Jak myslicie po czym wam to wylazło..?
Wysłane przez: Michal (---.sroda-wielkopolska.sdi.tpnet.pl)
Data: 17 mar 2005 - 12:26:11

mnie sie wydaje ze najprawdopodobniej przez amfetamine.Lekarz mi nawet powiedział. ale poprosiłem zeby nie gadał mojej mamie.. sad smiley głupota ludzka nie zna grabnic.Ide sie spalic... pozdro sad smiley

Re: Jak myslicie po czym wam to wylazło..?
Wysłane przez: Alicja (---.fhi.pl)
Data: 17 mar 2005 - 13:45:19

ja nigdy nie brałam

u mnie powiedzieli, że było to związane ze zmianami hormonalnymi w wieku dojrzewania - miałam 10-11 lat, jest 20 lat później i objawy nie ustąpiły

a co powiesz o dzieciach, które to mają od 2-3 roku życia???

przyczyny naprawdę są różne:grypa lub inne osłabienie organizmu, infekcje, zakażenia, stres......... ale o amfetaminie słyszę pierwszy raz
lekarze tak naprawdę nie wiedzą co jest przyczyną wystąpienia objawów - wiedzą co je może naslilić ale też nie koniecznie i nie u każdego - z tego wnioskują o przyczynach

radzę (jeśli mogę :-) ) żyj zdrowiej ( czytaj : nie bierz); nie obwiniaj się - przyczyna mogła być taka ale nie musiała
u niektórych chorych objawy znikają wydawałoby się bez przyczyny ( bo jakaś przecież też musi być) a naukowcy cały czas kombinują jak nas wyleczyć :-)


Re: Jak myslicie po czym wam to wylazło..?
Wysłane przez: Monika (---.dip.t-dialin.net)
Data: 17 mar 2005 - 13:50:42

hmmm ja w sumie to nie jestem pewna ale ja mam bardzo stresujacy tryb zycia(przynajmniej teraz)a i kiedys nie bylo lepiej wiec poprostu sadze ze mnie to obsypalo z powodu stalych nerwow i stresu-ale wiem takze ze narkotyki takze nie wplywaja na to za dobrze...

Re: Jak myslicie po czym wam to wylazło..?
Wysłane przez: Kucajka (---.nat.tvk.wroc.pl)
Data: 17 mar 2005 - 18:22:07

No cóż.... U mnie pojawiło sie to w wieku 4-5 lat wiec chyba nie żyłam wtedy w stresie smiling smiley Z tego co wiem to poprostu dostałam to w genach od pra babci winking smiley no i sie samo "uruchomiło" winking smiley Pozdrawiam winking smiley

Re: Jak myslicie po czym wam to wylazło..?
Wysłane przez: malgonia (---.lns1-c8.dsl.pol.co.uk)
Data: 17 mar 2005 - 22:02:27

mi genetyczniesad smiley po dziadkusad smiley jestem pewna POZDRAWIAM BUZIAKI

Re: Jak myslicie po czym wam to wylazło..?
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 17 mar 2005 - 22:29:39

malgoniu: Wszyscy maja genetycznie,ale sa czynniki, ktore sprawiaja,ze luszczyca uruchamia sie w organizmie. W moim przypadku luszczyca zaczela wychodzic po zakupie zwierzaka...

Re: Jak myslicie po czym wam to wylazło..?
Wysłane przez: ludwik (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 17 mar 2005 - 22:36:55

Witam ja przez 10 lat myślalem że to łupież a na kolanach od chodzenia po jaskiniach. Odkąd wiem mam to w rożnych miejscach nawet na jajeczkech jak pujde do święcenia w WIELKĄ SOBOTE!!!!!!

Re: Jak myslicie po czym wam to wylazło..?
Wysłane przez: A.G (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 19 mar 2005 - 11:06:37

Czesc u mnie powiedzeli ze przez kulturystyke wysilek bylem czysty chodzi mi o koks ci co sa w temacie wiedza o co chodzi ale i tak trenuje dalej piekny sport niebracie tego swojim dzeciom i sami zacznijcie chodzic na silownie to dodaje pewnosci siebie i zadowolenie

Re: Jak myslicie po czym wam to wylazło..?
Wysłane przez: Ewa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 20 mar 2005 - 22:45:58

Zroznicowane te nasze powody. U mnie objawila sie w calej krasie po porodzie, kiedy organizm byl ogolnie oslabiony . Pozdrawiam

Re: Jak myslicie po czym wam to wylazło..?
Wysłane przez: wyspiarz (80.50.250.---)
Data: 29 mar 2005 - 14:07:55

U mnie po pojsciu do liceum. Sam nie wiem - zmiana wody, powietrza, moze jakis stres ? Moje zycie obfituje w silny stres i niestety ciezko jest mi z nim walczyc. Mocno wplywa to za zaognienie choroby :-/

Re: Jak myslicie po czym wam to wylazło..?
Wysłane przez: kasia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 30 mar 2005 - 18:34:31

u mnie wyszlo po porodzie

Re: Jak myslicie po czym wam to wylazło..?
Wysłane przez: kasia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 30 mar 2005 - 18:36:07

u mnie wyszlo po porodzieMichal napisał(a):

> mnie sie wydaje ze najprawdopodobniej przez amfetamine.Lekarz
> mi nawet powiedział. ale poprosiłem zeby nie gadał mojej
> mamie.. sad smiley głupota ludzka nie zna grabnic.Ide sie spalic...
> pozdro sad smiley
po

Re: Jak myslicie po czym wam to wylazło..?
Wysłane przez: paulina (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 31 mar 2005 - 13:49:55

hej kasia!
ja jestem teraz w ciąży mam łuszczycę od 15 lat i w pierwszym trymestrze mnie wysypało a teraz jestem w drugim trymestrze i mi tfu tfu (żeby nie zapeszyć ) znika. chciałabym żebyś podzieliła się ze mną swoimi doświadczeniami ........?

Re: Jak myslicie po czym wam to wylazło..?
Wysłane przez: kacha (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 15 kwi 2005 - 20:35:22

Mnie obsypalo po chlorowanej wodzie z basenu. Trenowalam plywanie i zawsze przed treningiem golilam nogi dla zwiekszenia predkosci :-))))
... no i sie dorobilam...
Choruje 10 lat, ale teraz jest calkiem calkiem

Re: Jak myslicie po czym wam to wylazło..?
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 15 kwi 2005 - 21:09:07

Wydaje mi sie,ze gdyby to byla woda chlorowana to po pierwszym badz drugim treningu by Cie wysypalo...

Re: Jak myslicie po czym wam to wylazło..?
Wysłane przez: kacha (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 16 kwi 2005 - 11:22:12

sama woda nie jest czynnikiem wywolujacym luszczyce, to raczej bylo spowodowane uszkodzeniem skory. teraz nadal chodze na basen, gdy wyglad mojej skory na to pozwala, a kontakt z woda nie powoduje wysiewu. Jednak wystarczy jakiekolwiek uszkodzenie skory i w tym miejscu pojawiaja sie zmiany.