A może grupa dyskusyjna ?
Wysłane przez: michał (---.chello.pl)
Data: 17 mar 2005 - 22:22:00

Cześć,

jestem tu nowy, mieszkam w warszawie, luszczyce mam od jakis 15 lat. Jest ze mną, biorę neotigason od jakiś 4 lat, który pozwala mi o niej niemal zapomnieć.

Na kanwie wątków o podawanie numerów gadu-gadu i miast, przyszedł mi do głowy taki pomysł: a może założyć grupę dyskusyjną, np. na yahoo. W ten sposób każdy mail/post lądowałby w naszej skrzynce pocztowej, albo w formie pojedyńczych wiadomości, albo jako zbiorczo - podsumowanie dnia.

Jestem zapisany na anglojęzyczną grupę o łuszczycy od ponad roku, jej adres to:
http://health.groups.yahoo.com/group/psoriasis_support/

są tam głównie ludzie z USA, ale też z innych zakątków świata.

Jeśli będzie odzew, to mogę założyć grupę i dać informację tutaj w jaki sposób się zapisać. Z tym forum to jakoś mi ciężko nadążyć za czytaniem, wydaje mi się że grupa mailowa jest bardziej wygodna (co oczywiście nie wyklucza funkcjonowania forum).

Aha...jeśli pomysł już był i się z czymś powtarzam, to przepraszam, nie przeczytałem chyba wszystkich postów.

pozdrawiam wszystkich,
michał

Re: A może grupa dyskusyjna ?
Wysłane przez: jaro-poznan ( Jarek ) (217.153.201.---)
Data: 17 mar 2005 - 22:43:43

Myśle że jest to bardzo dobry pomysł z grupą dyskusyjną !!!

Pozdro

Re: A może grupa dyskusyjna ?
Wysłane przez: wyspiarz (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 18 mar 2005 - 00:13:25

Wstrzymajmy sie moze chwile. Darek wspominal ze niedlugo rusza serwism nad ktorym pracuje. Wtedy mam nadzieje powstanie nowe forum, duzo bardziej przejrzyste.

Re: A może grupa dyskusyjna ?
Wysłane przez: michał (---.chello.pl)
Data: 18 mar 2005 - 08:42:21

No ja myślę, że jedno nie przeszkadza drugiemu. :-) Ale oczywiście nic na siłę.

Re: A może grupa dyskusyjna ?
Wysłane przez: Darlena (---.kappa.com.pl)
Data: 18 mar 2005 - 19:43:26

witaj Michalesmiling smiley
jestem jak najbarzdeij za smiling smileymoglbys podac sowje gg??chetnei bym na ten teamt porozmawialasmiling smiley

Re: A może grupa dyskusyjna ?
Wysłane przez: michał (---.chello.pl)
Data: 18 mar 2005 - 23:47:00

moje gg to: 1084416

to moze ja jednak załozę tą grupę i zobaczymy czy będzie miała wzięcie winking smiley)

pozdrawiam,
michał :-)