Spotkajmy się !!!
Wysłane przez: Piotr (---.umcs.lublin.pl)
Data: 07 pa� 2004 - 18:15:17

W zasadzie to powinno być pytanie. Czy mamy chęć się razem spotkać ? Czy jest nam to potrzebne ? Zastanawiam się czasami nad tym. Takie spotkanie może dodać siły, można wymienić się poglšdami. Coœ w rodzaju grupy wsparcia, ale oczywiœcie takiej nieformalnej, na luzie. Co wy na to ?

Re: Spotkajmy się !!!
Wysłane przez: Przemek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 pa� 2004 - 20:01:11

Piotr dobre - tylko zauwaz ze ludzie sa chyba z calej Polski np. ja jestem z wielkpolski !!!

Re: Spotkajmy się !!!
Wysłane przez: lucca (217.172.254.---)
Data: 08 pa� 2004 - 08:49:20

Dokładnie. POmysł fajny ale... jak chesz to zorganizować?

Re: Spotkajmy się !!!
Wysłane przez: Monia (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 08 pa� 2004 - 09:53:46

Słuchajcie, super pomysł. Też o tym kiedyś myślałam. Myśle, że jak tylko chcemy to co jakiś czas możemy się spotkać. Albo podzielić się na grupy zgodnie z miejscem zamieszkania. Może się da wypośrodkować jakieś miejsce, żeby dojazd nie był trudnością. Ja jestem z Wrocławia. Napiszcie kto jest z okolic?


Re: Spotkajmy się !!!
Wysłane przez: Amelia (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 08 pa� 2004 - 23:56:42

Uważam że to œwietny pomysł spotkać się. Ja sama osobiœcie nie znam nikogo kto by chorował na łuszczyce a jednak nie ma to jak poznanie kogoœ kto ma taki sam problem.Porozmawiać i wymienić się doœwiatczeniami nie tylko na temat tego jak się leczyć ale tagrze jak dać sobie radę w tym nie zawsze wyrozumiałym i tolerancyjnym społeczeństwie. Owszem nie twierdze że nik nie próbuje mnie zrozumieć tylko że widoczna choroba, nie koniecznie atrakcyjna w wyglšdzie jest spostrzegana różnie przez otoczenie. Bdyby ktoœ chciał ze mnš pogadać na ten temat mój e-mail [email protected] z Lublina

Re: Spotkajmy się !!!
Wysłane przez: Karol (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 pa� 2004 - 21:07:41

Zróbmy sobie dzień ŁUSZCZYKA (nie mylić z Józefem Łuszczkiem- naszym olimpijczykiem), najlepiej w lato, spotkajmy się i pochodŸmy sobie w krótkim rękawku bez krepacji, bo jak wiadomo w kupie raŸniej.
pozdrawiam

Re: Spotkajmy się !!!
Wysłane przez: Piotr (213.206.148.---)
Data: 12 pa� 2004 - 13:55:13

No właœnie. Chyba najsensowniej byłoby spotykać się w podgrupach, a raz do roku zrobić zjazd gwiaŸdzisty. Najpierw powinniœmy ustalić nasze miejsca zamieszkania i się zaczšć organizować w podrupy. Może trzeba by było rozpoczšć nowy temat ?

Re: Spotkajmy się !!!
Wysłane przez: mia (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 20 pa� 2004 - 14:31:24

Ludzie ten pomysł z dniem łuszyka moim zdaniem jest extra!Och choć raz (przynajmniej)chciała bym zaznać co to znaczy kompletnie sfobodny ubiór.Poniewarz mam łuszczyce na brzuchu chodze w jedno częœciowym stroju(kopielowym)a chciałabym zaznać co to znaczy bikini.W Grupie zawsze raŸniejsmiling smiley.

Re: Spotkajmy się !!!
Wysłane przez: ewa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 20 pa� 2004 - 15:37:41

no nareszcie "mozgi nie sa zajete ł" S O R R Y bardzo chetnie ja jestem z Pabianic i najbardziej wyposrodkowane miasto to Łódz co wy na to ?????????????

Re: Spotkajmy się !!!
Wysłane przez: Agata (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 01 lis 2004 - 15:31:45

Do Moni z Wrocławia: Monika, ja jestem z Brzegu. To jest 40 km od ciebie i jezdze do Wrocka non stop bo mam tam rodzinke =) Napisz do mnie na gg, to sobie pogadamy: 7326358 Pozdrawiam cie, papa

Re: Spotkajmy się !!!
Wysłane przez: ROBERT (---.is.net.pl)
Data: 07 lis 2004 - 23:49:13

Świetna sprawa.
Takie spotkanie dobrze by nam zrobiło .
Jestem z Tarnowa.
Pozdrawiam

Re: Spotkajmy się !!!
Wysłane przez: Piotr (---.umcs.lublin.pl)
Data: 08 lis 2004 - 16:35:00

Widzisz Robert jaki pech. Myślalem, ze żużlowy Motor Lublin wejdzie do ekstraklasy. Wtedy bym przyjechał (specjalnie) do Tarnowa na mecz i moglibyśmy się spiknąc. A tak, czekamy na okazję.

Re: Spotkajmy się !!!
Wysłane przez: Ania (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08 lis 2004 - 18:19:37

Swietny pomysł,już dawno o tym myślałam,najlepiej w lato a potem nad wodę,to by się dopiero działosmiling smileyjestem z Warszawy,jak ktos chciałby się spotkać to bardzo chętnie,pozdrawiam.

Re: Spotkajmy się !!!
Wysłane przez: ROBERT (---.is.net.pl)
Data: 08 lis 2004 - 21:45:18

czesc piotr
nic straconego moze kiedys bedziecie w ekstraklasie.

Re: Spotkajmy się !!!
Wysłane przez: ROBERT (---.is.net.pl)
Data: 08 lis 2004 - 22:04:42

piotr podaj swoj numer gg

Re: Spotkajmy się !!!
Wysłane przez: Piotr (---.umcs.lublin.pl)
Data: 15 lis 2004 - 14:22:23

Sorry, miałem przerwe.
Moje gg 3980681

Re: Spotkajmy się !!!
Wysłane przez: gregi (80.54.48.---)
Data: 13 cze 2009 - 23:55:27

Spotkajmy sie fajny temat i co widze ostatni post z 2004 roku no nie tak nie moze byc juz poruszalem w innych tematach ten problem mozemy sie przeciez spotykac wystarczy ze w wojewodztwie badz w okolicach miast zbierzemy grupki po 5 ,10 osobek i juz w weekend spotkanko a powaznie Ludziki z ł zacznijcie pisac wiecej o sobioe skad jestescie miasto wojewodztwo dawacf mi tu moze rusze temat bo jest spoko pare osob nie wierze ze nuie choruje w naszych okolicach sam widze kilku a jednego znam osobiscie choc mieszkam w okolicach krosna na wiosce podawac miasta wioski wojewodztwa a spoykanka beda jak nic bede pierwszy iod 2004 roku kto zdazy drugi.... trzeci i tak moze powstac klubik GREGi okolice krosna POdkarpacie no ale mnie dzis wzielo na czytanie forum i pisanie pisze juz na kolejny temacik PISZCIE co wam szkodzi

Re: Spotkajmy się !!!
Wysłane przez: monika (---.net.stream.pl)
Data: 14 cze 2009 - 16:11:55

siemka, jestem z sanoka i z checia sie wybiore do krosna smiling smiley

Re: Spotkajmy się !!!
Wysłane przez: gregi (80.54.48.---)
Data: 14 cze 2009 - 17:08:14

no ktos napisal powitanko moni dobrze b y bylo sie spotkac fakt licze ze ktos sie jeszcze dołaczy to w grupce moglibysmy wybrac teren i spotkanko na weekendzie w grupie jak nic chodzby pogadac wymienic doswiad , piweczko tez nie zaszkodzi

Re: Spotkajmy się !!!
Wysłane przez: tomi (---.tktelekom.pl)
Data: 14 cze 2009 - 17:34:32

Fajny pomysł ale ja troche dalej mieszkam Toruń.Pozdro