Re: mata ozonowa- kto to stosuje i jakie efekty na ł ?
Wysłane przez: biedroneczka (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 05 maj 2006 - 21:21:15

no wlasnie moze ktos zna jakis dobry sposob na cellulitis??

Re: mata ozonowa- kto to stosuje i jakie efekty na ł ?
Wysłane przez: Sabi (212.244.155.---)
Data: 06 maj 2006 - 00:00:33

Najlepszy jest masaż czyli rozbijać te grudki tak przynamniej mi mowila i pokazywala kolezanka fizykoterapeutka a do tego oczywsicie jakis krem antysmiling smiley

Re: mata ozonowa- kto to stosuje i jakie efekty na ł ?
Wysłane przez: gosia (---.eranet.pl)
Data: 21 maj 2006 - 10:07:19

Na celulit jest dobry krem a właściwie serumDr Irena Eris "Lirene" trzeba stosować rano i wieczorem tubka starcza na ok.tydzień i kosztuje od 20 do 30 zł.zależy w jakim sklepie.Wypróbowałam i wiem,że skutkuje.

Re: mata ozonowa- kto to stosuje i jakie efekty na ł ?
Wysłane przez: Alicja (---.dip.t-dialin.net)
Data: 03 cze 2006 - 16:04:31

Mam taka mate od niedawna. Kupilam w niemieckim katalogu. Jest tansza niz w polskiej reklamie-99 euro i bardzo miekka-foliowa a nie plastikowa. Nie wiem
na razie czy pomaga, niemniej jednak po takim masazu czuje sie w pelni zrelaksowana a skore mam nawilzona bez potrzeby kremu, jak na razie nie zaluje i uwazam ze to swietna terapia relaksujaca.

Re: mata ozonowa- kto to stosuje i jakie efekty na ł ?
Wysłane przez: meduza (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 18 cze 2006 - 19:30:41

Przez 5 lat studiowałam chemię i tam uczono mnie , że ozon jest błękitnym gazem, nie żółtym. Ma silne właściwości utleniające, bakterio i wirusobójcze. W nieiwelkich ilościach nie jest szkodliwy dla naszego organizmu i w takich dawkach również nie odczuwa się jego zapachu.

Re: mata ozonowa- kto to stosuje i jakie efekty na ł ?
Wysłane przez: Marek (---.chello.pl)
Data: 20 cze 2006 - 15:27:28

Poczytajcie sobie o wolnych rodnikach to bedziecie wiedzieli jakie to jest cudowne i bezpieczne.
Rzeczywiscie stosuje się ozonoterapię w pewnych sytuacjach ale to pod kontrolą lekarza i raczej chyba w szczególnych wypadkach. Ozon ropzoada sięn a tlen cząśteczkowy i hiper reaktywne atomy które potem reagują ze wszystkim co napotkają. To dlatego ozon stosuje się do odkażania i dezynfekcji. Ozon uznawany jest za toksyczny w środowisku (nie mylić z ozonem w stratosferze). PRzyczynia się włąśnie do miażdzycy, uszkodzeń komórek i przez możliwość uszkodzeń DNA przez rodniki tleonwe do nowotworów. Powodzenia. Ja odradzam.
Nie jestem ekspertem ale jestem po studiach chemicznych i wiem co nieco na ten temat.

Re: mata ozonowa- kto to stosuje i jakie efekty na ł ?
Wysłane przez: Marta (---.gdynia.mm.pl)
Data: 28 cze 2006 - 23:48:05

wiec tak, stosuje sie ta mate, w sanatoriach, jest to normalnie przepisywane przez lekarzy ktorzy chyba nie sa idiotami i wiedza co robia.
generalnie podobno swietnie dziala, jest wspaniale na opuchniecia rak czy nog daje przyjemne uczucia. my to kupujemy. bynajmniej ;]

Re: mata ozonowa- kto to stosuje i jakie efekty na ł ?
Wysłane przez: Ryszard (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 30 cze 2006 - 10:27:55

Od tak długiego czasu reklama idzie w TV a tak niewiele opinii użytkowników i tak różnych. Zastanawiające. Czy komuś pomogła na nadciśnienie? Bo mam potężne od wielu lat. Lekarze twierdzą że "ten typ tak ma..." i już. I piguły.
Może ktoś zna jakieś inne sposoby?

Re: mata ozonowa- kto to stosuje i jakie efekty na ł ?
Wysłane przez: Ula (---.idealan.pl)
Data: 30 cze 2006 - 13:11:21

a czy ta mata działa na rozstępy??

Re: mata ozonowa- kto to stosuje i jakie efekty na ł ?
Wysłane przez: nana (---.tpnet.pl)
Data: 03 lip 2006 - 00:53:01

najlepsze jest serum eveline intensywnie wyszczuplające + ujędrniające pomaga super po 2 tygodniach skórka extra a kosztuje tylko 15 zeta

Re: mata ozonowa- kto to stosuje i jakie efekty na ł ?
Wysłane przez: Danuta (---.adsl.inetia.pl)
Data: 03 lip 2006 - 09:34:21

Ja nie mam maty i nie stosowałam. Ale byłam w szpitalu, w którym miałam przez 40 dni stosowane kąpiele perełkowe. Jest to wspaniała kąpiel, skóra staje się bardzo jędrna i celulit zmniejsza się. A ponadto codziennie 2 godziny gimnastyki. Gimnastyka bardzo dużo daje.

Re: mata ozonowa- kto to stosuje i jakie efekty na ł ?
Wysłane przez: sylwia (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 04 lip 2006 - 18:14:50

Hej, moja ciocia ma matę ozonową, ale nie taka z telewizji, tylko taką którą refundował częsciowo NFZ, ale oczywiście dopłacała jeszcze ponad 4 tysiace. Myśle, że po takiej kąpieli nie będzie jakis cudów, ale napewno relaksuje, i masuje cale ciało, a to już chyba całkiem sporo. pozdrawiam

Re: mata ozonowa- kto to stosuje i jakie efekty na ł ?
Wysłane przez: andrew (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 07 lip 2006 - 11:32:00

leze

he
Wysłane przez: andrew (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 07 lip 2006 - 11:32:30

leze

Re: mata ozonowa- kto to stosuje i jakie efekty na ł ?
Wysłane przez: Krzysiek (---.tktelekom.pl)
Data: 12 lip 2006 - 10:31:23

Witam! Zgadzam się w pełni z meduza! Ozon jest gazem błekitnym! Na codzień mam do czynienia z ozonem. Pracuje w rozlewni wody mineralnej, a ozonu używamy do płukania butli, gdyż jest on bakteriobójczy. Szczerze mogę powiedzieć, że w dużym stężeniu jest groźny, lecz w małym nie. Przy dużym stężeniu odczuwamy ból w klatce piersiowej, ale przy małym nie. Jeśli ma ktoś pytania to proszę pisać na maila. Pozdrawiam! [email protected]

Re: mata ozonowa- kto to stosuje i jakie efekty na ł ?
Wysłane przez: jurek (---.expro.com.pl)
Data: 13 lip 2006 - 12:03:04

Ryszard napisał(a):

> Od tak długiego czasu reklama idzie w TV a tak niewiele opinii
> użytkowników i tak różnych. Zastanawiające. Czy komuś pomogła
> na nadciśnienie? Bo mam potężne od wielu lat. Lekarze twierdzą
> że "ten typ tak ma..." i już. I piguły.
> Może ktoś zna jakieś inne sposoby?
Bardzo dobre efekty daje akupunktura, sam korzystam z tych zabiegów u doktora Jana Pokrywki w Kłodzku i mogę stwierdzić, że akupunktura jest super w zwalczaniu nadciśnienia!

Re: mata ozonowa- kto to stosuje i jakie efekty na ł ?
Wysłane przez: Ja (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 14 lip 2006 - 11:28:33

Maty ozonowe są bezpieczne i bardzo pomagają, chociażby zrelaksować się. Sama korzystam często z gabinetu rehabilitacyjnego ze względu na problemy ze stawami i kręgosłupem. Najpierw właśnie jest kąpiel w wannie z taką matą, a dopiero potem masaż. Połączenie obu rzeczy działa rewelacyjnie. Sama przymierzam się teraz do kupienia takiej maty i nie obchodzą mnie opinie niby fachowców elektryków. Wiele rzeczy w życiu szkodzi, gdy jest w nadmiarze. Dlatego podstawą zawsze jest rozsądne używanie i stosowanie się do zaleceń producenta, bądź rehabilitanta. Nie oglądam reklam telewizyjnych z założenia, więc nie obchodzi mnie o czym one mówią. Moja chęć zakupienia takiej maty wiąże się z moimi doświadczeniami z tą matą w profesjonalnym gabinecie rehabilitacyjnym.

Re: mata ozonowa- kto to stosuje i jakie efekty na ł ?
Wysłane przez: Kasia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 15 lip 2006 - 17:08:54

Moja mamunia planuje kupić matę ozonową z TV. Z siostrą odradzamy jej tego, ponieważ jest ona baaardzo droga i nie wiadomo jeszcze czy cokolwiek pomoże.
Wspomne, że mama ma problemy z tarczycą i ma bardzo zaawansowane żylaki. A może ktoś z was wie co pomaga na żylaki, na tarczyce. Pozdrawiam... Mój e-mail to: [email protected]

Re: mata ozonowa- kto to stosuje i jakie efekty na ł ?
Wysłane przez: MArcin (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 18 lip 2006 - 21:07:45

Hej nie mam luszczycy ale moja dziewczyna ma Atopowe Zapalenie Skóry, spróbujemy tą matę, choć sam nigdy w te telezakupy nie wierzylem, tu jest artykuł o leczeniu, w sumie obiecujący, choć nie dotyczy bezpośrednio maty. Pozdrawiam

http://www.uroda.medserwis.pl/uroda.asp?p=4097,467,10

Re: mata ozonowa- kto to stosuje i jakie efekty na ł ?
Wysłane przez: vav (213.25.48.---)
Data: 19 lip 2006 - 13:46:51

ja też mam zamiar kupić tą matę dla mojego męża
bardzo ciężko pracuje , ma opuchnięte nogi i boli go kręgosłup
to ma być niespodzianka , trochę boję że mnie z tym wygoni
trochę to kosztuje
dużo osób wypowiada się że to się psuje , strasznie buczy
proszę doradzcie mi co mam zrobić kupić czy nie