daivonex
Wysłane przez: Klaudia (---.univ.szczecin.pl)
Data: 14 mar 2005 - 14:59:49

hej biedrony!smiling smiley
mam pytanie.czy ktos stosowal daivonex?mam to przepisane i troche sie boje,ze mnie wysypie po tym.prosze o opinie.pozdrawiam.

Re: daivonex
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 14 mar 2005 - 15:42:25

Studentka ze Szczecina,a taka nie rozgarnieta winking smiley
Juz troche bylo na ten temat. W linku umieszczonym ponizej powinnas znalezc to czego szukasz

[[http://www.luszczyca.pl/search.php?f=1&search=daivonex&globalsearch=0&match=1&date=0&fldsubject=1&fldbody=1]]

Re: daivonex
Wysłane przez: Kaska (217.96.74.---)
Data: 07 maj 2005 - 19:51:08

Barthez tylko sie nie denerwuj jak zobaczysz to pytanie o daivonexie pomyslisz ze nie szukalam a szukalam duzo informacji o daivonexie ale jest tylko wzmianka o mascia mi chodzi o plyn.Czy ktos stosuje?????

Re: daivonex
Wysłane przez: Zoska (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 maj 2005 - 22:41:42

nie bojcie sie Bartheza Wszystkowiedzacego. on tez czasami bywa nierozgarniety- bo tak sie to pisze Barthez!

Re: daivonex
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 08 maj 2005 - 09:31:20

Nie jestem Wszystkowiedzacy. Staram sie pomagac jak moge,prowadzic jakis lad na tym forum,ale widze,ze niekyorym to przeszkadza.

Re: daivonex
Wysłane przez: rafal z 3miasta (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08 maj 2005 - 12:07:42

Barthez ma racje. NA TYM FORUM PANUJE NIEZLY BALAGAN , dosadniej mowiac burdel, ciezko jest zapanawac nad tym forum w sytuacji gdy ADMIN ma wszystko w dupie i tylko kasuje pieniadze za reklamowanie ON-CLINIC , posty sie powtarzaja, ( ja sam zalozylem jeden o daivonex )
ja wszyscy wiemy jakosc wszelkiej masci for dyskusyjnych jakie znajdziemy w necie na kazdy inny temat jest o niebo lepsza, tylko tutaj czasy krola cwieczka ( zoska popraw mnie jesli cos zle napisalem smiling smiley )
pozdrowienia biedroneczki

Re: daivonex
Wysłane przez: Kaska (217.96.74.---)
Data: 08 maj 2005 - 14:29:02

soory prosilam tylko o informacje dla mnie wazne, czy warto sie klocic o blachostki najwyrazniej nikogo nie mozna prosic o pomoc

Re: daivonex
Wysłane przez: Tomek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08 maj 2005 - 14:40:41

Stosowałem przez 10 dni objawy ustąpiły ale teraz mam nawroty. Skuteczne na chwilę krótką. może spróbuję przy lepszej pogodzie.

Re: daivonex
Wysłane przez: Lucyna (---.energoprojekt.pl)
Data: 19 maj 2005 - 14:32:59

jestem nowa . na forum i w temacie.
niektóre wypowiedzi rozjaśniają mi w głowie i dają nadzieję, ale są i takie dla których szkoda czasu - ilustrują tylko nasze polskie pieniactwo i kłotliwość. tylko tomek odpowiedział coś na temat - dzięki.wprawdzie jest to potwierdzenie starej prawdy, że sterydy tylko zaleczją problem, który nastęonie powraca ze zdwojona siłą.
pozdrawiam
L.


Re: daivonex
Wysłane przez: pawel (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 19 maj 2005 - 14:43:13

Daivonexu nie zaliczałbym do sterydów to pochodna witaminy d3 i wydaje sie być lepszym rozwiązaniem od sterydów. Ale jak wiadomo w ten sposób leczymy jedynie objawy łuszczycy dlatego po zakończeniu leczenia powraca !


pawel