Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Neotigason
Wysłane przez: dede (---.147.42.72.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 22 cze 2019 - 22:37:21

Hej,jakie macie doświadczenia z tym specyfikiem?,dermatolog poleciła mi zrobić odp badania i chce przepisać mi właśnie ten lek.Niestety obawiam sie skutków ubocznych pytanie czy rzeczywiście takowe są i czy w ogóle ten lek działa.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Neotigason
Wysłane przez: Ciekawski (---.play-internet.pl)
Data: 08 lip 2019 - 21:00:35

U mnie nie było skutków ubocznych, ale na każdego to może działać inaczej.
Mi pomaga na jakiś czas, a pierwsze efekty zauważam po ok.3 tygodniach.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Luszczyca
Wysłane przez: Iwona (---)
Data: 09 lip 2019 - 02:34:57

Hi,

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Neotigason
Wysłane przez: Sławek (---.satfilm.com.pl)
Data: 10 lip 2019 - 13:02:04

Ja mam nieprzyjemne doświadczenie z Neotigasonem. Już dokładnie nie pamiętam jaki czas go brałem, ale wydaje mi się że jakieś trzy lub cztery miesiące. Efekt tragiczny: pękały mi wargi, pękały mi naczynka w nosie (krwawienie) i ten nieustający ból głowy, który był nie do zniesienia. Na łuszczycę nie pomógł, z łuszczycą bardzo rozległą skończyłem w szpitalu. Ale dodam, że poznałem osoby, którym Neotigason pomagał. To chyba zależy od organizmu.

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.