Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Pomocy!!!!!!
Wysłane przez: Andzelka (---.biszcza.sdi.tpnet.pl)
Data: 02 mar 2005 - 17:14:17

z łuszczyca walcze juz od roku! Tylko roku bo innie walcza duzej i sie nie łamia! zazdroszcze ludziom i silnej psychice! Ja swojej choroby sie strasznie wstydze! Ostatnio koleżanka zauwazyłam u mnie te cholerne plamki, powiedziałam jej co to jest a ona zaczełam wszystkim rozpowiadać ze to choroba zakażna! Ja wiem ze to nie prawda ale trudno komus tego przegadac! ludzie pomozcie, moze moglibysmy napisac do jakiejsc gazety o pomoc niech umiesci artykol na temat tej przekletej choroby

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Pomocy!!!!!!
Wysłane przez: Kaska (217.96.74.---)
Data: 02 mar 2005 - 17:28:40

powiedz swojej kolezance niech sie stuknie w glowe, a poza tym tatcy ludzie nie sa kolezankami, a o jakims artykule w gazecie tez mysle?Trzymaj sie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Pomocy!!!!!!
Wysłane przez: Tomasz (217.153.156.---)
Data: 02 mar 2005 - 19:46:21

Kasia ma racje poszukaj sobie nowej kolezanki a poza tym główka do gory nie łam sie moj nr. gg 4843291

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Pomocy!!!!!!
Wysłane przez: Wiesława (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 05 mar 2005 - 20:08:02

Tak i Kasia i Tomek mają rację. Ta koleżanka jest nic nie warta. Wyślej ją do diabła. Chcesz porozmawiać to proszęGG 8692658. Powiedz jej żeby zaczęła leczyć się na głowę, bo może być za późno i co wtedy biedna zrobi. Ty się nie martw, jesteś młoda, głowa do góry!!! Jesteśmy z TOBĄ.

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.