Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2
Re: Cygnolina
Wysłane przez: Ola (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 29 kwi 2006 - 10:52:08

ale ja juz nie mam wcale luski tylko ciemne plaskie plamki po cygnolinie ;P

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Cygnolina
Wysłane przez: nastolatka (212.244.34.---)
Data: 30 kwi 2006 - 13:29:50

cygnolina jest dobra pomoga tylko ze trzeba umiec ja stosować najlepiej posmarować sie nia na noc i po dwóch godzinach zmyć a pozniej rano posmarować się mascia salicynowa naprawde dziala!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Cygnolina
Wysłane przez: Robert (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 30 kwi 2006 - 22:49:34

była fajna maść cignoderm ale ja wycofali.Teraz jest robiona cignolina ale nie we wszystkich aptekach . WRybniku jest w aptece "pod lwem" może w innych miastach tez jest w takich aptekach.U mnie na osiedlu nie ma musze jechać do centrum.
pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Cygnolina
Wysłane przez: Bogdano (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 08 maj 2006 - 20:06:36

kurde smaruj smaruje i smaruje;/
smaruje juz z miesiac czasu i nie powiem poprawa jest ale jak dlugo jeszcze wszystkie plamy porobily sie takie bialutkie(seedza okrutnie) jakby mialy zaraz zniknac tylko ten stan utrzymuje sie juz tydzien czasu;/ ja chce juz miec czysta skorke smiling smiley;p

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Cygnolina
Wysłane przez: kasia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08 maj 2006 - 21:54:49

Witam,ja choruję od 17 lat.Cuda stosowałam,czasem pomagało dwukrotnie w tym długim okresie miałam czas reemisji - bez szczególnych zmian w życiu typu dieta itp.Ostatnio stosuję aloes 99% do picia z ,,Laboratorium natury",kosztuje około 42 złote za litr,starcza na miesiąc.Czasami pozwalam sobie na luksus i jeden dzień nie smaruję zmian i nic się nie dzieje-nie ma hełmu na głowie i sztywnych miejsc na ciele.Zniknęło mi wszystko z rąk , pleców,mam trochę zmian na nogach i głowie.Niezły efekt,zwłaszcz,że zimąś miałam na całym ciele masakrę.Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.