Książka
Wysłane przez: Ania23 (212.160.172.---)
Data: 24 lut 2005 - 15:15:07

Postanowiłam napisać książkę na temat łuszczycy i osób na nią chorych,tego co czuja i jak są postrzegani przez innych. O tym jak musza sobie z ta choroba radzić w życiu,ponieważ jest t o troszke nie typowa choroba...Co sądzicie o moim pomyśle?
Pozdrawiam

Re: Książka
Wysłane przez: Kucajka (---.nat.tvk.wroc.pl)
Data: 24 lut 2005 - 20:29:31

Pomysł dobry ale chyba dużo cie on bedzie kosztował ( i nie chodzi mi tu o pieniadze) Chętnie przeczytam tą ksiązke jezeli twój pomysł dojdzie do skutku winking smiley Pozdrawiam winking smiley

Re: Książka
Wysłane przez: Andzelka (---.biszcza.sdi.tpnet.pl)
Data: 24 lut 2005 - 22:31:53

Bardzo dobry pomysł, popieram Cie i trzymam za Ciebie kciuki. Sama kiedys myslałam o napisaniu takiej ksiazki ale zabrakło mi motywacji. Jeżeli bedziesz potrzebywała w czymś pomocy bardzo chetnie Ci pomogę. Pozdrawiam

Re: Książka
Wysłane przez: Ania23 (212.160.172.---)
Data: 25 lut 2005 - 08:48:27

witam. ciesze sie,ze znalazły sie osoby,którym spodobał sie mój pomysł. jeżeli bardzo prosze o przesyłanie różnych informacji na temat tej choroby na moj adrs e-mailowy: [email protected]
Pozdrawiam

Re: Książka
Wysłane przez: Chory (---.szczecin.mm.pl)
Data: 25 lut 2005 - 12:37:57

Jak sie chce napisac ksiazke to trzeba sie troche wysilic samemu winking smiley
Nie wiem czy znajdzie ewentualny wydawca dla Twojej ksiazki...

Re: Książka
Wysłane przez: Ania23 (212.160.172.---)
Data: 25 lut 2005 - 13:19:25

wiem,że napisanie książki nie jest łatwą sprawą,a znalezienie później wydawcy tym bardziej,ale chce zaryzykować i spróbować.jeśli mi sie nie uda jej wydać to przynajmniej przeleję na papier to co do tej pory dowiedziałam sie o tej chorobie,to co przeżywam,czego sie boje...

Re: Książka
Wysłane przez: Kucajka (---.nat.tvk.wroc.pl)
Data: 25 lut 2005 - 19:53:20

Aniu....Jezeli poswiecisz troche czasu i przekopiesz to forum to znajdziesz bbbbbbbardzo duzo info o tej chorobie oraz o ludziach itd. Powodzenia winking smiley

Re: Książka
Wysłane przez: gregi (80.54.48.---)
Data: 14 cze 2009 - 18:40:26

no no ciekaw sam jestem watek sie dobrze zaczal i zamarł w 2005 roku pisanie ksiazki o ł to oki sprawka bo inf o ł nawet w bibliotekach skromnie nie mowiac juz o ksiazkach o wiele wiecej jest artykulow a propo znacie jakies dobre nowsze ksiazki o ł jak tak to piszcie autora zawsze warto zajrzec