Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
diprophos a cukrzyca
Wysłane przez: rysiek (---.chello.pl)
Data: 06 gru 2007 - 16:39:13

przestrzegam diabetyków przed przyjmowaniem tego specyfiku.ja nie mogę już od dwóch dni dojśc do porozumienia z cukrem!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: diprophos a cukrzyca
Wysłane przez: malinka100 (212.122.214.---)
Data: 13 lut 2008 - 23:47:58

dostalam pierwsza porcje i tragedia 3 krotnie wieksze dawki a cukry nadal powyzej 300

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: diprophos a cukrzyca
Wysłane przez: jurekkino (---.kielce.vectranet.pl)
Data: 29 gru 2010 - 21:47:44

właśnie przyjąłem 1 dawkę tego dziadowskiego sterydu i w 8 godzin po cukry jak po zjedzeniu jakiegoś tortu moje leki doustne nie działają. 2 godziny po kolacji i przyjęciu leku cukier 285.CIEKAWE CO DALEJ - CUKIER ROŚNIE masakra. wszedłem na fora i oniemiałem co piszą słodcy o tym syfie ---Najciekawsze że KONOWAŁ ortopeda (lekarz starszy wiekiem) wiedział że jestem cukrzykiem. ŻENADA. UNIKAJCIE TEGO SYFU

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: diprophos a cukrzyca
Wysłane przez: mały (---.220.106.229.umts.static.t-mobile.pl)
Data: 26 sty 2017 - 10:27:58

Miałem po dwóch zastrzykach z diprophosu po 12 godzinach cukier 287,czego wcześniej nigdy nie miałem,byłem przerażony,wspomnę jeszcze .że jestem na tabletkach na cukier.Uspokoiłem się dopiero jak przeczytałem że nie jestem Jedyny.Mały

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.