Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2
Komu pomógł MELKFETT ???
Wysłane przez: jola (---.leb.vectranet.pl)
Data: 23 sie 2007 - 22:20:06

Komu pomógł tak naprawdę melkfett? Każdy z was pisze, że się stara, że zamówił melkfett, ale komu pomógł jest ktoś taki? W wątku od Pyni o tym kremie nie żadnego takiego łuszczyka, który napisałby WYLECZYŁEM SIĘ MELKFETT.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Komu pomógł MELKFETT ???
Wysłane przez: Daniela (---.slowianin.pl)
Data: 24 sie 2007 - 11:08:19

ŃAPEWNO NIE NAPISZĘ ŻE SIĘ WYLECZYŁAM. ALE ZALECZYŁAM.Stosując Melkfeff, chodziłam na solarium lub na plażę i jestem czysta. Na jak długo nie wiem. Ale codziennie po kąpieli kremuję skórę właśnie Melkfettem.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Komu pomógł MELKFETT ???
Wysłane przez: seba (---.dip.t-dialin.net)
Data: 24 sie 2007 - 12:39:25

hej! dzieki meklfett moja skora jest super gladka i prawie czysta!!! super sprawa!!dzienni po kapieli i narazie jest ok!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Komu pomógł MELKFETT ???
Wysłane przez: Ola (---.slowianin.pl)
Data: 24 sie 2007 - 13:02:19

Moja skóra też jest czysta po Melkfettcie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Komu pomógł MELKFETT ???
Wysłane przez: .... (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 24 sie 2007 - 14:08:34

mi nie pomógł niestety:-(

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Komu pomógł MELKFETT ???
Wysłane przez: dawid (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25 sie 2007 - 16:09:00

Melkfett?! ten krem niemiecki firmy Balea? Cos takiego w ogole pomaga i czy Wy na lusczyce rzeczywiscie chorujecie?;-) Konsystencja tlusta i kolor pomranczowy, tak?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Komu pomógł MELKFETT ???
Wysłane przez: sweet (---.adsl.alicedsl.de)
Data: 25 sie 2007 - 16:25:01

BALEA TO NIC NIE WARTA FIRMA KTORA KUPISZ W D&M.JAKOSC ALDI.NIE POLECAM.MAM 12 LAT I TU MIESZKAM TO WIEM

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Komu pomógł MELKFETT ???
Wysłane przez: Pluum (---.tp.unicity.pl)
Data: 25 sie 2007 - 16:40:07

Dawid poczytaj inne wpisy. Podobno pomaga. Mam ten krem od wczoraj (Melkfett firmy Schleker). Kolor zielony, tlusty bardzo (taki jak wazelina). Zobaczymy, czekam na efekty

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Komu pomógł MELKFETT ???
Wysłane przez: Klaudia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 sie 2007 - 10:19:58

A ja mam Melkfett plus jakiegoś Dr.Fórstera i mój jest przeźroczysty,tusty ;]
Narazie to zeszła mi łuska a plamki wydają się gładkie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Komu pomógł MELKFETT ???
Wysłane przez: johny (---.mazol.com)
Data: 26 sie 2007 - 10:32:14

Klaudia a ile czasu stosujesz melkfett??

a czy kto uzywa melkfett tego producenta?? http://allegro.pl/item227933693_super_krem_kozi_melkfett_zadbaj_o_skore_.html

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Komu pomógł MELKFETT ???
Wysłane przez: dawid (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 sie 2007 - 11:14:28

Pluum Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Dawid poczytaj inne wpisy. Podobno pomaga. Mam ten
> krem od wczoraj (Melkfett firmy Schleker). Kolor
> zielony, tlusty bardzo (taki jak wazelina).
> Zobaczymy, czekam na efekty


No tych wpisow jest w tym watku niewiele! Widze, ze najwyrazniej pomaga, ale sie zdziwilem, bo to co ja mam osobiscie to zwykly krem. wszystko zalezy od postaci luszcycy. Szczesliwi Ci, co maja delikatna, bo skoro im to pogaga? No chyba, że mowa o róznych produktach o tej samej nazwie, ale czyzby?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Komu pomógł MELKFETT ???
Wysłane przez: dawid (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 sie 2007 - 11:21:32

Moze wszytsko jasne, bo jest i watek melkOfett, a to nie to samo, co melkfett. chyba, ze sie ktos pomylil.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Komu pomógł MELKFETT ???
Wysłane przez: Pluum (---.tp.unicity.pl)
Data: 26 sie 2007 - 11:27:22

Dawid wejdz tez na inne watki o Melkfecie (wczesniej duzo o tym pisano). Napisales, że Twoj ma konsystencje kremu. To chyba nawet lepiej, bo moj jest strasznie tlusty. Narazie nie widze poprawy. Napewno jest wiele rodzajow Melkfettu ale ktory niby pomaga to juz sama nie wiem. Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Komu pomógł MELKFETT ???
Wysłane przez: dawid (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 sie 2007 - 13:10:12

ja jestem zbyt zaawansowany na mazidelka, a melkfett jedynie mnie zdziwwil, bo to co posiadam w domu to kosmetyk i jesli to kogos zalecza to swietnie, ale nie mnie, bo raz że to najzwylejszy kremik (moj produkt), a dwa to ile tego moze byc w takim pudeleczku. Z mej strony tyle na ten temt.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Komu pomógł MELKFETT ???
Wysłane przez: malutka (---.stansat.pl)
Data: 28 sie 2007 - 14:17:31

powiem tak krem ktory przyslala mi ciocia z niemiec nie pomogl ale juz 2 tydzien smaruje sie melkfettem plus tez niemiecki ,rezultay wspaniale znikla luszczyca z dloni i ciala mam tylko kilka kropek ale doszlam do wniosku ze trzeba cierpliwosci systematycznosci, troche diety i witaminy b compleks.krem melkfett plus zamowilam w internecie od pawla z jasła 4 opakowania po 250 ml jedno wlasnie koncze uzywac, ale powtorze to jeszcze raz tylko systematyczne smarowanie pomoze ja robie to 2 razy dzieniecale cialo natluszczam rowniez zdrowa skore , mam teraz taka gladka skore.najpierw zadzwonilam do faceta bo na allegro jest jego numer telefonu byl szczery i powiedzial ze ludzie kupuja od niego ten krem ale niewie czy mi pomoze , ale pomaga i wreszcie jestem szczesliw wczoraj bylam juz na krotki rekaw .podaje moj numer gg jezeli ktos chce sie wiecej dowiedziec 7280178.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Komu pomógł MELKFETT ???
Wysłane przez: aga (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 14 cze 2010 - 16:05:15

Witam wszystkich. Osobiście nie mam tego problemu, mój chłopak ma łuszczyce już od kilku lat, pomagały tylko sterydy, na góra dwa tygodnie.To było błędne koło. Inne maści drogie i też nic nie pomagały a jak była poprawa to na kilka dni. Dużo czytałam i szukałam sposobu na łuszczyce. Maści jest wiele ale postanowiłam spróbować MELKFETT . Już po kilku dniach widziałam jak łuszczyca blednie. Bez żadnych cudownych efektów ale wszędzie piszą że trzeba być cierpliwym i smarować nawet 8 tygodni bez przerwy. Mój chłopak denerwował się że nic nie widać że to nie pomaga i że nie będzie się tym smarować bo to nie działa. Ja jednak widziałam że maść działa, lecz dość wolno nie to co sterydy. I uparcie kazałam się nie poddawać . Smaruje się już ponad 3 miesiące i jest super. Po ok. dwóch miesiącach było już naprawde super. Coraz mniej zmian na skórze i sypiącej się łuski. Maść działa tak że zmiany robią się płaskie, gładkie skóra się nie łuszczy. Teraz ma jeszcze kilka plam ale to nic w porównaniu z tym co było. będziemy już zawsze stosować MELKFETT to jedyna maść która pomogła , nie jest skodliwa jak sterydy i nie jest tak droga jak inne maści. Jedyny minus to że można ją kupić tylko w niemczech. Na szczęście mamy rodzinę blisko niemieckiej granicy. Uważam że każdy powinien spróbować tej maści. Na efekty trzeba długo czekać ale czym są dwa mięsiące smarowania w porównaniu z wolnością od łuszczycy.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Komu pomógł MELKFETT ???
Wysłane przez: rill (---.centertel.pl)
Data: 14 cze 2010 - 16:32:03

nie pomogl

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Komu pomógł MELKFETT ???
Wysłane przez: elficzka0705 (---.chello.pl)
Data: 14 cze 2010 - 20:13:31

Ja mam używam od 2tyg.
firmy AURICA,jest teraz w promocji 3.99 euro.
Dobrze natłuszcza ale czy pomaga to nie wiem,moze i trochę tak.
A moze za krótko go używam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Komu pomógł MELKFETT ???
Wysłane przez: Dana (94.254.158.---)
Data: 14 cze 2010 - 21:26:36

Coś mi się wydaje,że troszczeczkę przechwalacie ten tłusty specyfik!!! Smarowałam się tym mazidłem,ale niestety nie pomógł!!!Wydaje mi się,że ten krem nie podleczy łuszczycy tylko można pozbyć się łuski i to tylko tyle!!! Szczęśliwi Ci,którym pomógł.Ale ja i tak nie wierzę,że ktoś wyleczył sie przy pomocy tego mazidła!!! Pozdrawiam i życzę zdrówka!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Komu pomógł MELKFETT ???
Wysłane przez: elficzka0705 (---.chello.pl)
Data: 15 cze 2010 - 10:36:12

Kochani piszcie jakiej firmy mieliście,jest tyle firm a na pewno wszystkie nie działają tak samo.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.