ŚLĄSKI ZJAZD.......
Wysłane przez: eNCeTe (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 12 sty 2006 - 16:43:12

Występuje z propozycją dla ludzi z terenu sląska oraz dla wszystkich chętnych.......co wy na to ja byś my się spikneli wszyscy w katowicach np 20.01.2006. KTO JEST ZA NIECH PISZE.

Re: ŚLĄSKI ZJAZD.......
Wysłane przez: Klawesyn (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 12 sty 2006 - 20:13:09

Hmmm troche za wczesnie ja radzilbym planowac takie spotkania z miesiecznym wyprzedzeniem
Nie kazdy moze tak szybko ustalic sobie terminy, spotkania itp.zreszta wiadomo o co chodzi...
Pozostaje jeszcze tylko kwestia miejsca spotkania - jakis lokal, zwykla knajpa czy cos zupelnie innego ?

Re: ŚLĄSKI ZJAZD.......
Wysłane przez: pnianka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 12 sty 2006 - 20:42:45

ja chcę wiosną, zima mnie dołuje

Re: ŚLĄSKI ZJAZD.......
Wysłane przez: Piotrek (---.unregistered.media-com.com.pl)
Data: 12 sty 2006 - 21:57:27

Ja jestem za ... ale taki bardziej odległy termin .. bo tak to odpadam :]

Re: ŚLĄSKI ZJAZD.......
Wysłane przez: Wiolusia (---.dsl.ip.tiscali.nl)
Data: 12 sty 2006 - 22:51:29

ja tez jestem za, ale albo w lutym, kwietniu albo dopiero w pazdzierniku, bo w innych terminach dla mnie to niemozliwe; pozdrawiam slazakow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i reszta forumowiczow tez :-)

Re: ŚLĄSKI ZJAZD.......
Wysłane przez: Julka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 12 sty 2006 - 23:02:39

ja również mogłabym wpaść ale wolałabym po sesji czyli pod koniec lutego albo pozniejsmiling smiley Może napiszmy od razu w jakim jesteśmy wieku, żebyśmy wiedzieli jak sie nastawić bo jakby nie było wiek nie jest przeszkodą ale na pewno ma znaczenie:-) Ja mam 21 lat:-)

Re: ŚLĄSKI ZJAZD.......
Wysłane przez: Piotrek (---.unregistered.media-com.com.pl)
Data: 12 sty 2006 - 23:21:11

No pod koniec lutego było by OK :] Ja mam 18 lat ... no w czerwcu będę miał 19.

Re: ŚLĄSKI ZJAZD.......
Wysłane przez: Julka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 12 sty 2006 - 23:27:28

no ja w sierpniu tez bede mieć wiecej tongue sticking out smiley

Re: ŚLĄSKI ZJAZD.......
Wysłane przez: Piotrek (---.unregistered.media-com.com.pl)
Data: 12 sty 2006 - 23:32:54

Hyhy grinning smiley Julka a skąd dokładnie jesteś ??

Re: ŚLĄSKI ZJAZD.......
Wysłane przez: Wiolusia (---.dsl.ip.tiscali.nl)
Data: 13 sty 2006 - 00:07:14

a ja w marcu bede miec 20 ale nie wygladam tongue sticking out smiley ale narazie jeszcze ciesze sie z 19; pa pa


Re: ŚLĄSKI ZJAZD.......
Wysłane przez: Julka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 13 sty 2006 - 00:12:47

hehehehe... a co chcesz mnie odwiedzic?:-> Z Zabrza mój drogi grinning smiley

Re: ŚLĄSKI ZJAZD.......
Wysłane przez: Julka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 15 sty 2006 - 18:25:39

do Wiolusi. Wracam do tego postu,zeby nie robić bałaganu. Myśle,ze spotkanie wypali tylko trzeba uzgodnić wygodny dla wszystkich termin.

Re: ŚLĄSKI ZJAZD.......
Wysłane przez: Wiolusia (---.dsl.ip.tiscali.nl)
Data: 15 sty 2006 - 18:53:29

no tylko jak na razie ciszszszszsza, czyzby to byla cisza przed burza? Mam nadzieje, ze wypali i bede mogla sie na tym spotkaniu zjawic

Re: ŚLĄSKI ZJAZD.......
Wysłane przez: Julka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 15 sty 2006 - 19:10:10

z tego co tu czytam wiekszosc by wolała bardziej odległy termin. Mi tylko zalezy zeby to nie było w czasie mojej sesji wiec koncówka lutego max do połowy marca powinnam miec spokój i bardzo chetnie się spotkam. Do Katowic mam blisko wiec jakby co można by było użądzić nawet pare spotkań dla mnie nie stanowiłoby to wiekszego problemu. Studiuje w tym miescie wiec ok 3 razy w tygodniu tam jestem.

Re: ŚLĄSKI ZJAZD.......
Wysłane przez: pati (82.160.62.---)
Data: 15 sty 2006 - 19:31:50

Hej.Ja mieszkam 60 km od katowic ale chetnie sie spotkam tylko jak termin bedzie mi pasowal.Pozdrawiam wszystkich.Mam 28 lat!!!

Re: ŚLĄSKI ZJAZD.......
Wysłane przez: Wiolusia (---.dsl.ip.tiscali.nl)
Data: 15 sty 2006 - 20:23:28

no ja mieszkam na slasku cieszynskim, ale jak najbardziej chcialabym na takie spotkanie przyjechac, tylko jest jedno male ale... termin!!! Obecnie nie ma mnie w Polsce, przyjezdzan na tydzien w lutym i kwietniu, a pozniej dopiero w pazdzierniku/prawie na stale/; mam nadzieje, ze zdarzy sie akurat tak, ze te spotkanie wypadnie w dniu, w ktorym bede w Polsce. A mam takie pytanie w ogole: jest jakas dziewczyna na forum z luszczyca, ktora jest lub byla au pair?

Re: ŚLĄSKI ZJAZD.......
Wysłane przez: Julka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 15 sty 2006 - 23:25:42

a jak nie to zawsze można je powtórzyc wiec sie nie stresuj:-) Albo spotkać w mniejszym gronie:-)

Re: ŚLĄSKI ZJAZD.......
Wysłane przez: Julka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 19 sty 2006 - 12:57:23

no ja już wiem,że ok 14 lutego JEŚLI zdam wszystkie egzaminy a mam ich pięćgrinning smiley to bede mogła myśleć już o spotkaniu, dla mnie w sumie jest obojętne kiedy byle między sesjami winking smiley Aha i moge sie spóżnić bądź przyjść na początek a później na koniec bo ja studiuje wieczorowo a nowego planu jeszcze nie znam. Mam nadzieje,że w najbliższym czasie uda nam sie spotkaćsmiling smiley

Re: ŚLĄSKI ZJAZD.......
Wysłane przez: Julka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 09 lut 2006 - 17:19:40

hmmmm...a temat umarł smiercią naturalną..smiling smiley Już nikomu sie nie chce spotkac?

Re: ŚLĄSKI ZJAZD.......
Wysłane przez: andrzej 77 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 lut 2006 - 15:44:32

I co z Śląskim zjazdem, w kraku był Adam z Katowic zapraszamy do Krakowa jak taka cisza na Śląsku.
Adam może podeprzemy Śląsk i później wspólnymi siłami wybudujemy osierodek pomiędzy Krakowem i Katowicami, hotel , baseny, i piwiarnie dla Dorotki.