Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
MICHAL TOMBAK
Wysłane przez: kasia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 lip 2007 - 07:21:09

WITAM,CZYTAłA MOSTATNIO POZYCJE MICHAłą TOMBAKA.PODAJE TAM PRZEPISY NA PROSTE POZBYCIE SIę WIELU PROBLEMOW ZDROWOTNYCH.PREFERUJE PODEJSCIE HOLISTYCZNE DO NASZEGO CIAłA.SPROBOWAłąM KILKU PRZEPISóW I NA RAZIE NIE MA WIEKSZYCH EFEKTOW,ALE CZUJE SIę LEPIEJ .WSTAJE RANO I MAM OCHOTE NA WIELE RZECZY,A NIE LEZENIE DO 11 , BO URLOP,A POTEM DO DOMU BULDOZEREM TRZEBA WJECHAC.POLECAM JEGO POZYCJE.TRZYMAJCIE SIę KASKA.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: MICHAL TOMBAK
Wysłane przez: bogus (---.trimtab.pl)
Data: 26 lip 2007 - 08:21:06

kurcze a mi nie wiem czemu ustepuje ... dziwne ze sie nie ciesze ;D ...bo nie wiem co mi pomoga !!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: MICHAL TOMBAK
Wysłane przez: tomka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 lip 2007 - 09:46:15

hej! ja tez czytałam jego książkę, a konkretnie "Droga do zdrowia", bo chyba wydał już jakieś 3.. ciekawa jestem które z Jego przepisów zastosowałaś?? proszę, opowiedz coś więcej, bo niektóre Jego pomysły wydają mi się straszne (jak np. pieczenie dżdżownic :/ ) pozdrawiam!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: MICHAL TOMBAK
Wysłane przez: kasia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 lip 2007 - 21:26:12

HEY,O PIECZENIU DZDZO WNIC NIE WCHODZI W GRE,PRZYNAJMNIEJ U MNIE. KORZYSTAO MA PONOC M Z TABELI LACWZENIA PRODUKTOW,UNIKAM MIESA.ROBIE CIACHA W/G PRZEPISOW.I JESZCZE CWICZENIA USTAWIAJACE KREGOSLUP,CO MA PONOC ZWIAZEK Z CHOROBAMI SKORY. POPROBUJE I ZOBACZE,CHOC DO KONCA JAKOS NIE WIERZE.ALE NADZIEJA TRZYMA MNIE PRZY ZYCIU.POZDRAWIAM.
TYTUłY: ,,ULECZYC NIEULECZALNE", ,, JAK ZYC 150 LAT I BYC ZDROWYM".KASKA.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: MICHAL TOMBAK
Wysłane przez: tomka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 lip 2007 - 08:57:18

dzięki! ja zaczynałam oczyszczanie jelita grubego ale niestety przerwałam więc muszę zacząć od nowa... w ogóle po przeczytaniu postów na tym forum przekonałam się do oczyszczania organizmu ale niektóre przepisy są zbyt skomplikowane.. poza tym mięsa też jem mniej, ale ja to wszystko stosuję od bardzo niedawna więc narazie nic nie mogę powiedzieć o efektach.. pozdrawiam!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: MICHAL TOMBAK
Wysłane przez: kasia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 30 lip 2007 - 13:15:00

WITAM,WCZORAJ BYLAM W GIZYCKU,FANTASTYCZNA ULICZKA NAD KANALEM.POLECAM.NIE O TYM JEDNAK -STOSUJE ZASADY TOMBAKA I ZAUWAZYLAM,ZE SKORA DOBRZE JE TOLERUJE,ALE MINUSEM JEST ZWIEKSZONA POTRZEBA SNU,ALE MNIEJ JEM I NIE CHODZE GLODNA, I CHUDNE.MNIEJ JEDZENIA =MNIEJ ELEMENTOW TOKSYCZNYCH=MYSLE,ZE DOBRZE.KASKA.POZDRAWIAM.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: MICHAL TOMBAK
Wysłane przez: E (---.dynamic.mtsallstream.net)
Data: 11 sie 2017 - 02:10:41

kasia Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> HEY,O PIECZENIU DZDZO WNIC NIE WCHODZI W
> GRE,PRZYNAJMNIEJ U MNIE. KORZYSTAO MA PONOC M Z
> TABELI LACWZENIA PRODUKTOW,UNIKAM MIESA.ROBIE
> CIACHA W/G PRZEPISOW.I JESZCZE CWICZENIA
> USTAWIAJACE KREGOSLUP,CO MA PONOC ZWIAZEK Z
> CHOROBAMI SKORY. POPROBUJE I ZOBACZE,CHOC DO KONCA
> JAKOS NIE WIERZE.ALE NADZIEJA TRZYMA MNIE PRZY
> ZYCIU.POZDRAWIAM.
> TYTUłY: ,,ULECZYC NIEULECZALNE", ,, JAK ZYC 150
> LAT I BYC ZDROWYM".KASKA.

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.