Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Łuszczyca na twarzy-pomocy
Wysłane przez: Przemek (---.dynamic-zab-05.vectranet.pl)
Data: 26 kwi 2018 - 10:31:38

Witam mam luszczyce od ok 15lat.Nogi, tył głowy, trochę na łokciach. Niestety pojawiła mi się zmiana na czole. Próbowałem parę razy pozbyć się jej elocomem zeszło ale wrocilo(wiem mój błąd). 3 lata temu byłem na diecie, problem z żołądkiem, w tym czasie brałem leki na żołądek, smarować em się elocomem i naswietlalem w domu lampa. Miałem wtedy zero zmian skóra jak nowa byłem w szoku. Nie wiem co mi tak cofnął te zmiany czy dieta czy elocom. Nie pisał bym pewnie ale z twarzą jestem załamany, pomóżcie????

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na twarzy-pomocy
Wysłane przez: olo (---.dynamic.mm.pl)
Data: 26 kwi 2018 - 14:56:24

a jakie leki brałaes na zoladek?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na twarzy-pomocy
Wysłane przez: pelenworek (---.internetia.net.pl)
Data: 26 kwi 2018 - 22:27:08

czesc

co zrobisz jak nic nie zrobisz, ja przez wiele lat również stosowałem na twarz elocom w sladowych ilosciach(kazdy mówił ze zlo ale co zrobic), obecnie stosuje proptopic(dziala ale rowniez uzaleznia skore i musze sie smarowac codziennie).

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.