Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
łuszczyca w m-cach intymnych
Wysłane przez: morato (---.wroclaw.mm.pl)
Data: 10 sty 2008 - 22:03:43

Witam, czy ma ktos z was to cholerstwo w okolicach penisa i odbytu?? jak tak to napszcie prosze czym to smarowac zeby skora sie nie luszczyla.stosowalem rozniste masci sterydowe ale to chwilowo pomaga a potem powracasad smiley((( a to jest na maxa uciazliwe, hhhhheeeeeeellllllllllppppppppp.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca w m-cach intymnych
Wysłane przez: morato (---.wroclaw.mm.pl)
Data: 10 sty 2008 - 22:26:40

a i jeszce mam to gowno na glowie, wiec polecam Dermovate płyn, jest tani i bardzo skuteczny. oczywiscie jak po wszystkim to powraca, ale stosunkowo nieszybko, a sam plyn jest tani. na recepte.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca w m-cach intymnych
Wysłane przez: deep (---.adsl.inetia.pl)
Data: 11 sty 2008 - 00:15:13

Temat już istnieje!

Zajrzyj niżej, przeszukaj forum i znajdziesz co nie co.
Od siebie powiem ci tylko tyle, że też mam na głowie, ale tego sterydu (dermovate) nie polecam. Poza tym, po sterydach następują szybsze nawroty choroby.
Co do miejsc intymnych to ja używam lorinden A i od czasu do czasu C, ale z różnym skutkiem. Próbowałem też sterydu maść cutivate, ale zaprzestałem. Skóra była jakaś inna - podejrzana i taka jakby mi narastała, zrobiły mi się zgrubienia.

Co do tych miejsc to w temacie poniżej kolega ON doradza stosowanie maści, którą stosuje się na odleżyny. Potoczna nazwa tej maści to maść pośladkowa. Ja próbowałem ją znaleźć, ale z miernym skutkiem, bo nazwa nikomu nic nie mówi, a maści na odleżyny jest sporo. Liczę, że kolega ON poda nam nazwę, ewentualny skład tego specyfiku.

Pozdrawiam!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca w m-cach intymnych
Wysłane przez: nefelly (---.toya.net.pl)
Data: 11 sty 2008 - 09:20:23

z tego co wiem to lorindeny to tez sterydy, moze sie myle ale tak mi sie kojarzy, wiec nie polecałabym w miejsca intymne tych masci. spróuj clotrimazol, mi i innym z tegoi co czytalam na forum kobietom pomaga. to jest masc przepisywana nawet dzieciom na różnego rodzaju zapalenia, wiec jest w miare bezpieczna, bez recepty jak dobrze pamietam kilka zlotych kosztuje. no i moze do natłuszczania Linomag taki co sie stosuje u dzieci na odparzenia, zwykly linomag w maści. niewiem czy to pomoze na Twoje dolegliwości facetem nie jestem , ale mnie to pomaga. powodzenia pzdr

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca w m-cach intymnych
Wysłane przez: ewka (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 11 sty 2008 - 19:57:15

a ja polecam olej z wiesiołka , kwas foliowy itd. dużo o tym piszą poniżej. przez 8 lat stosowałam tylko sterydy i z marnym skutkiem. od pół roku stosuje wiesiołka i z głowy , i z ciała mi zeszło mi całkowicie. w miejscach intymnych zostało mi 2 male plamki ( a miałam dużo !! ) no i troche na łokciach. a sukcesem jest to że te zmiany nie powiększają się , nie pojawiają się nowe i mało kiedy swędzą . podchodziłam do tego sceptycznie ale po miesiącu stosowania naprawde zauważyłam że te cholerstwo się zatrzymało. polecam i życzę wytrwałości.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca w m-cach intymnych
Wysłane przez: morato (---.wroclaw.mm.pl)
Data: 12 sty 2008 - 01:21:13

dzięki wszystkim, jak cos mi pomoze to dam znac.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca w m-cach intymnych
Wysłane przez: Lena444 (---.cnb.com.pl)
Data: 15 lut 2008 - 18:33:44

Nie sądzę aby ten sposób wyleczył chorobę ale pewnie poprawi nasz system nerwowy.Mąka ziemniaczana!!!Należy mocno przypudrować miejsca intymne.Polecam.Jest,to stary sposób naszych pra........

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca w m-cach intymnych
Wysłane przez: edyta (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 19 lut 2008 - 20:56:45

Polecam Protopic 0,1 %-nie jest sterydem, a jest maścią bardzo skuteczną i zalecza zmiany na dosyć długi czas- można stosować na miejsca intymne-jedynym przeciwskazaniem jest aby nie wystawiać skóry na działanie słońca, co dla większości chyba nie jest problemem, zwłaszcza o tej porze roku ;D
Ma konsystencję zbliżoną do wazeliny, jest bezbarwna, bezzapachowa, ale może po zastosowaniu wywoływać swędzenie, albo lekkie pieczenie, które mija. Lekarz poradził, aby łykć sobie apap, który uśmierza ten dyskomfort, alre każdy musi przetestować to na własnej skórze. Maść jest dostępna wyłącznie na receptę. Warto sprawdzić ceny Protopicu w różnych aptekach, za tę samą pojemność można zapłacić od 56 zł do ponad 100.
Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca w m-cach intymnych
Wysłane przez: Paja (---.aster.pl)
Data: 23 lut 2008 - 15:49:02

Ja też miałam to cholerstwo w miejscach intymnych z przodu i z tyłu na dupsku. Przez kilka dobrych lat mnie to męczyło, aż poszłam do lekarza. Lekarz dał mi skierowanie do szpitala, tam kopliele salicylowo siarkowe i naświetlanie lampami mi pomogło. Ciekawe czy na długo, ale na razie mogę cieszyć się normalną skórą w tych miejscach.
Żałuję że tyle czasu zwlekałam z wizytą u lekarza. Wstyd i obawa że wszyscy będą chcieli oglądać mój beznadziejny tyłek przerażał mnie. Ale byłam już na tyle zdesperowana że odważyłam się. W szpitalu nie było tak tragicznie. Dało się przeżyć i grunt że pomogło. Na razie cieszę się gładką skórą.
Pozdrawiam wszystkich

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca w m-cach intymnych
Wysłane przez: olek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 09 maj 2015 - 20:29:30

Protopicu nie wolno stosować na błony śluzowe !!!!!!!!! również sterydy

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca w m-cach intymnych
Wysłane przez: Avicii (---.opera-mini.net)
Data: 12 maj 2015 - 13:38:32

ewka mogłabyś powiedzieć coś więcej o suplementach jakie Ty stosujesz? stosuję od 2 tyg olej z wiesiołka i dziś także kupiłem ten kwas foliowysmiling smiley mam nadzieję że u mnie efekty będą podobne smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.