Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Akupresura
Wysłane przez: Grazia (80.51.186.---)
Data: 08 mar 2005 - 17:29:30

Witajcie :-)
A czy ktoś z Was stosował akupresurę stóp??
Jest to bardzo przyjemny i skuteczny sposób na poprawę stanu swojego zdrowia, co pośrednio wspomaga również w leczeniu zmian łuszczycowych.
Co o tym sądzicie??
Grazia

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Akupresura
Wysłane przez: wyspiarz (---.icm.edu.pl)
Data: 09 mar 2005 - 10:05:49

Jakie masz z tym doswiadczenia ? Na ile pomaga, czy mozna stosowac ja samemu, w jakim stopniu powoduje regres objawow luszczycy?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Akupresura
Wysłane przez: Grazia (80.51.186.---)
Data: 09 mar 2005 - 21:45:50

witaj:-)
Nasze cialo posiada niezliczona ilosc punktow z ktorych kazdy odpowiada za jakis narzad w naszym ciele. Masujac odpowiednie receptory np. na stopach (tu znajduje sie najwiecej receptorow) mozna uleczyc wiele chorb m.in. te przekleta luszczyce.
Zawsze gdy dopada mnie jakis nowy wysiew robie wszystko by powstrzymac te chorobe.
Mam przyrzad do masazu stop, ktory mozna kupic w kazdym sklepie kosmetycznym i jak tylko mam chwilke czasu - masuje sobie stopy.
POMAGA. Poza tym biore wit.A+B, witemine B compleks, kapsulki Omega3 .......no i najwazniejsze - POZYTYWNE myslenie i wiara w uleczenie choroby.
To tanie leczenie i baaaaaaaardzo skuteczne uwierz mi.
Pozdrawiam i zycze powodzenia w walce :-)))

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.