Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Enstilar Opinie??? SODERM??
Wysłane przez: Paulina M (---.pool.bitel.net)
Data: 23 wrz 2016 - 22:31:42

Witam Mam na imie Paulina mam 26 lat i od jakis 4-5 miesiecy choruje na luszczce zaczelo sie od plamki na rekach, a dzisiaj jest wysyp na calym Ciele (nogi dlonie rece plecy posladki) na temat tej choroby nie wiem za wiele tak naprawde to pierwsz jaki kolwiek post na tego typu forum.
Mieszkam w Niemczech dzisiaj od mojej pani dermatolog dostalam Enstilar 50mg jest to pijanka ktora po nalozeniu na skore zmienia sie w jak by wazeline gowymi skladnikami sa CALCIPOTRIOL I BETHAMETAZON... nie wiem cz sa co sterydy czy co to jest prosze was o pomoc. Ta choroba wykancza mnie psychicznie.
Czytam duzo w internecie ale tak naprawde niema nic konkretnego dzisiaj zdecydowalam sie ze wejde na forum i moze tutaj od ludzi z taka chorba jak ja dowiem sie wiecej.
Chcialam dodac ze uzywam rowniez Soderm NA plamki na glowie tutaj moge powiedziec cos wiecej lek urzwam od 3 miesiecy pomaga mi. Niestety nie kazde miejsce na glowie jestem sobie w stanie wynalesc ale ogolnie zmiany kiedy posmaruje znikaja.

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.