solarium!!
Wysłane przez: malgonia (---.lns1-c8.dsl.pol.co.uk)
Data: 17 mar 2005 - 23:34:22

na luszczyce cierpie od 10 lat, probowalam juz wielu srodkow, najlepiej z tego wszystkiego pomogla mi masc diprosone (wiem- steredzik, ale coz jak pomagala...) Staram sie jej wiec uzywac dosc zadko. I wiecie po czym widze najlepszy efekt- po solarium!! Juz po kilku wizytach 10 minutowych widze, ze to dziadowstwo mi schodzi... pozniej znow powraca ale zawsze mam przynajmniej kilka tyg spokoju

Re: solarium!!
Wysłane przez: Alicja (---.fhi.pl)
Data: 18 mar 2005 - 08:47:12

witam
schodzi ci od razu czy najpierw chore miejsca są mocno zaczerwienione???


Re: solarium!!
Wysłane przez: Agata (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 18 mar 2005 - 18:57:24

Najpierw sa zaczerwienione.Wiem,bo chodizlam na solarium.Nie rozumiem was...po co chodzic na solarium,skoro mozna na naswietlania leczniczymi lampami,ktore w przeciwienstwie do solarium nie posiadaja tych szkodliwych promieni,tylko te dobre,a nie jak solarium dobre i skzodliwe.... :/

Re: solarium!!
Wysłane przez: Aneta (---.lns4-c7.dsl.pol.co.uk)
Data: 18 mar 2005 - 19:55:31

no tak Aga, prawde mowiac to wszystko jest szkodliwe na tym swieciewinking smiley i co wszystkiego trzeba sobie odmawiac?? a po solarium jestem opalona i mam problem z luszczyca na jakis czas z glowy,,, slonko tez mi bardzo pomaga ale jak przychodzi lato, zanim naloze krotki rekaw chodze na solariu zeby moje lokcie jakos w miare wygladalywinking smiley pozdrawiam

Re: solarium!!
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 18 mar 2005 - 20:31:04

A wiec Aga Ci tlumacze:
Wiadomo,ze lampy lecznicze (helarium) sa zdrowsze i lepiej wplywaja na leczenie,ale....
-Nie we wszystkich miastach sa lecznicze lampy
-sa drozsze od solarium