Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2
Psorifix
Wysłane przez: Korn85 (---.play-internet.pl)
Data: 27 mar 2016 - 12:30:19

Dziś na portalu społecznościowym przeczytałem o tym cudzie natury. Czy ktoś stosował? Pewnie jest to kremik na sucha skórę a wciskają ciemnote, że czerwone plamy również schodzą. Pytam, bo może jednak zdarzył się cud i faktycznie pomaga.pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Psorifix
Wysłane przez: marek kwiatowski (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 28 mar 2016 - 11:44:06

czy ktos to uzywal z jakim skutkiem czy jest dostepny na recepte

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Psorifix
Wysłane przez: Jerzy Popławski (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 30 mar 2016 - 11:45:26

Chcę kupić krem PsoriFix, gdzie można go kupić i ile kosztuje?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Psorifix
Wysłane przez: Wlodek (---.play-internet.pl)
Data: 30 mar 2016 - 22:15:49

Zakupilem na stronie www.psorifix.com za 166 złotych . Mam luszczyce skóry głowy (mało) ,dziś pierwszy raz nalozylem ten krem więc na rezultaty trzeba będzie poczekać .....

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Psorifix
Wysłane przez: szafran (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 31 mar 2016 - 12:25:34

Hej, nie trać kasy na te wymysły. TO zwykłe naciąganie. Żona chciała mi kupić bo również cierpię na łuszczycę (głównie głowa) ale poszperałem w necie. Blog który to reklamuje to ściema, komentarze to ściema - nie daj się nabrać.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Psorifix
Wysłane przez: Wlodek (---.play-internet.pl)
Data: 01 kwi 2016 - 20:16:07

Stosuje 2 dni ten specyfik za 166złotych--skóra głowy nie jest czerwoną a luska szybko ściąga się . Czym leczysz się?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Psorifix
Wysłane przez: artur (---.chelm.mm.pl)
Data: 02 kwi 2016 - 21:45:30

Mam pytanie gdzie mogę nabyć dany krem...?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Psorifix
Wysłane przez: Pal Barbara (---.business.broadband.hu)
Data: 05 kwi 2016 - 09:17:09

Prosze o informacje o tym srodku.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Psorifix
Wysłane przez: WLODEK (---.play-internet.pl)
Data: 08 kwi 2016 - 22:40:47

Wpisz PSORIFIX i znajdziesz :-) wyswietla się strona .....

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Psorifix
Wysłane przez: Mariusz (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 13 kwi 2016 - 08:18:44

Stosuje ten krem od tygodnia i nic nie pomaga, swędzenie jeszcze gorsze niż było. Nie traćcie kasy kolejni naciągacze

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Psorifix
Wysłane przez: Aga (---.dynamic.chello.pl)
Data: 14 kwi 2016 - 13:18:37

Proponuję Magnipsor maść na łuszczycę,naprawdę skuteczny.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Psorifix
Wysłane przez: siwy (---.unity-media.net)
Data: 18 kwi 2016 - 20:30:19

sotowalem przez dwa tygodnie istwierdzam nastepna sciema za 50?.Zwykly drogi krem natluszczajacy.Brak slow.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Psorifix
Wysłane przez: artsus (---.CNet.Gawex.PL)
Data: 22 kwi 2016 - 09:25:06

Kolejna ściema za kolosalną cenę! Proszę przeczytać sobie skład, to zwykły dermokosmetyk.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Psorifix
Wysłane przez: Alka (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 22 kwi 2016 - 14:35:01

Moi drodzy,proszę o polecenie jakiejś maści lub jakiegoś preparatu który nie będzie sterydy a po którym znikną czerwone plamy!czy istnieje coś takiego w ogóle? Ktoś z was poleca MAGNIPSOR-czy po nim znikają plamy?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Psorifix
Wysłane przez: Mariusz (---.cm-6-3c.dynamic.ziggo.nl)
Data: 22 kwi 2016 - 17:33:40

Witam mam luszczyce juz pare lat i stosuje Diprosalic to jest masc po ktorej nie swedzi i znikaja czerwone plamy trzeba dwa razy dziennie smarowac.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Psorifix
Wysłane przez: Aga (---.play-internet.pl)
Data: 22 kwi 2016 - 18:26:29

Witam!!! Polecam Diprosalic lotion na skórę głowy. Na resztę ciała Dermovate maść, na mocniejsze zmiany posmarować maść i przykryć folią. Pozdrawiam !!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Psorifix
Wysłane przez: Aga (---.dynamic.chello.pl)
Data: 24 kwi 2016 - 12:34:47

Właśnie skończyłam leczenie Magnipsor trwało to troszkę (7 tygodni)ale jestem czysta na nogach masz jeszcze przebarwienia ale i one pewnie znikną jak reszta jak nie to wyrównam słońcem.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Psorifix
Wysłane przez: MARIUSZ (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 09 maj 2016 - 09:13:27

na mnie magnipsor nie działa, wróciłem do daivobetu

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Psorifix
Wysłane przez: haluś (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 12 maj 2016 - 18:39:57

Wiadomo każdemu co innego może pomóc,ja ze swych doświadczeń,mogę powiedzieć.Stosowałam różne leki no i oczywiście sterydy,efekt krótkotrwały,kiedyś cocois pomógł,ale już nie ma w aptekach.Maści są drogie i to jest wredne,że nas tak zwodzą,ostatnio miałam duży wysyp i jeszcze swędziało,sypało sie,koszmar,zdesperowana kupiłam maść Kartalin,smarowałam, nie zmywałam ,dopiero przy kompieli i znowu smarowałam ,trochę inaczej niż zalecają i po jednej tubce już było dużo lepiej,a po drugiej zostały tylko ciemne plamy,ale to nie problem,na razie jest super,nie wiem na jak długo,ale oby do lata ,bo mogła bym się opalać na plaży bez stresu.Piję też czystek może to też ma znaczenie.Jeśli komuś też pomoże to fajnie ,bo wiem,że trudno o coś skutecznego.Nie wyleczymy łuszczycy ,bo jest uwarunkowana genetycznie,ale można złagodzić objawy ,chociaż na jakiś czas.Pozdrawiam Wszystkie Biedronki

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Psorifix
Wysłane przez: Jarek (---.arreks.pl)
Data: 15 maj 2016 - 19:20:26

Witam, mojej cioci łuszczyca wróciła po 15 latach, zaczęła smarować się kremem psorifix i stosuję go już 2 miesiące( 1 tubka na miesiąc). Widać bardzo dużą poprawę, zostały tylko bardzo małe plamki i zakupiła teraz 3 tubkę i jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że po niej jej wszystko zniknie. Ja też mam zamiar zakupić i przetestować ten krem. Jestem pełen nadziei, że mi też pomoże. Za jakiś czas napiszę ponownie i podzielę się z wami moimi spostrzeżeniami.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.