Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
wygrana
Wysłane przez: kasia (---.toya.net.pl)
Data: 01 sie 2017 - 10:51:21

Po 5latach wygrałam po pierwsze zero alkoholu bo po wysyp gwarantowany rzucilam palenie i e papieros jem normalnie jestem czysta polecam ostatni wysyp zaleczylam słońcem i cygnolina- tak to 5 lat co chwile wysypana po imprezach czyli co weekend widac bylam na alkohol uczulona

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wygrana
Wysłane przez: Lotto (---.centertel.pl)
Data: 17 sie 2017 - 16:10:45

Nie ściemniaj! Na pewno przeczytałaś książkę "Wylecz się z łuszczycy" wydawnictwa Pandora. Inaczej na pewno byś sobie nie poradziła!;-P

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wygrana
Wysłane przez: Szater (---.dynamic.chello.pl)
Data: 25 sie 2017 - 15:56:00

ileż ja już takich zwycięstw czytałam tongue sticking out smiley tylko jakos potem tak głupio przyznac że to jedynie remisja była...NIE ZNAM NIKOGO KTO WYLECZYŁBY ŁUSZCZYCE....dostłby NOBLA a bogaci tego swiata obsypali by go milionami .

kazda droga do uzyskania remisji jest dobra ale całe zycie sie katowac? Rezygnowac z przyjemnosci i to jeszcze bez pewnosci kiedy wysypie ponownie? i co wtedy ograniczyc? jedzenie czy zycie? Oczyywiscie ze szanuję wszystkie sposoby ale tez z racji wieku wiem że szkoda lat,szkoda mi tych lat młodosci gdy katowałam sie bez umiaru bo szukałam wyleczenia....teraz zyję spokojnie,zaakceptowałam chorobę i cieszę sie zyciem,bo mam tylko jedno i powtórki nie bedzie...Powodzenia i...wiecej radosci w zyciu a mnej umartwiania się grinning smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wygrana
Wysłane przez: Kasia (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 05 wrz 2017 - 12:34:45

Prosta decyzja mnie alkohol uczula mogę miec anginy grypy i nic sie nie dzieje a po zakrapianym weekendzie zaraz kropeczki ,niczego sobie nie odmawialam przez 5 lat ,po prostu zwrocilam uwagę kiedy sypie i zmieniłam nawyki efekt zero zmian ale w weekendy max jedno piwo Pisze to żeby pomoc innym

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.