Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2
Re: związki z partnerem i życie osób chorych na łuszczyce
Wysłane przez: Wiesława (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 22 mar 2005 - 01:53:45

Witam Gomezz!!! Jak wiesz łuszczyca jest niezaraźliwa,no ale z dziwkami to już różnie bywa i co wtedy??? Powodzenia.


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: związki z partnerem i życie osób chorych na łuszczyce
Wysłane przez: adam 23 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 22 mar 2005 - 23:04:57

mam pytanie do gomeza ile miales kobiet w zyciu. Bo ja mielem ich pare i zadnej to nie przeszkadzalo moze masz jakis uraz z dziecinstwa.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: związki z partnerem i życie osób chorych na łuszczyce
Wysłane przez: gomezz (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 mar 2005 - 22:41:58

czesc Adam.miałem pare dopoki ne złapałem tej cholernej choroby.teraz boje sie reakcji jakiejkolwiek na to gówno.i zrozum ze czasami trudno komus wytłumaczyc "ze to tylko łuszczyca ze sie nie zarazi tym itp" reakcja (w wiekszosci przypadkow) jest taka jak bys miał trąd. wiem na swoim przykładzie.i wiem ze jest wiele osób ktore mialy podobna sytuacje.a jesli partnerak (lub partner w przypadku kobiet ) nie powiedzial tego wprost to tylko temu bylo zal cie skrzywdzić po czasie i tak cie olał(a).tyle mialem do powiedzenia

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: związki z partnerem i życie osób chorych na łuszczyce
Wysłane przez: adam 23 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25 mar 2005 - 12:03:13

masz racje ale musisz ludziom tlumaczyc bo nasz polski narod jest zacofany . a ja nie mialem nigdy czegos takiego zeby mnie kobieta odrzucila z tego powodu. moze obracasz sie nie wtym towarzystwie co trzeba bo wiesz sa ludzie i taborety. pozdrowionka!!!!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: związki z partnerem i życie osób chorych na łuszczyce
Wysłane przez: jacek (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 26 mar 2005 - 11:01:22

przezylismy ze soba 15 lat mamy dwoje dzieci mamy swoj dom i wiadomo remont goni remont zona czesto wyjezdza po zastrzyk finansowy za granice ,w ubieglym miesiacu oplacilem zabieg (7000 zł)laseroskopie trzy tercje i wszystko jest inaczej nie trzeba odkurzac łuski zpodlogi dzieci nie krepuja sie ze mna na basenie jest zastuj w remisjach juz 5 miesiac jenak zona uwazalaze remont elewacji (z tąd ta kasa)jest wazniejszy iteraz dopiero jak w kwietniu dostane kredyt na remont to bede mógł wrócic do domu.Jestem dobrej mysli "zawsze może być gorzej"

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: związki z partnerem i życie osób chorych na łuszczyce
Wysłane przez: Endi (---.gdynia.mm.pl)
Data: 26 mar 2005 - 12:03:23

Moglbys cos wiecej napisac o tej laseroskopii?.
Dzieki z gory

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: związki z partnerem i życie osób chorych na łuszczyce
Wysłane przez: Zalamana (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 mar 2005 - 17:19:22

O co chodzi z ta laseroskopia?? Pisz dokladnie, bo jestem ciekawa tongue sticking out smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.