ktoś moze mi pomóc to prosze o kontakt na adres emailowy


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: Bartek (---.uroczec.sdi.tpnet.pl)
Data: 09 mar 2006 - 08:16:34

Wapniak: święta racja....trzeba się zaakcetować i nie szaleć, bo mozna popaść w niezłą depresję ... . ja używałem Diprosalicu i skonczyło sie na tym,że za każdym razem łuszczyca wracała z większą siłą i na większej powierzchni. Od jakiegoś czasu nie stosuję żadnych leków i jest dokładnie tak samo (są chwile nawrotów i chwile spokoju) tylko,że taniej smiling smiley. Gorąco polecam kąpiele sloneczne ... . po porządnym opalaniu mam z reguły rok spokoju ...
Pozdrawiam wszystkich i życzę powodzenia !! smiling smiley


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: Michał (---.crowley.pl)
Data: 19 kwi 2006 - 13:24:10

Cześć Olu. Na łuszczycę choruję juz wiele lat. Powiedz jak Tobie udało sie ją zwalczyć...
Pozdrawiam
Michał

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: aga1 (194.203.181.---)
Data: 19 kwi 2006 - 16:20:47

Sylwio,
koszt leczenia metodą onclinic jest ogromny ok 1000PLN ui wcale ta metoda nie jest taka rewelacyjna

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: Inka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 19 kwi 2006 - 21:56:19

kochani ja też próbowałam w on clinik. Wydałam dużo kasy i nic. Tylko stress cały dzień smarować, myć itd. a ja jeszczę chcę i muszę pracować i żyć. Nic to nie pomogło a wręcz jest gorzej. Wracam do sposobów babcinych i popiearm p. Wapniaka - dobre rady. Zachęciliście mnie do tych słonecznych kąpieli. Czekam na słońce i wystawię się. Pozdrawiam Wszystkich łuszczyków.


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: Monia (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 20 kwi 2006 - 18:11:28

Proszę o wszelkie sprawdzone metody walki z tą paskudą chorobą.Z góry dziękuję.Pozdrawiam M.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: roman (---.kat.3s.pl)
Data: 11 maj 2006 - 15:01:16

witaj choruje na łuszczyce od 15 lat.kilka lat temu byłem w Jzraelu nad morzem Martwym iprzywiozłem z tamtąd nie sól a błoto ,jeżeli masz możliwość to sprubuj,podobno jest dostępne w Polsce.Przez prawie dwa lata nie było śladu po łuszczycy.Teraz używam DERMOVATE maść namnie działa

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: ewa (---.ssp.dialog.net.pl)
Data: 03 wrz 2009 - 22:42:33

uwazajcie z lekiem fumaderm - stosowałam go pod "okiem lekarza" kosztował wtedy - 10 lat temu 6000,00 sprowadziłam z Niemiec - majatek moja wątroba ledwie to przeżyła , do tej pory muszę robć badania i ją wspomagać - było ceżko łuszczyca zniknęła na 3 miesiące i wróciła - nie było warto. Klinik On Clinic o których piszecie to tylko wydanie masy pieniedzy, strata czasu bez żadnego efektu no prócz wielkirgo rozczarowania.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--123456
Bieżąca strona: 6 z 6



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.