Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
SOLARIUM LEKIEM NA ŁUSZCZYCĘ
Wysłane przez: eryk112211 (---.multi.internet.cyfrowypolsat.pl)
Data: 12 sie 2015 - 19:08:44

Witam ,choruje od 15 roku życia ,to jest 22 lata,miałem przez ten okres wzloty i upadki,ale też nigdy nie byłem czysty.Próbowałem wszystkiego co było i jest dostępne na rynku,zawiedziony zaczołem eksperymentować z solarium z dodatkiem pewnych tabletek na bielactwo.Sam opracowałem grafik korzystania z solarium i dawkowania tabletek.Po miesiącu byłem czyściutki ,nawet cofneła się łuszczyca paznokci,zostały tylko lekkie plamki po łusi.Kochani jeżeli tolerujecie dobrze lampki solarne i słonko śmiało piszcie ,pomogę i rozpiszę indywidualny grafik.
Gwarantuję pioronujące efekty.

E-mail: [email protected] lub na forum

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SOLARIUM LEKIEM NA ŁUSZCZYCĘ
Wysłane przez: Szater (---.dynamic.chello.pl)
Data: 13 sie 2015 - 09:21:57

Gratuluje osiągniecia remisji,niepokoi mnie fakt iż stosujesz i proponujesz innym zastosowanie leków w innym celu niż one służą.

Podawanie jakichkolwiek leków bez wiedzy i opieki lekarza jest bardzo niebezpieczne.Nie znasz efektów ubocznych,to ze Tobie pomogło i na chwile obecną cieszysz sie remisja nie znaczy ze możesz...leczyć innych sad smiley

Solarium to bardzo niebezpieczna metoda i na pewno nie jest to metoda leczenia,od tego sa inne lampy z odpowiednim promieniem swiatła UVB311 do leczenia z tabletkami(odpowiednimi do leczenia łuszczycy) służą lampy PUVA efekt ten sam a dużo zdrowszy niż solarka.

Jeżeli ktos dobrze reaguje na słonce i jego promienie to teraz jest najlepszy czas na zaleczania bez naswietlan,w naturalny sposób.

Nie ma leków ,które nie mają skutków ubocznych,zastosowanie ich niezgodnie z przeznaczeniem to ogromne ryzyko.Piszesz ze dostosujesz dawki i czas naswietlania....jestes lekarzem? nie sądze gdyż lekarz nie wpadł by na taki pomysł.

Zycze zdrowia i dalszej remisji,podzieliłes sie swoją wiedza z nami proponuje aby kazdy kto zechce spróbowac skonsultował sie ze swoim lekarzem. smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SOLARIUM LEKIEM NA ŁUSZCZYCĘ
Wysłane przez: eryk112211 (---.play-internet.pl)
Data: 13 sie 2015 - 18:36:43

CO do solarium to wątpiące że korzystając co 2 tygodnie po dziesięć minut może komuś coś się stać a co do tabletek na bielactwo,moja kochana to jakbyś nie wiedziała to większości tym podobnych leków ma zastosowanie terz w łuszczycy i o ile mi wiadome jest mnóstwo medykamentów zaczynając od sterydów kończąc na leczeniu biologicznym gdzie organizm dostaje o tysiąc kroć gorzej po dupie niż ja przy moim sposobie na walkę z łuszczycą. A propozycja moja walki z łusią opiera się na moim długoletnim doświadczeniu gdzie to zasmakowałem wszystkiego możliwego dlatego wyszedłem z incjatywą żeby komuś też pomóc ale i zarazem nikogo nie zmuszam.a co do lekarzy to jest jedna szajka powiązana z koncernami farmaceutycznymi co przepisują jedno i to samo w kółko tzn steryd albo cygnolinka od których po dupie dostają nasze nereczki i wątroba,także nie wciskaj mi że robie coś ryzykownego SZATER

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SOLARIUM LEKIEM NA ŁUSZCZYCĘ
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 13 sie 2015 - 20:41:02

Szater już tak ma że............... co nie medyczne, nie zaordynowane przez izbę lekarską to be
zabójcze, szkodliwe,desperackie,a sama bidulka przez 50 lat nie może remisji nijakiej osiągnąć ale to jej pech jak sama stwierdza smiling smiley
inni mają to szczęście że uzyskują chociażby remisje samoistną mimo walki o swoje zdrowie a ona nic a tyle wysiłku na nic smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SOLARIUM LEKIEM NA ŁUSZCZYCĘ
Wysłane przez: Szater (---.dynamic.chello.pl)
Data: 14 sie 2015 - 08:43:40

Eryku to ze Ty watpisz nie znaczy że tak jest...solarka jest szkodliwa i to juz nie sa żarty.Co do lekarzy masz prawo miec inne zdanie ale LECZYC LUDZI LEKAMI nie masz prawa cokolwiek by ci sie wydawało.

Leki służą do leczenia KONKRETNYCH SCHORZEŃ,to ze stosowac mozna w łuszczycy nie znaczy ze można to robic na własną rękę i u kazdego. Przed zastosowaniem leków należy dokładnie zbadac organizm bo nie kazdy moze stosowac poszczególne medykamenty a sa też takie leki ,których stosowanie wyklucza zastosowanie innych.

Skoro jednak nie jestes lekarzem oczywiscie że możesz o tym nie wiedziec,dlatego podzieliłes sie swoja informacją na temat swojego leczenia i dobrze,twój wybór nie wolno ci jednak ordynowac leczenia LEKAMI u innych ludzi.

Dziwi mnie także ta ciągła teoria spiskowa towarzysząca leczeniu...lekarze chcą nam zaszkodzic,firmy otruc.....tylko ciekawe ze jak sam siegasz po LEK wyprodukowany przez FIRMĘ FARMACEUTYCZNA ....to to zdrowe jest i bezpieczne. tongue sticking out smiley

Każdy ma prawo leczyc sie jak sobie osobiscie wymysli,LECZENIE LEKAMI pozostawmy specjalistom,lekarzom.

LECZENIE LEKAMI TO MEDYCYNA WŁASNIE tongue sticking out smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SOLARIUM LEKIEM NA ŁUSZCZYCĘ
Wysłane przez: Anastazja (---.play-internet.pl)
Data: 14 sie 2015 - 09:27:37

Eryku,
inny aspekt weż pod uwagę. Chciałabym zwrócić uwagę na jedną rzecz. Każdy z nas ma inną skórkę, cienszą, grubszą, a na niej rózne zmiany(soczewicowe-plamy, krostki..) One szczególnie są podatne na oddziałowywanie promieniowania UV. które uaktywniają melanocyty ? komórki wytwarzające melanine i tak powstają czerniaki. Droga do powstania czerniaka jest tu bardzo krótka. I na to są potwierdzone dowody naukowe, stąd w wielu krajach prowadzi się różne akcje uświadamiające w tym trwają pracę nad zamknięciem solariów - WB. cool smiley. W zasadzie podstawowa zasada korzystania z solariów to taka, by w pierwszej kolejności usunąć dermatologicznie wszelkie zmaiany na skórze(które?ocenę zagrożenia dokonuje dermatolog) bądź te miejsca przykrywać swieżymi kremami z filtrami UV.O tym na solarium nie dowiesz się, a to jest profilaktyka i elementarna zasada. Piszesz o czasie spędzania. I tu się też zgodzę z szater. Dla jednego 10 minut to jest nic, a dla drugiej osoby moze skończyć się poparzeniami.sad smiley
Eryku - byłabym bardziej oszczędna w ocenie ludzi zwłaszcza, gdy ich pomoc wynika nie przesłanek biznesowych, lecz z głębi serduszka.
Sądzę też, że bagatelizujesz zagrożenia płynące z bezgranicznego zaufania do własnej wiedzy.
Eryku wybacz krytykę, ale taka jest moja ocena czytając ten wątek.
Pozdrawiam serdecznie
Anastazja

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SOLARIUM LEKIEM NA ŁUSZCZYCĘ
Wysłane przez: Helena (---.146.rev.vline.pl)
Data: 14 sie 2015 - 11:28:53

Czy będzie tu wreszcie spokój, bo głowa aż puchnie! Na Forum chcę się dowiedzieć coś interesującego o łuszczycy.
P.S.
Basiu, jedno istotne sprostowanie do wcześniejszej wypowiedzi. Łuszczyca nie znika samoistnie - sama z siebie, na "widzi mi się". Łuszczyca ustępuje po usunięciu konkretnych przyczyn, czynników choroby (mówiliśmy o tym kilkakrotnie).
W przyszłym tygodniu będziemy w Częstochowie z wizytą ad limina Apostolorum. Sprawdzimy czy nie ma białych plam (czy wszędzie jest brąz.)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SOLARIUM LEKIEM NA ŁUSZCZYCĘ
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 14 sie 2015 - 13:09:08

elenko kochanie nie bardzo wiem o co ci chodzi nie korzystam ani z solarium ani słoneczka oba nie dla mnie więc nie ma u mnie brązów smiling smiley
teoria o samoistności też nie moja jak dobrze pamiętasz smiling smiley
A w przyszłym tygodniu pewnie się rozminiemy wybieram się na wczasy w inne okolice smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SOLARIUM LEKIEM NA ŁUSZCZYCĘ
Wysłane przez: Mercedes (---.skarzysko.vectranet.pl)
Data: 14 sie 2015 - 18:36:38

na mnie słońce działa dobrze, ale długo się opalam, w październiku wybieram się na solarium, może będzie dobrze smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SOLARIUM LEKIEM NA ŁUSZCZYCĘ
Wysłane przez: Helena (---.146.rev.vline.pl)
Data: 15 sie 2015 - 15:18:15

Króliczki nie wyjeżdżają na wczasy - chyba, że do Zielonej Góry, na trawkę.
W dniu święta pozdrawiamy Częstochowę.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SOLARIUM LEKIEM NA ŁUSZCZYCĘ
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 15 sie 2015 - 17:42:35

A kto im tego zabroni ?????
A tę miejscowość omijam szerokim łukiem smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.