Re: Spotkajmy się !!!
Wysłane przez: Piotr M. (---.mmpnet255.tnp.pl)
Data: 14 cze 2009 - 19:36:33

Witam
Ja jak najbardziej jestem za spotkaniem. Tu Mielec się kłania. Dla mnie nie ma problemu zrobić sobie stukilometrową wycieczkę na spotkanie na skraj Podkarpacia. Sam też osobiscie w regionie nie znam specjalnie nikogo z tym schorzeniem.
Pozdrawiam.

Re: Spotkajmy się !!!
Wysłane przez: monika (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 14 cze 2009 - 20:58:32

hej ja mam najdalej z was jestem z wielkopolski Gniezno ale jestem za spotkaniem

Re: Spotkajmy się !!!
Wysłane przez: marek (213.77.60.---)
Data: 15 cze 2009 - 19:31:39

hej ja tam bym sie spotakal bardzo chetnie porozmawial wymienil doswiadczenia. Jestem z Olsztyna Warm-Maz. Pozdrawiam Marek

Re: Spotkajmy się !!!
Wysłane przez: monika (---.net.stream.pl)
Data: 15 cze 2009 - 20:29:17

no to może w Bieszczadach jakies spotkanko przy pięknej pogodzie ? winking smiley

Re: Spotkajmy się !!!
Wysłane przez: gregi (80.54.48.---)
Data: 15 cze 2009 - 21:04:56

moniko jestem za bieszczadami ze he he mam kolege w Lesku gdzies na innym forum widzialem przypadkiem ze jest grupka ludzikow ,ktorzy organizuja zlot w bieszczady do ustrzyk na 24 sierpnia ale nie jestem tam zarejestrowany jest tam żeskie powietrze mozna by połazic po gorach tylko nie za wysoko heh i polezec na sloneczku bylbym chetny na koniec llipca poczatek sierpnia dołaczac w grupce rażniej

Re: Spotkajmy się !!!
Wysłane przez: szczurek (195.116.133.---)
Data: 22 lip 2009 - 19:06:23

Halo ;] i co z tym waszym spotkaniem? Tez uwazam to za swietny pomysl smiling smiley Milo by bylo pogadac z kims kto ma te same problemy. Ja jestem z okolic Gliwic ;]
Chetnie porozmawiam tez przez gg 10595148 ;] Kinia 20lat

Re: Spotkajmy się !!!
Wysłane przez: Kaska (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 12 pa� 2009 - 20:59:58

Uwazam ze to swietny pomysl fajnie byloby pogadac z kims kto wie jak to jest byc laciatym.

Re: Spotkajmy się !!!
Wysłane przez: Grzecho (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 09 lis 2009 - 11:12:03

Hej dopiero znalazłem ten wątek i powiem szczeze ze jestem za spotkaniem w Bieszczadach ale w okolicach Cisnej smiling smiley nie daleko od Leska smiling smiley jeśli jesteście za prosze odezwijcie sie do mnie bo i ja problema z łuszczycą mam a w Bieszczasdy jezdze juz około 6 lat. gg3265574

Re: Spotkajmy się !!!
Wysłane przez: Patti (---.adsl.inetia.pl)
Data: 10 lis 2009 - 19:57:25

hihi
ja na proponuję spotkać sie na jakims basenie i to teraz w sezonie jesienno-zimowym, kiedy jestesmy wysypani.
Ciekawa jestem jak szbko basen by opustoszał, jakby nas tak grupa np. 20 łaciatych weszła...

Re: Spotkajmy się !!!
Wysłane przez: c4 (---.tpn.ceron.pl)
Data: 10 lis 2009 - 22:30:08

siemka ja jestem z okolic zielonej gory jakby ktos chcial sie spiknac to niech da znac