Re: Ktos stosował zioła Klimuszki na łuszczyce
Wysłane przez: HHHHH (---.croy.cable.virginmedia.com)
Data: 13 lis 2010 - 23:02:23

YSIEK WITAJ W KLUBIE JA YEZ NI MAM POJECIA CO ZASTOSOWACCCCC W ANGLI TEZ JEST BARDZO DUZO LEKOW ALE JAKIIIIIIIIIIIII

Re: Ktos stosował zioła Klimuszki na łuszczyce
Wysłane przez: NewYorker (---.nyc.res.rr.com)
Data: 14 lis 2010 - 05:47:33

Ja ta mieszanke dostalrm od Bogumila Paliwody,znajomego sprzed lat Klimuszki. Te ziola musza dzialac na caly organizm stymulujaco i oczyszczajaco. Nie sa to ziola tylko na luszczyce. Celem ich stosowania jest przywrocenie rownowagi w organizmie.

Przepisal tez Betasol plyn, Sylimarol 70mg tabletki (herbapol) i LIV-52 (tabletki, rosyjski producent)

Wazna role przy luszczycy odgrywaja nienasycone kwasy tluszczowe. Dwie lyzeczki zmielonych nasion Wiesiolka dziennie.

Powyzsze specyfiki doustnie a smaruje skore glownie mascmi ze sterydami dzialajacymi przeciw zapalnie.

Re: Ktos stosował zioła Klimuszki na łuszczyce
Wysłane przez: kertoiP (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 02 gru 2010 - 11:03:28

Tych ziół się nie da pić. Są ohydne! Ktoś próbował zmienić ich smak? Proszę o rady

tel Bogumił Paliwoda
Wysłane przez: Krystyna (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 06 cze 2011 - 23:02:39

NewYorker Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Ja ta mieszanke dostalrm od Bogumila
> Paliwody,znajomego sprzed lat Klimuszki. Te ziola
> musza dzialac na caly organizm stymulujaco i
> oczyszczajaco. Nie sa to ziola tylko na luszczyce.
> Celem ich stosowania jest przywrocenie rownowagi w
> organizmie.
>
> Przepisal tez Betasol plyn, Sylimarol 70mg
> tabletki (herbapol) i LIV-52 (tabletki, rosyjski
> producent)
>
> Wazna role przy luszczycy odgrywaja nienasycone
> kwasy tluszczowe. Dwie lyzeczki zmielonych nasion

> Wiesiolka dziennie.
>
> Powyzsze specyfiki doustnie a smaruje skore
> glownie mascmi ze sterydami dzialajacymi przeciw
> zapalnie.

WITAM CZY MOGE PROSIC TEL DO BOGUMILA PALIWODY NA MAILA Z GORY DZIEKUJE
[email protected]

Re: tel Bogumił Paliwoda
Wysłane przez: kasia (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 27 lut 2013 - 08:58:37

Proszę podajcie mi numer do tego Paliwody, ja mam problem z tradzikiem. a on przyjmuje w elblągu w ogóle?

Re: tel Bogumił Paliwoda
Wysłane przez: Daria (37.61.187.---)
Data: 21 mar 2015 - 13:30:30

Dzień dobry,
czy ja również mogłabym prosić o numer tel. (albo jakikolwiek inny kontakt) do p. Paliwody ? Będę bardzo bardzo wdzięczna, bo choroba nagli sad smiley
Bardzo proszę o informację na adres mailowy: [email protected]

Z góry dziękuję & pozdrawiam!

Re: Ktos stosował zioła Klimuszki na łuszczyce
Wysłane przez: [email protected] (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24 maj 2015 - 18:18:42

Witam, ja je pije , są paskudne to prawda - NIE SLODZIC CUKREM BO DZIALANIE ZNIKA, polecają dosladzanie 1 łyżeczką miodu lub sokiem malinowym ale ja bym bardziej zwymiotowała po tym niż po czystych... myślę że może pomagają albo to same nastawienie ? często sikam po tym, piję 3 razy dziennie skóra tylko na rękach jest ładniejsza smiling smiley niedługo minie miesiąc, ponoć trzeba robić 3 serie ( nie tak jak pisalo na allegro ) ze tydzien itp przerwy tylko bez przerw caly ciąg 3 miesięcy trzeba to ponoć pić i dopiero odstawić na 2 miesiące ... zobaczymy co to będzie, aa i kupilam po 50 g kazdy skladnik zmieszalam sama 11 ziół / dodatkowo psikam się kera pellevita salicylowe takie cos (nie w rany ) jak są nie nalezy psikac bo idzie sie zesrac z bolu tongue sticking out smiley ale tak to pieknie łuska odłazi, i kremik anida z lnu pieknie pachnie pod rekawiczki na 3 h na dlonie i sa super miękkie smiling smiley

Re: Ktos stosował zioła Klimuszki na łuszczyce
Wysłane przez: Wodnik (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25 maj 2015 - 13:53:22

Telefon do Bogumiła 608 816 654