Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...89101112131415161718...->|-->
Bieżąca strona: 13 z 38
Re: podajmy swój wiek i nr gg
Wysłane przez: gosia (---.energis.pl)
Data: 23 pa� 2005 - 20:11:01

Hej mam 35 lat, a choruję już a może dopiero 30 lat. Jestem z Ryk Lubelskie
Pozdrawiam


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: podajmy swój wiek i nr gg
Wysłane przez: jola (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 pa� 2005 - 13:09:34

Cześć - Jola- choruję od 14 roku życia i czasem mam ogromne doły z powodu mojej towarzyszki życia mój numer gg 7245167

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: podajmy swój wiek i nr gg
Wysłane przez: Robert (---.is.net.pl)
Data: 30 pa� 2005 - 20:11:32

cześć mam na imie robert mam 32 lata i choruje 10 lat

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: podajmy swój wiek i nr gg
Wysłane przez: Robert (---.is.net.pl)
Data: 30 pa� 2005 - 20:14:12

a zapomnialem moj numer gg 3167081

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: podajmy swój wiek i nr gg
Wysłane przez: Ula (153.19.206.---)
Data: 31 pa� 2005 - 01:52:00

Cześć!Mam 21 lat.Pierwszy wysyp pojawił się w wieku 14 lat,ale dopiero niecałe dwa lata temu,wysypalo mnie na dobre i tak się męczę.Pozdrawiam.P.S.jeszcze nie mam numeru gg,ale już wkrótce:-)


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: podajmy swój wiek i nr gg
Wysłane przez: Grześ (---.za.digi.pl)
Data: 31 pa� 2005 - 19:22:16

Cześć!
Mam 37 lat i choruje już około 6 lat. Początkowo zmiany miałem tylko na łokciach i kolanach a teraz połudzia i dłonie. Nie ukrywam że mnie to wnerwia
GG- 7884557
Pozdrawiam
>


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: podajmy swój wiek i nr gg
Wysłane przez: sebastian (---.netia.com.pl)
Data: 31 pa� 2005 - 21:00:43

seba mam 23 lata i od 3 lat choruje. moj nr,gg 3105418

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: podajmy swój wiek i nr gg
Wysłane przez: Agnieszka (---.chello.pl)
Data: 31 pa� 2005 - 22:27:46

Czesc wszystkim.
Mam na imie Agnieszka.Mam 25lat.Na luszczyce choruje juz z 10 lat.Moj numer gg 7805282.Pozdrawiam


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: podajmy swój wiek i nr gg
Wysłane przez: Ewelina (---.netia.com.pl)
Data: 01 lis 2005 - 01:06:33

Witaj,
doskonale Cię rozumię.Ja mam 23 lata a na tą chorobę cierpię już od 6 roku życia.Byłam 2x w sanatorium i bardzo mi to pomogło, jednakże nastąpił po roku powrót i to w momencie kiedy miałam zacząć pracę jako tancerka. Nie są to moje najwyższe aspiracje życiowe, ale taniec to moja pasja.W rezultacie musiałam zrezygnować bez podania przyczyny, ponieważ obawiałam się niemiłej reakcji.Od 3 m-cy mam to okropieństwo bez ustanku.Do tego strasznie mnie to swędzi i mam depresję każdego ranka ,kiedy spojrzę do lustra.Zazdroszczę dziewczynom, które bez problemu mogą założyć bluzkę z krótkim rękawem czy też przy 30st. upale paradować w spódniczce.Nawet nie wiedzą jakimi są szczęściarami!
Pozdrawiam, zdesperowana.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: podajmy swój wiek i nr gg
Wysłane przez: radek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 01 lis 2005 - 21:47:47

Cześć mam na imię radek mam 27 lat łuszczyce od12 lat mój GG 7009846

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: podajmy swój wiek i nr gg
Wysłane przez: Agnieszka (---.chello.pl)
Data: 01 lis 2005 - 21:48:31

Do Eweliny.
Tak dziewczyny ktore w lecie moga chodzic w krotkich spodnicach,krotkich bluzeczkach sa szczesciarami.Ja nie pamietam kedy bylam tak ubrana,poprostu sie krepuje i pewnie wiele osob chorych na to samo co my ma krepacje.Ja nie dlugo chce sie polozyc do szpitala na luszczyce ale niewiem czy to cos ma pomoze.Pozdrawiam


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: podajmy swój wiek i nr gg
Wysłane przez: Kucajka (---.unreg.tvk.wroc.pl)
Data: 02 lis 2005 - 19:23:48

Dziewczyny smiling smiley Głowa do góry winking smiley nie możecie ( nie chcecie) nosic latem krótkich spodniczek ale kto wam broni robic to zima tongue sticking out smileytongue sticking out smileytongue sticking out smiley Grybsze ciepłe rajstopy ( najlepiej jsuh czarne jak tak rozpaczacie grinning smiley) krotka miniowa i fajne kozaczki grinning smiley jaka to radocha chodzic w krotkiej spodniczce latem grinning smiley to standart grinning smiley zima jakos jest inaczej grinning smiley Pozdrawiam i wiecej optymizmu smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: podajmy swój wiek i nr gg
Wysłane przez: Agnieszka (---.chello.pl)
Data: 02 lis 2005 - 20:38:13

Wiesz Kacujka latem to troszke krepujace.Ludzie sie patrza takim wstretnym wzrokiem.W zimie to calkiem inaczej i z tego ze jest taka pora roku korzystam i nosze krotkie spodnice ale to nie to samo.Pozdrawiam


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: podajmy swój wiek i nr gg
Wysłane przez: Kucajka (---.unreg.tvk.wroc.pl)
Data: 02 lis 2005 - 21:18:48

Kacujka Jestem tongue sticking out smileytongue sticking out smileytongue sticking out smileytongue sticking out smiley No nie to samo ale teraz nie weim czy bardziej wstydzicie sie tego ze macie krzywe nogi czy tego ze brzydkie ( łuszczycya) ? tongue sticking out smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: podajmy swój wiek i nr gg
Wysłane przez: Daria (---.icpnet.pl)
Data: 02 lis 2005 - 21:31:07

na luszczyce choruje od roku,teraz jest juz w miare dobrze po wizycie w On-Clinic,no i wiadomo, lato tez zrobilo swoje. Luszczyca BARDZO zmienila moje zycie. Na razie na lepszesmiling smiley niewytlumaczalna. Znikad. Ale wiem, ze wiele zmienila. GG: 9712428, 23 lata (dokladnie dzisiajwinking smiley Gniezno-Poznan


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: podajmy swój wiek i nr gg
Wysłane przez: Ilona (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 02 lis 2005 - 23:07:21

Witam wszystkich!!! Dołączam się do Wielkiego grona. Mam łuszczyce od15 lat. Mój numer gg: 4068754. Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: podajmy swój wiek i nr gg
Wysłane przez: Agnieszka (---.chello.pl)
Data: 03 lis 2005 - 12:08:31

Czesc Kacujka!
Wstydze sie nie ze mam krzywe nogi tylko ze wysypane przez lyszczyce.Nie wyobrazam sobie zebym latem chodzila w krotkiej spodnicy.Pozdrawiam


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: podajmy swój wiek i nr gg
Wysłane przez: Marek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 03 lis 2005 - 12:39:46

Marek ...choruje od 7 lat.....G-G.8530388

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: podajmy swój wiek i nr gg
Wysłane przez: Natali (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 03 lis 2005 - 12:46:23

Mam 25 lat z łuszcycą 8 lat
Już mie sie pomysły skończyły
Może ktos ma coś nowego
Mój nr gg 6072001

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: podajmy swój wiek i nr gg
Wysłane przez: martuska (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 03 lis 2005 - 17:59:59

Mam 18 lat, a łuszczyce od 11. Napiszczie do mnie coś pocieszającego bo już nie daję sobie z tą chorobą rady.
Mój adres poczty: [email protected]. i nr gg 9744314.

Pozdrawiam wszystkich!!! Buziaki smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...89101112131415161718...->|-->
Bieżąca strona: 13 z 38



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.