Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--12345-->
Bieżąca strona: 3 z 5
Re: maści salicylowo/siarkowe - jak to zmywać z włosów
Wysłane przez: aGa (---.chello.pl)
Data: 31 sty 2006 - 02:12:22

Draoga Asiu, dziękuję za poradę , bardzo cene.. wiedzieć jak sobie przygotować to mydło...
skorzystam na pewno.....

Z drugiej strony.. wiesz, ja tez kiedyś myłam codziennie głowe i chodziłąm do pracy ... ale wtedy miałam 10% tego co mam teraz... sad smiley

No i kwestia tego że po maści salicylowo- siarkowej wylazło mi az tyle włosów, moj przyjaciel który mi pomagał poradzić sobie wtedy z domyciem głowy.. był przerażony.... i bał się ze zostanę autentycznie łysa...

Czy Wam te włosy też tak wychodzą garściami ???

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: maści salicylowo/siarkowe - jak to zmywać z włosów
Wysłane przez: beata (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 31 sty 2006 - 12:29:51

Ja smarowałam głowę olejem salicylowym co trzy dni.Zmywałam to zwykłym szamponem familijnym takim w niebiskiej butelce i żdnych problemów.A co do wypadania włosów to wypadały okropnie mam nadzieję że odrosną.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: maści salicylowo/siarkowe - jak to zmywać z włosów
Wysłane przez: aga (---.chello.pl)
Data: 02 lut 2006 - 01:15:02


To wypadanie włosów jest przerażające....
w życiu niemiałąm takich kłopotów, chooc na łuszczycę choruję wiele lat...

Może macie patent jak zapobiegać albo co zrobić zeby nie wyłysieć przez to ściąganie skorupy z włosów....

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: maści salicylowo/siarkowe - jak to zmywać z włosów
Wysłane przez: Krysia (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 02 lut 2006 - 01:33:13

ja polecam parafinę ciekłą ale zanim naciapiesz na tłusta głowę to weź bardzo gęsty grzebień i wyczesz łuskę, potem nalej na dłoń i wklep we włosy.potem palcami po całej głowie wetrzyj i pod bierzącą wodą bardzo ciepłą zmywaj szarym mydłem do czasu aż w palcach poczujesz szorstkość włosów. dopiero wtedy użyj jakiegoś szamponu.proponuję ściąć trochę włosy, łatwiej sie smaryje i zmywa- większa szansa że mniej włosów sobie wyrwiesz. ja już mam taką wprawę że sama nawet przed lustrem obcinam sobie włosy i nie najgorzej to wychodzi. moja skóra na głowie sporo wycierpiała ale włosów mi nie brak więc nie martw sie na zapas.powodzenia.pa

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: maści salicylowo/siarkowe - jak to zmywać z włosów
Wysłane przez: aGa (---.chello.pl)
Data: 03 lut 2006 - 03:57:00

Krysiu,

bardzo dziękuję za cenne rady... Każdy ma swojepatenty na to paskudztwo, dobrze czasami móc skorzystać z doświadczeń innychsmiling smiley

Co nie zmienia faktu, że jestem przerażona i stanem głowy i tym co muszę zacząć robić z tym smarowaniem i zmywaniem.... po prostu mam obraz siebei po szpitalu, gdzie miłam przez 4 dni tylko smarowaną głowę, a dopiero póżniej jak wróciłąm do domu musiałam to zmyć.....
My Łyszczyczki to się mamy...

A ja własnie poznałam takiego fajnego faceta;-) a na głowie skorupa sad smiley
no i nie tylko na głowie sad smiley Przerąbane...

Pozdrawiam i dziękuję jeszcze raz za rzeczowe rady ......

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: maści salicylowo/siarkowe - jak to zmywać z włosów
Wysłane przez: Jarek (---.lublin.mm.pl)
Data: 03 lut 2006 - 19:07:37

Witam wszystkich, co do problemów z myciem mamy już sporo sposobów i preparatów tym razem chcę wam podać nazwę szamponu i tonika do wzmocnienia włosów i zapobiegania ich wypadaniu . Polecił mi to mój zaprzyjażniony fryzjer który widząc stan mojej głowy kazał zastosować to czym prędzej. Pomimo to że jestem blondynem/ponoć nie powinienem łysieć/ilość wypadanych włosów mnie troszkę przeraziła. Produkt firmy GARNIER szampon to NERYL- reaktiv haarwasche, tonik to NERYL reaktiv haartonium cena do przyjęcia 35 zł ale szukajcie tego w aptekach lub dobrych drogeriach. No i jeszcze jedno nie nastawiajcie się na ekspresowe działanie, optymalne działanie po 8-12 tygodniach systematycznego stosowania. Efekt- mi pomaga, polecam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: maści salicylowo/siarkowe - jak to zmywać z włosów
Wysłane przez: aGa (---.chello.pl)
Data: 04 lut 2006 - 16:37:15

Jarku,

to prawda , Neryl jest bardzo skuteczny...
ale chyba bardziej na klasyczne wypadanie włosów....
Sama wiele lat temu po powrocie z pracy na tzw saksach ( nie miałąm wtedy jeszcze objawów Łuszczycy ) gubiłam włosy gdzie sie nie ruszyłam.. i FAKTYCZNIE NERYL TONIC BARDZO MI POMÓGŁ.
Wypadanie sie skończyło.. ale tak jak pisze Jacek po wielu tygodniach stosowania, za to jak ręką odjął...

Obawiam sie jednak, że to nie ma wpływu na wypadanie włosów o którym pisałam wcześniej sad smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: maści salicylowo/siarkowe - jak to zmywać z włosów
Wysłane przez: Ania (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 04 lut 2006 - 20:25:11

Polecam na owlosiona glowe " ALTACET" kilka tabletek rozpuscic w wodzie , musi byc metna , dobrze schlodzic i wacikiem nacierac zmiany.....rewelacja , nigdy nie wroci .Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: maści salicylowo/siarkowe - jak to zmywać z włosów
Wysłane przez: aGa (---.chello.pl)
Data: 05 lut 2006 - 00:32:26

Aniu,
naprawdę Ci pomaga altacet ?
Jak długo stosujesz tą metodę ?

Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: maści salicylowo/siarkowe - jak to zmywać z włosów
Wysłane przez: Stefan (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 05 lut 2006 - 11:08:36

dosyc skuteczne jest mydło potasowe (stosowałem). Robi sie je w aptece na receptę. Zapytajcie lekarza to jest chyba sapo calini czy cos takiego. Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: maści salicylowo/siarkowe - jak to zmywać z włosów
Wysłane przez: Ania (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 05 lut 2006 - 16:09:04

Altacet stosowalam , tak dlugo .....do skutku nie bylo zmian na glowie przestalam stosowac . Juz nie mam nic na glowie kilka lat , choc luszczyca na ciele wystepuje , ale z glowa mam spokoj moge spokjnie pojsc do fryzjera itp.pozdrawiam , zycze cierpliwosci i wytrwalosci .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: maści salicylowo/siarkowe - jak to zmywać z włosów
Wysłane przez: aGa (---.chello.pl)
Data: 06 lut 2006 - 02:02:57


Dzięki Aniu...
rozumiem, że stosowanie na ciało altacetu nie przyniosło u Ciebie rezultatów....
A szkoda.... sad smiley

Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: maści salicylowo/siarkowe - jak to zmywać z włosów
Wysłane przez: aGa (---.chello.pl)
Data: 06 lut 2006 - 02:05:11


Stefan,

mam pytanie... ale skuteczne jest do zmywania tych wstrętnych tłustych maści ???
Czy do leczenia Ł.....?

Czy to mydło mogą zrobic też bez recepty ???

Ono jest w formie kostki czy jakiejś mazi ???

Pozdrawiam ciepło....

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: maści salicylowo/siarkowe - jak to zmywać z włosów
Wysłane przez: adalbert (---.dot-com.net.pl)
Data: 06 lut 2006 - 11:38:34

A jak długo trzeba trzymać na głowie altacet?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: maści salicylowo/siarkowe - jak to zmywać z włosów
Wysłane przez: Ania (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 06 lut 2006 - 20:54:37

Czytaj uwaznie , nie trzymasz na glowie ..........wes wacik do reki mocz w Altacecie i nacieraj chore miejsca , poczujesz , jak Altacet dziala , czyli ....bedziesz mial takie dziwne uczucie na skorze . Altacet trzymaj w lodowce , jak sie skonczy rob nowy roztwor , koniecznie musi byc kilka rozpuszczonych tabletek i dobrze schlodzony .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: maści salicylowo/siarkowe - jak to zmywać z włosów
Wysłane przez: Ania (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 06 lut 2006 - 20:56:49

Altacet stosuje sie tylko na owlosiona glowe........

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: maści salicylowo/siarkowe - jak to zmywać z włosów
Wysłane przez: basia (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 02 mar 2006 - 21:36:55

niom to ja sie wybieram do apteki po altacet przekonalas mniesmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: maści salicylowo/siarkowe - jak to zmywać z włosów
Wysłane przez: Magda (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 03 mar 2006 - 08:37:28

Witam wszystkich
Bardzo ciesze się ż tego, że pojawiła się jakaś szansa na wyleczenie dzięki Altacetowi. Dobrze, że jest takie forum. Muszę kupić ten specyfik i spróbować. Interesuje mnie tylko cena, a więc gdyby ktoś mógłby podać.................
Do mycia tłustych włosów polecam szare mydło (2 razy szarym mydłem, potem 1 szamponem - mam krótkie włosy)
Poza tym cały czas myślę o grzebieniu.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: maści salicylowo/siarkowe - jak to zmywać z włosów
Wysłane przez: Krysia (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 03 mar 2006 - 18:02:16

naciapkaj na tłustą głowę oliwę parafinową- ona rozmiękcza maści- i wetrzyj palcami w całą skórę głowy a potem najlepiej pod bierzącą bardzo ciepłą wodą mydlić szarym mydłem, płukać i powtarzac aż do skutku aż poczujesz szorstkość włosów a dopiero wtedy delikatnym szamponem. Odradzam stosowania farb. Powodzenia. ta metoda sprawdzona od wielu lat- 37 lat. pa

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: maści salicylowo/siarkowe - jak to zmywać z włosów
Wysłane przez: aGa (---.chello.pl)
Data: 07 mar 2006 - 16:02:13


Witajcie...

dzięki waszym radom . kupiłam w aptece mydło szare.. o nazwie
,, naturalne MYDŁO szare,, za cały 1 zł... ( apteka specjalnie je sprowadzała) z firmy : barwa ( www.barwa.com.pl)
myłam 3 razy , póżniej umyłam szamponem POLYTAR a na koniec tym którym myję od jakiegoś czasu i efekty były dla mnie dobre czyli DENOREX FORTE ( który posiadam dzięki Teresce z tego forum- dziękuje )

i... mam koszmar... sypią sie ze mnie takie drobniutkie łuseczki. Sypię jak śniegiem... wcześniej tak nie miałam..
Zastanawiam sie czy to:
1. sprawka mysła które wysuszyło mi głowe i daje taki efekt uboczny dla skóry ?
2. Czy to np.. proces łuszczania mojej skorupy na głowie tak sie zaczyna i po kolejnej snieźnej burzy okaże się ze skorupy już nie ma....

Macie jakieś doświadczenia w tej kwestii??
Proszę podzielcie się ...

Pozdrowienia dla wszystkich udzielających się w tym poście....

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--12345-->
Bieżąca strona: 3 z 5



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.