Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Wypadanie włosów.
Wysłane przez: Anulka149424 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 06 sie 2011 - 13:12:46

W kwietniu byłam w szpitalu i tam głowę wysmarowali mi salicylem siarką i do tego brałam neotigason i od tego czasu bardzo wypadają mi włosy. Pani dermatolog zaleciła mi Biotebal i powiedziała, że wszystko po pewnym czasie( wtedy powiedziała, że po 3 miesiącach) się uspokoi, ale one dalej wypadają i jak byłam 2 tygodnie temu dalej mówi, że się uspokoi. Chce jej wierzyć, bo to ordynator szpitala, ale nie wiem co o tym myśleć, kiedy biorę Biotebal jest ok, ale kiedy na parę dni odstawię zaczyna się wszystko od początku;/
Co mam zrobić?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Wypadanie włosów.
Wysłane przez: xBx (---.dynamic.chello.pl)
Data: 06 sie 2011 - 14:06:46

Powodem wypadania włosów jest zapewne Neotigason. Mnie też po tym leku bardzo się przerzedziły ale faktycznie potem wszystko wróciło do normy. Ja myślę, że jeżeli pomaga Ci ten Biotebal to powinnaś go nadal stosować. Zwróć też uwagę czy nie zawiera w swym składzie wit.A bo przy Neotigasonie nie powinno się stosować żadnych leków, soków itp. z wit.A. Ja zażywałam z serii "Zioła w tabletkach" - skrzyp polny, bardzo mi pomagał. Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Wypadanie włosów.
Wysłane przez: Zastosuj Sufrin (---.suwalki.vectranet.pl)
Data: 17 maj 2012 - 13:42:14

Anulka149424 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> W kwietniu byłam w szpitalu i tam głowę
> wysmarowali mi salicylem siarką i do tego brałam
> neotigason i od tego czasu bardzo wypadają mi
> włosy. Pani dermatolog zaleciła mi Biotebal i
> powiedziała, że wszystko po pewnym czasie( wtedy
> powiedziała, że po 3 miesiącach) się uspokoi,
> ale one dalej wypadają i jak byłam 2 tygodnie
> temu dalej mówi, że się uspokoi. Chce jej
> wierzyć, bo to ordynator szpitala, ale nie wiem
> co o tym myśleć, kiedy biorę Biotebal jest ok,
> ale kiedy na parę dni odstawię zaczyna się
> wszystko od początku;/
> Co mam zrobić?




Po biosiarce sprawa wypadania włosów powinna się uregulować, ja kuracje Sufrinem miałam przez 4 miesiace i widze poprawę choć Sufrin nadal łykam, by oczyscić organizm z toksyn.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Wypadanie włosów.
Wysłane przez: anka (---.pl)
Data: 18 maj 2012 - 08:07:33

ja tez biore sufrin ale kup sobie jeszcze ostropest plamisty oxczyszcza wątrobe
ja jeszcze kupuje olej arganowy do wlosow bardzo wzmacnia wlosy no i smaruje nim tez twarz dziala przeciwzmarszczkowo .... polcam tez dobry stary sposob ktory kirdys mnie uratowal
olej rycynowy , zółtko sok z cytryny i drozdze robisz taki majonezik i na cala noc pod folie rano zmywasz i tak przez kilka dni wlosy przestaja wychodzic ....

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Wypadanie włosów.
Wysłane przez: Zenka (---.dynamic.chello.pl)
Data: 04 lis 2021 - 14:00:22

Mi po Neotigason wypadło ok 50 % włosów. Po 3 miesiącach od odstawienie leku włosy przestały wypadać. Stały się bardziej suche, matowe i falujące. W sumie wygląda to jak jakaś trwała ondulacja. Czekam kiedy włosy odrodzą się w zupełności.

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.