Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Jak myslicie po czym wam to wylazło..?
Wysłane przez: Michal (---.sroda-wielkopolska.sdi.tpnet.pl)
Data: 17 mar 2005 - 12:26:11

mnie sie wydaje ze najprawdopodobniej przez amfetamine.Lekarz mi nawet powiedział. ale poprosiłem zeby nie gadał mojej mamie.. sad smiley głupota ludzka nie zna grabnic.Ide sie spalic... pozdro sad smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jak myslicie po czym wam to wylazło..?
Wysłane przez: Alicja (---.fhi.pl)
Data: 17 mar 2005 - 13:45:19

ja nigdy nie brałam

u mnie powiedzieli, że było to związane ze zmianami hormonalnymi w wieku dojrzewania - miałam 10-11 lat, jest 20 lat później i objawy nie ustąpiły

a co powiesz o dzieciach, które to mają od 2-3 roku życia???

przyczyny naprawdę są różne:grypa lub inne osłabienie organizmu, infekcje, zakażenia, stres......... ale o amfetaminie słyszę pierwszy raz
lekarze tak naprawdę nie wiedzą co jest przyczyną wystąpienia objawów - wiedzą co je może naslilić ale też nie koniecznie i nie u każdego - z tego wnioskują o przyczynach

radzę (jeśli mogę :-) ) żyj zdrowiej ( czytaj : nie bierz); nie obwiniaj się - przyczyna mogła być taka ale nie musiała
u niektórych chorych objawy znikają wydawałoby się bez przyczyny ( bo jakaś przecież też musi być) a naukowcy cały czas kombinują jak nas wyleczyć :-)


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jak myslicie po czym wam to wylazło..?
Wysłane przez: Monika (---.dip.t-dialin.net)
Data: 17 mar 2005 - 13:50:42

hmmm ja w sumie to nie jestem pewna ale ja mam bardzo stresujacy tryb zycia(przynajmniej teraz)a i kiedys nie bylo lepiej wiec poprostu sadze ze mnie to obsypalo z powodu stalych nerwow i stresu-ale wiem takze ze narkotyki takze nie wplywaja na to za dobrze...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jak myslicie po czym wam to wylazło..?
Wysłane przez: Kucajka (---.nat.tvk.wroc.pl)
Data: 17 mar 2005 - 18:22:07

No cóż.... U mnie pojawiło sie to w wieku 4-5 lat wiec chyba nie żyłam wtedy w stresie smiling smiley Z tego co wiem to poprostu dostałam to w genach od pra babci winking smiley no i sie samo "uruchomiło" winking smiley Pozdrawiam winking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jak myslicie po czym wam to wylazło..?
Wysłane przez: malgonia (---.lns1-c8.dsl.pol.co.uk)
Data: 17 mar 2005 - 22:02:27

mi genetyczniesad smiley po dziadkusad smiley jestem pewna POZDRAWIAM BUZIAKI

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jak myslicie po czym wam to wylazło..?
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 17 mar 2005 - 22:29:39

malgoniu: Wszyscy maja genetycznie,ale sa czynniki, ktore sprawiaja,ze luszczyca uruchamia sie w organizmie. W moim przypadku luszczyca zaczela wychodzic po zakupie zwierzaka...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jak myslicie po czym wam to wylazło..?
Wysłane przez: ludwik (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 17 mar 2005 - 22:36:55

Witam ja przez 10 lat myślalem że to łupież a na kolanach od chodzenia po jaskiniach. Odkąd wiem mam to w rożnych miejscach nawet na jajeczkech jak pujde do święcenia w WIELKĄ SOBOTE!!!!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jak myslicie po czym wam to wylazło..?
Wysłane przez: A.G (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 19 mar 2005 - 11:06:37

Czesc u mnie powiedzeli ze przez kulturystyke wysilek bylem czysty chodzi mi o koks ci co sa w temacie wiedza o co chodzi ale i tak trenuje dalej piekny sport niebracie tego swojim dzeciom i sami zacznijcie chodzic na silownie to dodaje pewnosci siebie i zadowolenie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jak myslicie po czym wam to wylazło..?
Wysłane przez: Ewa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 20 mar 2005 - 22:45:58

Zroznicowane te nasze powody. U mnie objawila sie w calej krasie po porodzie, kiedy organizm byl ogolnie oslabiony . Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jak myslicie po czym wam to wylazło..?
Wysłane przez: wyspiarz (80.50.250.---)
Data: 29 mar 2005 - 14:07:55

U mnie po pojsciu do liceum. Sam nie wiem - zmiana wody, powietrza, moze jakis stres ? Moje zycie obfituje w silny stres i niestety ciezko jest mi z nim walczyc. Mocno wplywa to za zaognienie choroby :-/

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jak myslicie po czym wam to wylazło..?
Wysłane przez: kasia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 30 mar 2005 - 18:34:31

u mnie wyszlo po porodzie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jak myslicie po czym wam to wylazło..?
Wysłane przez: kasia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 30 mar 2005 - 18:36:07

u mnie wyszlo po porodzieMichal napisał(a):

> mnie sie wydaje ze najprawdopodobniej przez amfetamine.Lekarz
> mi nawet powiedział. ale poprosiłem zeby nie gadał mojej
> mamie.. sad smiley głupota ludzka nie zna grabnic.Ide sie spalic...
> pozdro sad smiley
po

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jak myslicie po czym wam to wylazło..?
Wysłane przez: paulina (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 31 mar 2005 - 13:49:55

hej kasia!
ja jestem teraz w ciąży mam łuszczycę od 15 lat i w pierwszym trymestrze mnie wysypało a teraz jestem w drugim trymestrze i mi tfu tfu (żeby nie zapeszyć ) znika. chciałabym żebyś podzieliła się ze mną swoimi doświadczeniami ........?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jak myslicie po czym wam to wylazło..?
Wysłane przez: kacha (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 15 kwi 2005 - 20:35:22

Mnie obsypalo po chlorowanej wodzie z basenu. Trenowalam plywanie i zawsze przed treningiem golilam nogi dla zwiekszenia predkosci :-))))
... no i sie dorobilam...
Choruje 10 lat, ale teraz jest calkiem calkiem

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jak myslicie po czym wam to wylazło..?
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 15 kwi 2005 - 21:09:07

Wydaje mi sie,ze gdyby to byla woda chlorowana to po pierwszym badz drugim treningu by Cie wysypalo...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jak myslicie po czym wam to wylazło..?
Wysłane przez: kacha (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 16 kwi 2005 - 11:22:12

sama woda nie jest czynnikiem wywolujacym luszczyce, to raczej bylo spowodowane uszkodzeniem skory. teraz nadal chodze na basen, gdy wyglad mojej skory na to pozwala, a kontakt z woda nie powoduje wysiewu. Jednak wystarczy jakiekolwiek uszkodzenie skory i w tym miejscu pojawiaja sie zmiany.

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.