algi morskie
Wysłane przez: zuza (---.globsat.com.pl)
Data: 21 mar 2006 - 12:57:54

Cześć. Na łuszczyce choruje mój kolega już od siedmiu lat, smaruje się różnymi specyfikami i nic mu nie pomaga. Słyszałam że przy takich uciążliwych przypadkach bardzo pomagają algi morskie, czy ktoś moze mi coś o nich powiedzieć i gdzie je moge dostać

Re: algi morskie
Wysłane przez: ewikola (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 02 kwi 2006 - 18:16:28

algi możesz kupić na allegro.
Pomagają!!!

Re: algi morskie
Wysłane przez: EWA (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02 kwi 2006 - 18:58:58

sluchajcie a jakie te algi kupic , bo ja tam widze kremy , maseczki itp. czy to az jakies "surowe algi" i co z tym pozniej robic

Re: algi morskie
Wysłane przez: agacinka (87.207.254.---)
Data: 02 kwi 2006 - 20:19:34

algi sa bardzo zdrowe je sie pije moj tata kiedys pil to sie zalewa woda czy jakos tak i one tak jakby rosna zapytam sie taty i opisze wam to dokladniesmiling smiley

Re: algi morskie
Wysłane przez: EWA (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02 kwi 2006 - 22:05:42

agacinka......napisz o tym , bede b. wdziecznasmiling smiley

Re: algi morskie
Wysłane przez: Mania (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 kwi 2006 - 14:36:15

Też kiedyś hodowałam odstałam troche alg od kogoś znajomego. Trzeba im zmieniać codziennie wode podsypywac cukru i rodzynki one sobie rosna. A i nie można nic robic metalowymi przedmiotami. Niektórzy pija wode z tych alg inni robia okłady. Mi nie pomogło. Ale nie sugeruj sie mam cięzki przypadek ł.

Re: algi morskie
Wysłane przez: ewikola (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 07 kwi 2006 - 15:23:20

wejdż na allegro, w wyszukiwarce wpisz algi morskie, a na pewno znajdziesz. Na stronach podane są przepisy jak je chodować i jak pić. Najlepiej pić ok. 1 litra tej wody dziennie, nie jest najlepsza w smaku, ale szybko sie można przyzwyczaić.
Te algi o których mowa, to nie maseczki, to kryształki jonskie, one rosną i możesz później podzielić sie nimi z przyjaciółmismiling smiley

Re: algi morskie
Wysłane przez: TOMASZ (---.vip-net.pl)
Data: 17 kwi 2006 - 19:56:50

MAM PRZEWLEKLY KATAR.LEKARZE STWIERDZILI ALERGIE,ALE NIE WIEDZA NA CO .USLYSZALEM O ALGACH IKIKA DNI TEMU ROZPOCZALEM KURACJE.JESLI POMOGA ,NAPISZE.AMOZE JUZ KOMUS NA TO POMOGLY/

Re: algi morskie
Wysłane przez: Ewa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 17 kwi 2006 - 20:05:57

TOMASZ.... a zrobiles testy alergiczne?? to podstawa i przynajmniej wie si e na co sie ma alergie i pod tym katem dobiera leki

Re: algi morskie
Wysłane przez: ewikola (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 18 kwi 2006 - 10:59:35

No to jak moi mili, co z tymi algami, pomagają ?? Pytanie to ciągle powtarzam, bo jestem bardzo ciekawa. Jak pisałam gdzieś na forum, ja piłam tą wodę z alg i nie miałam żadnych objawów choroby, a i schudnąć pomogła, ale teraz zmarnowałam swoje algi i już nie mamsad smileysad smiley