Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
łuszczyca paznokci a tipsy żelowe ?
Wysłane przez: patricia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 03 mar 2007 - 13:28:58

Ostatni zaczeły mi sie robić takei brzydkie paznokcie u ra, przypuszczam ze to zwiazane z moją łuszczycą wiec sama sobie ostawiłam juz diagnize ze to łuszczyca paznokci. Aby ukryć tą brzydka płytke paznokcia zastanawiam sie nad zrobieniem sobie tipsów żelowych? Co myślicie na ten temat ? Czy ktoś z was tak zrobił ? Czy nie zaszkodziło mu to gorzej ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca paznokci a tipsy żelowe ?
Wysłane przez: Ewcia (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 03 mar 2007 - 19:20:27

nie zaszkodzi Ci. Nie masz sie o co martwicsmiling smiley) ja mam tak samotongue sticking out smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca paznokci a tipsy żelowe ?
Wysłane przez: Magda (---.116.194.22.debica194.tnp.pl)
Data: 03 mar 2007 - 19:45:50

dobrze wiedziec bo mi sie wlasnie cos wykluwa na paznokciach

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca paznokci a tipsy żelowe ?
Wysłane przez: ferbik (---.chello.pl)
Data: 03 mar 2007 - 20:56:20

a ja mam inne zdanie.przecież łuszczyce paznokci trzeba leczyć,a nie przykrywać tipsami.poza tym tipsy nie są obojętne dla płytki paznokciowej,same w sobie są ingerencyjne,nie wspominając o problemachz łuszczycą.widziałam dziewczyny,które musiały po tym zciągać paznokieć.poleciłabym Ci najpierw zaleczenie łuszczycy.pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca paznokci a tipsy żelowe ?
Wysłane przez: Kucajka (---.wroclaw.dialog.net.pl)
Data: 03 mar 2007 - 21:27:02

Ferbik dobrze mówi winking smiley Ja nie mam problemów z paznokciami ale przez jakis czas mialam tipsy zelowe a po ich sciągnięciu paznokcie sa w tak opłakanym stanie ze hoho !! ;/ trzeba dużo uwagi i czasu poświęcić zey wyglądały znowu tak jak przez zalozeniem smiling smileyWiec czy w twoim przypadku jest sens zakladac tipsy..watpie winking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca paznokci a tipsy żelowe ?
Wysłane przez: patricia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 03 mar 2007 - 21:37:41

znaczy sie narazie moje paznokcie nei wygladają az tak tragiczne tylko poprostu tak na przyszłosc chciałam sie zorientować winking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca paznokci a tipsy żelowe ?
Wysłane przez: Magdalena.ona (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 04 mar 2007 - 03:01:42

Mam łuszczycę, na moch poznokciach można dostrzec niewielkie zmiany. Nosiłam tipsy przez 5 miesięcy po ich zdjęciu i gdy odrosły mi paznokcie do momentu gdy płytka która miała nie była płyką która miała kontakt z akrylem, stwierdzam ze zadnego definitywnie zadnego złego wpływu na moje paznokcie noszenie tipsów nie miało. Nie zauważyłam wiekszej ilości podłuznych buzd czy kropeczkowatych wgłębień. Teraz załozyłam akryl ponownie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca paznokci a tipsy żelowe ?
Wysłane przez: Ina (---.acn.waw.pl)
Data: 14 mar 2007 - 08:31:55

mam Ł i nosze tipsy od dwóch lat jeśli macie już zakładać to nie żelowe tylko akryle na szablonie bo nie trzeba naklejać tipsa to mniej niszczy a zdejmować acetonem...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca paznokci a tipsy żelowe ?
Wysłane przez: Aska (---.centertel.pl)
Data: 26 cze 2007 - 10:51:20

Mamluszczce paznokci i zrobilam sobie wczoraj tipsy bo juz nie moglam patrzec na swoje paznokcie. Jednak boje sie ze cos moze sie z nimi stac - chodzi mi o moje paznokcie np. ze zejdą calkiem. Czy ktos moze wie cos na ten temat?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca paznokci a tipsy żelowe ?
Wysłane przez: el. (212.160.233.---)
Data: 26 cze 2007 - 16:08:43

Miałam kiedyś tipsy przez kilka miesięcy. Wiem, że nigdy w życiu już sobie ni zrobię. Ale nie przez to, że miałam zmiany łuszczycowe na paznokciach, tylko przez to, że były źle zrobione :/ Jeśli zaś chodzi o paznokcie to nic im nie zaszkodziło, pozdr smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca paznokci a tipsy żelowe ?
Wysłane przez: gaba (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 03 cze 2010 - 19:43:18

czy ktos zna moze osobe ktora zrobi na chorych paznokciach tipsy ??? mam lusczyce

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca paznokci a tipsy żelowe ?
Wysłane przez: paka (---.bogatynia.vectranet.pl)
Data: 26 sie 2015 - 11:56:02

Mam łuszczycę paznokci. Nie nakładałam na nie żelu ani nic w tym stylu, ponieważ przecież paznokcie chyba muszą oddychać co nie? a jak nałożymy żel to tam nie dochodzi powietrze i w ogóle mam wrażenie, że wtedy paznokcie będą w jeszcze gorszym stanie. Jednakże ostatnio wykonałam u kosmetyczki zabieg manicure japońskiego i paznokcie pięknie po tym wyglądają, nie ma wgłębień na paznokciach i pięknie się błyszczą polecam.

A jaka kosmetyczka zrobi tipsy na panokciach z łuszczycą?? chyba tylko pseudokosmetyczka.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca paznokci a tipsy żelowe ?
Wysłane przez: Szater (---.dynamic.chello.pl)
Data: 26 sie 2015 - 16:01:51

wszystko zależy od stanu paznokci z łuszczycą,ja od wielu wielu lat nosze sztuczne paznokcie moje własne są bardzo zniszczone przez chorobe a wcale nie znaczy ze jak cos chore nie może byc piekne tongue sticking out smiley kiedys kleiłam tipsy,faktycznie pazurki dostawały w doope,potem pojawił sie akryl i tez nakładałam go na płytke ale od momentu gdy pojawił sie żel,sytuacja diametralnie sie zmieniła,przedłuzam na przedłużkach kartonowych i nakładam cienka warstwe żelu,paznokcie rosną sobie spokojnie i nie są obciążane.Co jakis czas sciagam i pozwalam im odetchnac,nakładajac odżywke przez jakis czas.

Jak znajdzie sie dobra kosmetyczke a nie domorosła tipserke to ona potrafi zdziałąc cuda nawet na chorych paznokciach,oczywiscie pod warunkiem ze nie odklejaja sie od macierzy.

łuszczyca na paznokciach jest tak różna jak ludzie na nia chorujący i nie ma co generalizować tongue sticking out smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.