Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
yiganerjing
Wysłane przez: peelnworek (---.internetia.net.pl)
Data: 10 kwi 2018 - 22:41:03

czesc

Ktoś z Was próbował? jak efekty? wraca szybko?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: yiganerjing
Wysłane przez: xxx (---.146.203.240.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 11 kwi 2018 - 20:31:20

pewnie kolejne gówno pokroju maści 999 albo tego ich płynu na skórę głowy co to miał od cholery sterydów...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: yiganerjing
Wysłane przez: pelenworek (---.internetia.net.pl)
Data: 11 kwi 2018 - 21:14:58

próbowałeś ? czy tak sobie wylewasz swe żalesmiling smiley bo pytam tych co próbowali

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: yiganerjing
Wysłane przez: XXX (---.146.240.77.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 12 kwi 2018 - 21:32:38

Wystarczy poszukać informacji w sieci,mnie to zajęło kilka sekund,przerabiałem już chińskie zioła,płyny,maści,początkowo pomaga potem nawrót aż okazuje się że to nafaszerowane sterydami gówno.Wklejam tekst skoro sam nie potrafisz znaleźć...

Aktualizacja 05.03.2018
UWAGA! Okazuje się, że maść Yiganerjing ma w składzie steryd klobetazol. Jest to steryd z najwyższej półki pod względem siły działania. Zatem zalecam odstawienie tego preparatu, gdyż nie jestem zwolennikiem sterydów. Tak silnego sterydu nie można stosować długo, mimo, iż jest go stosunkowo niewiele. Maść ta ma też w składzie dwie substancje przeciwgrzybiczne: ketokonazol i mikonazol. Badania składu dokonała brytyjska Agencja Regulacyjna ds. Leków i Produktów Zdrowotnych. Źródło PTCA; źródło MHRA; źródło Psoriasis Association.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: yiganerjing
Wysłane przez: peelnworek (---.internetia.net.pl)
Data: 15 kwi 2018 - 20:47:52

widzę, że nie rozumiesz mojego pytania smiling smiley

"Ktoś z Was próbował? jak efekty? wraca szybko?"

pytam kogoś kto to stosował a nie google, więc Ty już mi nie odpowiadajsmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: yiganerjing
Wysłane przez: Kasia (---.play-internet.pl)
Data: 11 maj 2018 - 03:30:50

Hej, od półtora miesiąca stosuje tą maść i mogę powiedzieć ze polecam ją z całego serca. Choruje na ł. 12 lat przez te lata udawało zawsze jakoś Mi sie walczyć z tym i miewać poważne nawroty tylko kilka razy, ale od dłuższego czasu rok, moze dwa jakbym waliła głową o ścianę nic nie pomagało, sprawa pogorszyła sie jeszcze bardziej kiedy wyjechałam do Uk i Moja skóra zmierzyła sie z twardą chlorowana wodą,to był Mój koniec, takiej skorupy i w sposob jaki łuszczyca sie Moja skóra nie przeżyłam jeszcze w swojej przygodzie z ?ł?, wszędzie nowe ogniska, gdy tylko sięgałam po tluste oliwki które zazwyczaj dawały ulgę miałam wrażenie ze jest jeszcze gorzej, wtedy przypomniała Mi sie ta maść o której czytałam rok wcześniej ale z powodu utrudnień zamówienia ( siostra zamówiła Mi na e bay bezpośrednio z Chin, i do dzisiaj nie doszły) zrezygnowałam, będąc tu postanowiłam spróbować ponownie zważywszy ze tutaj jest łatwiej wejść w jej posiadanie... Stosuje maść raz dziennie po kąpieli, kupiłam wielkie pudełko wazeliny, która najpierw smaruje skore s następnie zaczęłam smarować wszystkie zmiany, juz po kilku dniach łuska ustąpiła, miałam pokryte całe ręce i nogi w tej chwili pozostały Mi tylko białe gładkie slady, opalam sie regularnie na solarium teraz by to zamaskować i na rekach nie mam juz nic, co za ulgę ze kiedy przyszły właśnie upały nareszcie mogę założyć krótki rękaw, nad nogami jeszcze pracuje bo tam była rzeźnia i białych plan mam mnóstwo ale uwierzcie Mi warto spróbować, smaruje codziennie nawet miejsca wyleczone by nie dopuścić do nawrotówsmiling smiley Podczas rozpoczęcia walki z masvią robiłam zdjęcia co jakiś czas mogę wysłać jak wyglądała Moa skóra wcześniej i teraz. pozdrawiam, Kasia

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: yiganerjing
Wysłane przez: przemek111 (---)
Data: 15 maj 2018 - 05:47:31

czesc kasia ja mam taka sama sytuacje jak ty tez mam luszczyce kilkanascie lat nadaje sie do leczenia biologicznego a tu prosze ta mascia zrobilem cuda smaruje sie tylko kilka razy w tygodniu mam piekne rece i twarz teraz zaczynam nogi pozdrawiam napisze cos wiecej ale lece teraz do pracy

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: yiganerjing
Wysłane przez: Ania (---.adsl.inetia.pl)
Data: 25 maj 2018 - 19:18:35

ja smarowałam sie ta maścia od grudnia, przez pierwsze 3 miesiace rewelacja, niestety ostatnio zaczelo mnie sypac...mimo smarowania, brak jkichkolwiek efektów.....

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: yiganerjing
Wysłane przez: Gregor (---.centertel.pl)
Data: 20 lis 2018 - 10:09:16

Gdzie i za ile można kupić tą maść ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: yiganerjing
Wysłane przez: Heniek (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 20 maj 2019 - 01:31:45

Jak ktoś ma to odkupie tą maść yaganerijng mail [email protected]

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.