Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Mediderm krem polecam!
Wysłane przez: Joanna (---.nki.nl)
Data: 03 sie 2015 - 14:03:09

Hej,

Rzadko wchodze na fora a ten wpis jest wlasciwie moim pierwszym ale chcialabym sie podzielic rewelacyjnym nieinwazyjnym (nie na bazie sterydow) kremem ktory nie tylko zlagodzil moja luszczyce na lokciach ale zaczyna leczyc (pomniejszenie zluszczajacego sie czesci). MEDIDREM jest Polskiej produkcji (brawo!) wyrobem medycznym w bardzo dostepnej cenie (100g w cenie 8zl, w wiekszym opakowaniu 500g ok.20 zl). Stosuje go od 2 tyg. po kazdej kapieli (prawie codziennie) i jestem bardzo zadowolona z efektu. Mysle ze przy dluzszym i bardziej skrupulatnym stosowaniu rezultany moga byc znacznie lepsze. BARDZO POLECAM dla wszystkich ktorzy probowali roznych metod od ziol, diet do ciezkich sterydowych masci.

http://www.farmina.pl/index.php/produkty-alfabetycznie-medidermcream1000

Powodzenia!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Mediderm krem polecam!
Wysłane przez: Anna (---.play-internet.pl)
Data: 05 sie 2015 - 13:36:28

Potwierdzam, bardzo fajnie łagodzi objawy łuszczycy, przy czym tani jak barszcz, dostepny w kazdej aptece. Obowiązkowo natłuszczać zmiany. Nie wyleczy, nie zaszkodzi a widać poprawę.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Mediderm krem polecam!
Wysłane przez: magda (---.multi.internet.cyfrowypolsat.pl)
Data: 09 sie 2015 - 19:25:03

Również polecam, stosuję od jakiegoś czasu codziennie po kąpieli, skóra całkowicie czysta. Myślę, że duża w tym zasługa Medidermu. Świetnie nawilża.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Mediderm krem polecam!
Wysłane przez: luki (---.icpnet.pl)
Data: 10 sie 2015 - 00:41:56

mam do zaoferowania storne również poświęconej łuszczycy ... ale jest naniej pisany sposób leczenia maściami z których sam korzystałem... na prawdę pomagają..
luszczycamarek.blogspot.com

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Mediderm krem polecam!
Wysłane przez: OLO (---.play-internet.pl)
Data: 10 sie 2015 - 09:53:58

Tu piszemy w tym temacie o Medidermie, a ten spamuje ze swoim blogiem z tym idiotą w tle.
Jesli płyn do naczyń Ci pomaga, to super!!! Raczej uważam, że wypalił szare Tobie komóreczki.
Piszecie tutaj nie z czystości i potrzeb płynących z serca, lecz z nakazu szefa, bo Wam taniej coś spuści, albo da za darmochę, jak tej no tam lampucerze. Tylko by go tu reklamować.
Ja tu chcę czytać o medidermie, a nie polemizować z łowcą łosi na płyn, który podobno leczy też choroby nowotworowe i jest cud malina.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Mediderm krem polecam!
Wysłane przez: luki (---.icpnet.pl)
Data: 10 sie 2015 - 11:04:38

Odwiedźcie tego bloga luszczycamarek.blogspot.com

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Mediderm krem polecam!
Wysłane przez: XYZ (---.dynamic.chello.pl)
Data: 10 sie 2015 - 16:17:57

spamer masci ZIEJ-a UWAGA!

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.