Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
A może grupa dyskusyjna ?
Wysłane przez: michał (---.chello.pl)
Data: 17 mar 2005 - 22:22:00

Cześć,

jestem tu nowy, mieszkam w warszawie, luszczyce mam od jakis 15 lat. Jest ze mną, biorę neotigason od jakiś 4 lat, który pozwala mi o niej niemal zapomnieć.

Na kanwie wątków o podawanie numerów gadu-gadu i miast, przyszedł mi do głowy taki pomysł: a może założyć grupę dyskusyjną, np. na yahoo. W ten sposób każdy mail/post lądowałby w naszej skrzynce pocztowej, albo w formie pojedyńczych wiadomości, albo jako zbiorczo - podsumowanie dnia.

Jestem zapisany na anglojęzyczną grupę o łuszczycy od ponad roku, jej adres to:
http://health.groups.yahoo.com/group/psoriasis_support/

są tam głównie ludzie z USA, ale też z innych zakątków świata.

Jeśli będzie odzew, to mogę założyć grupę i dać informację tutaj w jaki sposób się zapisać. Z tym forum to jakoś mi ciężko nadążyć za czytaniem, wydaje mi się że grupa mailowa jest bardziej wygodna (co oczywiście nie wyklucza funkcjonowania forum).

Aha...jeśli pomysł już był i się z czymś powtarzam, to przepraszam, nie przeczytałem chyba wszystkich postów.

pozdrawiam wszystkich,
michał

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: A może grupa dyskusyjna ?
Wysłane przez: jaro-poznan ( Jarek ) (217.153.201.---)
Data: 17 mar 2005 - 22:43:43

Myśle że jest to bardzo dobry pomysł z grupą dyskusyjną !!!

Pozdro

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: A może grupa dyskusyjna ?
Wysłane przez: wyspiarz (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 18 mar 2005 - 00:13:25

Wstrzymajmy sie moze chwile. Darek wspominal ze niedlugo rusza serwism nad ktorym pracuje. Wtedy mam nadzieje powstanie nowe forum, duzo bardziej przejrzyste.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: A może grupa dyskusyjna ?
Wysłane przez: michał (---.chello.pl)
Data: 18 mar 2005 - 08:42:21

No ja myślę, że jedno nie przeszkadza drugiemu. :-) Ale oczywiście nic na siłę.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: A może grupa dyskusyjna ?
Wysłane przez: Darlena (---.kappa.com.pl)
Data: 18 mar 2005 - 19:43:26

witaj Michalesmiling smiley
jestem jak najbarzdeij za smiling smileymoglbys podac sowje gg??chetnei bym na ten teamt porozmawialasmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: A może grupa dyskusyjna ?
Wysłane przez: michał (---.chello.pl)
Data: 18 mar 2005 - 23:47:00

moje gg to: 1084416

to moze ja jednak załozę tą grupę i zobaczymy czy będzie miała wzięcie winking smiley)

pozdrawiam,
michał :-)

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.