Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
solarium!!
Wysłane przez: malgonia (---.lns1-c8.dsl.pol.co.uk)
Data: 17 mar 2005 - 23:34:22

na luszczyce cierpie od 10 lat, probowalam juz wielu srodkow, najlepiej z tego wszystkiego pomogla mi masc diprosone (wiem- steredzik, ale coz jak pomagala...) Staram sie jej wiec uzywac dosc zadko. I wiecie po czym widze najlepszy efekt- po solarium!! Juz po kilku wizytach 10 minutowych widze, ze to dziadowstwo mi schodzi... pozniej znow powraca ale zawsze mam przynajmniej kilka tyg spokoju

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: solarium!!
Wysłane przez: Alicja (---.fhi.pl)
Data: 18 mar 2005 - 08:47:12

witam
schodzi ci od razu czy najpierw chore miejsca są mocno zaczerwienione???


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: solarium!!
Wysłane przez: Agata (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 18 mar 2005 - 18:57:24

Najpierw sa zaczerwienione.Wiem,bo chodizlam na solarium.Nie rozumiem was...po co chodzic na solarium,skoro mozna na naswietlania leczniczymi lampami,ktore w przeciwienstwie do solarium nie posiadaja tych szkodliwych promieni,tylko te dobre,a nie jak solarium dobre i skzodliwe.... :/

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: solarium!!
Wysłane przez: Aneta (---.lns4-c7.dsl.pol.co.uk)
Data: 18 mar 2005 - 19:55:31

no tak Aga, prawde mowiac to wszystko jest szkodliwe na tym swieciewinking smiley i co wszystkiego trzeba sobie odmawiac?? a po solarium jestem opalona i mam problem z luszczyca na jakis czas z glowy,,, slonko tez mi bardzo pomaga ale jak przychodzi lato, zanim naloze krotki rekaw chodze na solariu zeby moje lokcie jakos w miare wygladalywinking smiley pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: solarium!!
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 18 mar 2005 - 20:31:04

A wiec Aga Ci tlumacze:
Wiadomo,ze lampy lecznicze (helarium) sa zdrowsze i lepiej wplywaja na leczenie,ale....
-Nie we wszystkich miastach sa lecznicze lampy
-sa drozsze od solarium

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.