Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
lek Chinski
Wysłane przez: Zonia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 mar 2005 - 22:39:42

Gdzie mozna kupic Lian Qiao Du Wan i w jakiej cenie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: lek Chinski
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 07 mar 2005 - 23:23:15

O takim czym co napisalas nigdy nie slyszalem.
Czasem nie chodzi cI o: FU FANG QING DAI WAN?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: lek Chinski
Wysłane przez: Zonia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08 mar 2005 - 22:26:53

To lekarstwo biore od roku ale dosc drogo place i dlatego chcialam sie dowiedziec czy gdzies taniej dostane.Niebardzo sie znam na tym czy moze byc inna nazwa poniewaz w opakowaniu ktore otrzymuje jest nazwa taka jaka wymienila.Stosuje ten lek a sa to granulki i mi pomagaja nie jest to jedyny lek ale chyba wspomagajacy,sprowadza mi go lekarz .Na forum wypowiadano sie juz o czyms takim.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: lek Chinski
Wysłane przez: jr (213.155.191.---)
Data: 17 mar 2005 - 13:30:34

Mam pytanie , bo zaczęłam brać ten chiński lek od tygodnia , narazie zaostrzyła mi się choroba. Napisz czy ustąpiła ci łuszczyca , czy chociaż trochę złagodniała. Napisz jak długo je przyjmujesz. ja zapłaciłam za 12 opakowań tego leku i 2 butelczki po 100 szt. leku oil salmon 450 zł. chciałabym wiedzieć ile ty zapłaciłaś za ten lek. odpisz na mój adres

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: lek Chinski
Wysłane przez: Darlena (---.kappa.com.pl)
Data: 18 mar 2005 - 19:47:24

hej ja rowniez biore te leki ale dopiero od 3 dni ciekawa jestem ile Ciebie to wynioslao ale wierze w to ze mi nam pomoze poniewaz medycyna chinska jest swietna ale niestety dietasad smileydamy rade czeakm za odpsmiling smileypzdr

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.