cudowne rybki
Wysłane przez: romario (---.cable-modem.tkk.net.pl)
Data: 17 lut 2006 - 22:56:25

czesc wszystkim. czy ktos kiedykolwiek slyszał o cudownie leczacych rybkach.podobno kuracja odbywa sie gdzies w Turcji w miescie Kangul.kiedys o tymogladalem program .z tego co widzialem to rewelka.czy ktos moze powiedziec o tym wiecej? pozdro. NIE DAĆ SIĘ TEMU G.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Re: cudowne rybki
Wysłane przez: Łukasz (---.udn.pl)
Data: 17 lut 2006 - 23:06:29

Te cudowne rybki o których to Garra Rufa . Już o nich kiedyś pisałem. Nawet je miałem tylko że za mało. A w związku z tym efekt był ale bardzo mały prawie znikomy. Rybki te można hodować w domu. Więcej informacji poszukaj we wcześniejszych postach.

Re: cudowne rybki
Wysłane przez: Aga (81.15.135.---)
Data: 20 lut 2006 - 21:27:15

Słyszłam o tych rybkach, a właściwie widziałam ten film . To miasto to Kancan, albo Kangan, dokładnie nie wiem , ale tak jakoś brzmiało. Lezy gdzieś na południowym wschodzie Turcji. Ja jak byłam w Turcji , na południowym zachodzie w Alanyi, znana riwiera turecka, chciałam się coś dowiedzieć o tych rybkach i tej miejscowowści , ale nic nie udało mi się zdobyć , żadnych wiadomości , niestety. Za to bardzo sobie chwalę pobyt w Alanyi. siedziałam duzo w morzu , bardzo zasolonym i na słońcu, wygrzewwałam się na takich dużych płaskich kamieniach, woda mnie oblewała i schładzała, przez co mogłam długo przebywac na słońcu. Po dwóch tygodniach takiego korzystania z wody i słońca bardzo ładnie wyleczyłam sobie ł. i doprowadziłam do bardzo dobrego stanu moją skórę.